Přejít k hlavnímu obsahu

Jak zůstat přitažlivý pro svého partnera v dlouhodobém vztahu?

Info ikona
Láska

Najít partnera je jedna věc, ale vybudovat si dlouhodobý a kvalitní vztah je věc druhá. Poradíme vám, jak udržet ve svém vztahu jiskru a nezabřednout do zaběhlých kolejí. Objevte zaručené typy se Světem ženy krok po kroku.

Hledání naší spřízněné duše je jednou z nejlepších věcí v životě. Cesta to není snadná a rozhodně není ve většině případů první partner ten pravý, ale ohlédneme-li se zpětně, máme díky našemu hledání spousty zážitků, vtipných momentů i trapasů.

Když svoji spřízněnou duši najdete, je dobré si uvědomit, že všechno nebude vždy dokonalé, a že se budou určité situace opakovat. Budou období, kdy spolu budete rádi trávit každou minutu, potom budete rádi chvíli od sebe se svými přáteli nebo se pohádáte a budete potřebovat každý svůj prostor. Přijdou chvíle plné vášně a dlouhých nocí nebo zběsilé pobíhání mezi prací a domácností, kdy stihnete jenom „rychlovku“, která ovšem nemusí být o nic méně vzrušující. Jednoduše – jednou nahoru, jednou dolů.

Kvůli všem těmto věcem je dobré snažit se, abychom partnera stále přitahovali.

Dbejte na sebe

Asi si myslíte, že to je banální rada. Většina z nás má ale v hlavě nastaveno, že jakmile si najde partnera, už je snaha u konce. Opak je pravdou. Udělejte si „beauty“ večer, jděte na kosmetiku, kupte si něco hezkého na sebe. Láska sice hory přenáší, ale mužské oko vždy ocení, když se žena snaží. Nezapomínejte na cvičení, správné stravování a dostatek spánku: To vše vás dělá zdravějšími a šťastnějšími. A když budete vy, bude i váš sex a vztah.

Dejte si prostor, abyste si chyběli

Hodně párů si myslí, že musí být neustále spolu, aby měli zdravý vztah. Nic není dál od pravdy než toto tvrzení. Ve skutečnosti byste měli trávit čas se svoji rodinou nebo přáteli a partnera nechejte doma s jeho vlastním programem. Pokud si navzájem dáte prostor, pomůže vám to udržet si zdravý vztah a vášeň bude naživu ještě dlouhé roky. Myslete na zlaté přísloví, že všeho moc škodí – společného času i času od sebe. Najděte správnou míru.

Jak odradit každého chlapa? Tyto věci přijdou mužům na ženách odpudivé

svetzeny.cz

Posílejte sexy zprávy

Sexting je velmi trendy a umí probudit ve vašem protějšku vášeň a touhu. Jak? Představivost funguje na plné obrátky a to je vždy vzrušující. Nemusíte si posílat nahé fotky ani milostná vyznání. Ovšem taková lehce peprná zpráva, která přijde během pracovního dne, vám vykouzlí minimálně úsměv na tváři. Že nevíte, co napsat? Zkuste zavzpomínat na staré časy nebo navrhnout, co byste chtěli vyzkoušet. Další variantou je zmínit něco, co víte, že vašeho partnera vzruší.

Udržujte romantiku i mimo ložnici

Nejde jen o sex. Hodně dělá i přitažlivost. Jedním ze způsobů, jak udržet romantiku naživu v ložnici, je zajistit, aby „žila“ i mimo ni. Dělejte pro svou polovičku pěkné věci. Připravte snídani, pochvalte ho, sledujte s ním fotbal nebo uvařte oblíbenou večeři. Pokud si budete NAVZÁJEM dělat tyto malé radosti, romantika ze vztahu jen tak nevymizí.

Komplimenty musí být

Jednoduché „Dneska ti to sluší!“ může opravdu změnit celý den vašeho partnera. A co víc? Může zvýšit jeho sebevědomí a dovést k myšlence, aby vás chtěl ještě víc. Každý máme kolem sebe rádi lidi, kteří vidí naši cenu.

Buďte vděční

Toto je další věc, která posílí náš vztah „mimo ložnici“. Pamatujte na to, abyste ocenili svého partnera a jeho úsilí ve vašem vztahu. Poděkujte i za maličkosti, které partner dělá. Připomeňte jemu i sobě, jak jste vděční za tak krásný vztah, který spolu máte.

Udělejte spolu něco bláznivého

Jedna z nejlepších věcí, jak udržet jiskru ve vztahu, je vyzkoušet společně něco nového. Tvořte vzpomínky. Máte společný sen? Co třeba skok padákem nebo si jen přejete navštívit vysněné místo? Jděte do toho! Váš vztah to ještě upevní.

Jak se zpěvačce Adele podařilo shodit více než 40 kilo? Zde je její zaručený recept na hubnutí

svetzeny.cz

Zjistěte, jaké čakry máte zablokované a jak je uzdravit. Je to velmi jednoduché a výsledky vám změní život

svetzeny.cz