Přejít k hlavnímu obsahu

Alfa muži: Jsou velmi žádaní, ale ulovit je dokážou jen ženy s těmito vlastnostmi. Jste jednou z nich?

Info ikona
muži

Alfa muži jsou velmi žádaní, protože mají vlastnosti, které drtivou většinu žen velmi přitahují. Ulovit je ale není vůbec snadné! Zvládne to jen hrstka žen, která oplývá určitými povahovými vlastnostmi. Jste mezi nimi i vy?

Kdo jsou alfa muži?

Alfa muži jsou vůdci smečky. Jsou to silní, úspěšní, nezdolní muži, které v cestě za úspěchem nic nezastaví. Jsou si velmi dobře vědomi svých kvalit a mívají vysoké nároky na své partnerky. Na světě je jich jen velmi malé procento. Jsou odvážní a jen tak něčeho se nezaleknout. Dávají si velké cíle, na kterých usilovně pracují. Rozhodně to nejsou muži, kteří by se báli udělat rozhodnutí, umí se poprat s případnými následky, pokud se rozhodnou špatně. Jsou upřímní a s lidmi jednají na rovinu. Je pro ně typické, že jsou páni svého osudu a nenechají si do věcí mluvit. Jsou nekompromisní a nedělá jim problém říkat ne. Stejně jako jsou si dobře vědomí svých kvalit, tak vědí, že mají i své slabé stránky, usilovně pracují na zlepšení.

Očima muže: 5 věcí, které na vás nemáme rádi a vy to vůbec netušíte

svetzeny.cz

Info ikona
Alfa muž

Jaká žena má šanci ulovit alfa muže?

Alfa muži mívají vysoké nároky na své partnerky. Jsou si vědomi toho, že jsou úspěšní, charismatičtí a o přízeň žen nemají nouzi. Vůbec nejdůležitější vlastnost, kterou by jejich partnerka měla mít, je věrnost. Ničeho si necení více, než partnerky, která vždy bude stát po jejich boku, ať už budou prožívat své vzlety, nebo pády. Alfa muži bývají velmi inteligentní, tu samou vlastnost očekávají od své partnerky. Nestačí být jen krásná, alfa muž si dokáže vážit pouze partnerky, která je sama chytrá a má se s ní o čem bavit. S jinými ženami by se alfa muž bohužel nudil, to je krutá pravda. Čím je on sám chytřejší, tím inteligentnější partnerku si bude hledat. Další vlastností partnerky alfa muže by měla být vášeň a teď nutně nemáme na mysli tu sexuální, spíše jakýsi zápal a chuť do života a pracovat na sobě. Alfa samce totiž vášeň žene kupředu a bude si hledat partnerku, která je také zapálená do svého oboru a chce něčeho dosáhnout. Alfa samec chce, aby jeho partnerka měla vize do budoucna a byla stejně soutěživá jako on. Jen tak k ní bude moci vzhlížet.

Info ikona
Úspěšná žena

Také od své partnerky čeká podporu v jeho úsilí a kariéře. Alfa muž by dlouho nevydržel se ženou, která by mu neustále vyčítala, že se vrátil domů pozdě. Na druhou stranu určitě to není muž, který od vás bude požadovat, abyste na něj doma čekala u vychladlé večeře. Alfa samec chce ženu, která je samostatná a má vlastní život. Nečekejte, že se z vás ve vztahu s tímto mužem stanou siamská dvojčata, která tráví veškerý čas spolu. Také potřebuje, aby jeho partnerka měla kontrolu nad svým životem. Alfa muže nezajímají potížistky, které neustále potřebují, aby je někdo „zachraňoval“. Na to tito muži nemají čas, mají svých starostí dost a řešit do toho ještě strasti někoho jiného už by bylo nad jejich síly.

Co naopak alfa muže vyloženě bere, je nepředvídatelnost. Žena, která na něm absolutně nevisí, dělá si co chce a nepodřizuje se mu. Taková žena alfa muže doslova fascinuje, protože jsou zvyklí, že vše řídí a lidé je poslouchají. Rozhodně by partnerka alfa muže měla být trpělivá. Pokud tuto vlastnost nemáte, pro své vlastní dobro se od těchto mužů držte dál. Vztah s nimi je náročný, prudké povahy by se s alfa muži donekonečna hádaly. Naopak je předností, pokud v sobě máte alespoň špetku tvrdohlavosti. Jak už bylo řečeno, alfa samci jsou zvyklí o všem rozhodovat a nikdo jim většinou neodporuje. Proto jim nesmírně sexy přijdou ženy, které se nebojí projevit opačný názor a stát si za ním. Když to shrneme, tak alfa samci rozhodně nechtějí průměrné ženy bez vlastního názoru, které na nich přehnaně visí. Naopak se můžou zbláznit z žen, které jsou silné, samostatné, trochu tvrdohlavé, nedostupné a dovedou si život představit i bez nich.