Přejít k hlavnímu obsahu

Jednoduché kroky, jak ho přimět, aby se do vás zamiloval. Kolik z tohoto desatera už ovládáte?

Info ikona
Láska

Ruku na srdce, každý se chce někdy zamilovat. Tento článek není návod na každého muže, ale třeba vás upozorní na něco, co by mohlo potencionální lásce vadit a vy jen malou změnou dosáhnete svého cíle. Přečtěte si jednoduché kroky, které se vyplatí zkusit, pokud chceme na někoho zapůsobit.

Chceme se zamilovat, ale především toužíme po opětované lásce. Nešťastných vyznání a slz jsme zažili dost v pubertě. Aby se do nás někdo zamiloval, to není zrovna nejlehčí věc, nicméně jsou tady tipy, které by vám mohli pomoci. Dobrý zpráva je, že ve většině níže uvedených technik už jsou ženy přirozeně velmi dobré. Stačí vypilovat pár drobností.

Je to snadnější, než si myslíte

Pokud vymýšlíte složitosti, aby se do vás muž zamiloval, tak přesně na tyto vaše domněnky zapomeňte, protože je to jednodušší než si myslíte! Níže uvedené tipy vám nebudou radit, abyste s mužem byla ve dne v noci, nebo abyste ho poznala na té nejniternější stránce jeho osobnosti. V jednoduchosti je krása a muži nemají rádi složité chování a už vůbec se nedokáží vyznat v našich složitých myšlenkách.

1. Buďte k němu milá

Jednou z nejčastějších stížností, kterou muži mají, když jsou ve vztahu, je to, že má žena „špatný přístup“ nebo se jenom neusmívá tak často. Stejně jako ženy, i muži chtějí být s někým, kdo se usměje, má pozitivní přístup k životu, je sebevědomý a baví ho jednoduše žít život. Pokud tedy chcete, aby se do vás muž zamiloval, měli byste začít úsměvem, když jste kolem něj.

2. Vypadejte dobře

Napadá vás: „Musím zhubnout dvacet kilo, aby se do mě muž zamiloval?“ a naše odpověď zní NE. Ale vypadat upraveně a pečovat o sebe? Rozhodně ano. Nemažme si med kolem pusy, že na vzhledu nezáleží. Muži jednoduše pozorují a snad každého musí žena přitahovat. Buďte upravená, mějte na sobě čisté oblečení, ve kterém se cítíte sebevědomě, zajděte si na manikúru a nezapomínejte na parfém – to muži milují nejvíc.

Horoskop: Tato znamení dávají nejlepší dárky. Máte někoho takového kolem sebe?

svetzeny.cz

3. Nebuďte příliš vstřícná

Muži obvykle nemají rádi panovačné ženy. Během vztahu si muži udržují své mužské přátele, zatímco mnoho žen své přátele začne ignorovat. Pokud chcete, aby se do vás zamiloval, musíte mu ukázat, že jste nezávislá žena. Totiž, že bez něj žít můžete, ale nechcete. To je naprosto něco odlišného, než když byste mu dávala najevo, že bez něj žít jednoduše nemůže, že je ten jediný na světě. Pokud muž ucítí, že jste dost silná, ale přesto s ním chcete být – tomu se říká jackpot, dámy.

4. Přijďte s překvapením

Muži se rádi nechají překvapit svými přítelkyněmi. Můžete uspořádat fantastickou večeři při svíčkách, obléknout se pro něj a přinést mu romantické dárky. Taková malá gesta lásky a péče ho určitě donutí znovu se do vás (nebo poprvé) zamilovat. Nejen to, ale můžete mu také udělat radost tím, že mu budete na náhodná místa lepit milé zprávy.

5. Ukažte mu, v čem jste výjimečná

Každý je v něčem dobrý. A neříkejte, že ne, protože to by znamenalo, že snižujete svoje sebevědomí a to rozhodně není sexy. Pokud jste skvělá kuchařka, pozvěte ho na večeři. Milujete sport? Vytáhněte ho běhat nebo na kolo. Jednoduše mu ukažte, v čem vynikáte a co vás baví.

Andělská čísla: Jaký mají význam a proč se vám stejné číslice zjevují stále dokola?

svetzeny.cz

6. Poslouchejte ho

Přiznejme si to, lidé rádi mluví o sobě, a pokud chcete, aby vás muž miloval, musíte poslouchat, co říká. Ukazuje mu to nejen to, že se o něj skutečně zajímáte, ale také vám dává prostor poznat všechny jeho oblíbené věci i nelibosti. Čím více o něm víte, tím snazší je vymyslet jiné způsoby, jak ho zaujmout, a naslouchání je prvním krokem, který musíte podniknout.

7. Nechte ho, aby si uvědomil, jak jste si podobní

Pokud chcete, aby se do vás muž zamiloval, je třeba mu připomenout, jak jste si podobní. Pokud víte, že miluje hudbu a vy také, ujistěte se, že si uvědomuje, že to je něco, co máte vy dva společné. Podobnosti jsou důležité v každém vztahu, takže to, když se mu to podaří, může být dlouhá cesta. Nepředstírejte zájem o něco jen proto, že víte, že se mu to líbí, ale najděte něco, co oba milujete, a dejte mu to na vědomí.

8. Důvěra je důležitá

Důvěra a taky opravdovost je velmi důležitá. Nehrajte si na někoho jiného. Nakonec by se do vás možná zamiloval, ale nešťastná byste dřív nebo později byla vy. Ukažte své skutečné já, samozřejmě trochu snahy a zájmu a sama poznáte, zda je pro vás ten pravý. Muž musí cítit, že jste „skutečná“ a důvěra je pro něj velmi důležitou součástí vztahu.

9. Komplimenty jsou alfa a omega

Není tajemstvím, že muži milují chválu. Pokud muže budete chválit, přidá mu to na sebevědomí a bude chtít tuto moc cítit neustále. To znamená, že vás bude vyhledávat a bude s vámi chtít trávit čas. Pozor na pochlebování – to je zase trochu jiná kapitola. Obdivujte jeho talenty nebo ho pochvalte za věci, které vy neumíte.

Film Deník Bridget Jones oslavil 20 let: Dal nám těchto 7 životních lekcí

svetzeny.cz

10. Buďte trpělivá

No a nakonec to nejdůležitější – buďte trpělivá. Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Někdy trochu trvá, než muž něco pochopí. Někdy je důležité říct mu rovnou, co vám vadí nebo co udělal špatně. V naší hlavě vznikne milion domněnek, zatímco v jeho hlavě svítí nápis: „Nic neříká = žádný problém“. Myslete na to, že vám nikdo do hlavy nevidí. Dejte muži prostor a čas a dobře si rozmyslete, zda ztrácíte čas s člověkem, se kterým to má smysl.

Chcete se zbavit tuku na břiše? Pak musíte přestat věřit těmto zažitým mýtům

svetzeny.cz

Královská rodina vzpomíná na zesnulého prince Philipa. Fotky, které ukázali fanouškům, vás dojmou

svetzeny.cz