Přejít k hlavnímu obsahu

Královská rodina vzpomíná na zesnulého prince Philipa. Fotky, které ukázali fanouškům, vás dojmou

Info ikona
Placeholder image

Smrt prince Philipa obletěla svět a ani po několika dnech neutichá vlna dojemným zpráv a fotografií. Královská rodina nyní sdílela fotky královských členů rodiny s princem Philipem. Tyto fotky vás dojmou.

Královská rodina není příliš sdílná, co se jejich soukromí týče, nyní ovšem dělá výjimku a lidé je milují víc a víc. Na Instagramu mají 9,5 milionu sledujících a dnešní den patřil vzpomínkám na zesnulého prince Philipa. Viděli jste někdy královnu Alžbětu II. a prince Philipa s vnoučaty? Pokud ne, tak dnes máte šanci. Královská rodina se rozhodla sdílet fotografii z roku 2018, kde jsou královští se sedmi vnoučaty.

Na dalších fotkách můžete vidět sérií fotografií s komentářem: "Dnes členové královské rodiny sdíleli fotografie vévody z Edinburghu, na kterého vzpomínají jako na otce, dědečka a pradědečka."

Princ Harry bude opět vyčnívat z davu

Princ Harry pravděpodobně bude opět "černou ovcí" na pohřbu svého dědečka prince Pfilipa, který se koná na zámku Windsor nadcházející sobotu. Důvod? Začátkem tohoto roku byl princ Harry zbaven čestných vojenských titulů . Podle The Daily Mail to znamená, že nemůže nosit žádnou ze svých vojenských uniforem na události, pro které by to bylo obvyklé. To znamená, že by neměl vynést své medaile ani na pohřeb. Očekává se, že se pohřbu v uniformě zúčastní vyšší členové královské rodiny, včetně prince Williama, prince Charlese, princezny Anny a prince Edwarda.

Harry i Andrew se nakonec spoléhají na slovo královny Alžběty. Buckinghamský palác ještě neposkytl komentář.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.