Přejít k hlavnímu obsahu

Nemstěte se! Ten, kdo vám ublížil, jednou prožije to samé. Jedná se o životní cyklus, nikoli karmu

Smutek, žal, zoufalství. Trápení se prolíná skrze životy nás všech. Některé jsou horší, některé naopak malicherné. V každém případě život není vždy růžový. Mnohdy naše životní trápení způsobí někdo jiný. Ať už cíleně, nebo nikoliv, věřte tomu, že se to dané osobě v nějakém smyslu vrátí. Nenarážíme na karmu, nýbrž na přirozený životní cyklus, který zkrátka funguje. Boží mlýny totiž melou - pomalu, ale jistě. Každý, kdo vám někdy způsobil nějakou bolest, zradil vás, nebo vám ublížil, jednoho dne prožije to samé.

Pomsta přijde sama

Věřte, že tomu tak opravdu je. V životě totiž funguje jednoduché pravidloenergie, kterou do světa vysíláme, se nám vrací. Někdy sice můžeme mít pocit, že špatné věci se dějí pouze dobrým lidem a těm špatným vše vychází, ale věřte, že právě na ně se vaří voda. Může to být otázka dnů, měsíců i let, ale jejich špatné činy se jim vrátí. Třeba ne stejným způsobem, jako bylo ublíženo vám, ale nějakým jiným. Buďte trpělivá a nemstěte se sama. Nebyla byste totiž o nic lepší, než oni. Vyčkejte, osud si pro ně něco nachystal sám.

Info ikona
Voo-doo panenka
Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Nejhorší březen 2023 čeká dvě znamení zvěrokruhu. Panny, mějte se na pozoru

Březen je tady! Mnozí se již těší na oficiální začátek jara 20. března 2023, ale i když se někteří možná těší a dostanou svou první jarní horečku, některá znamení zvěrokruhu budou ve třetím měsíci roku čelit nepříjemným výzvám. Horoskop prozrazuje, pro která znamení zvěrokruhu se blíží náročný březen 2023.
svetzeny.cz

Nejlepší je zapomenout

Nejlepší a zároveň nejtěžší disciplínou je jednoduše zapomenout. Víme, snadno se to říká a o to hůře se to praktikuje. Věřte ale, že schopnost zapomenout na člověka, který vám ublížil a umění jít v životě dál je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat. Proč se soustředit na něco, co vám v životě ublížilo, když kolem sebe máte tolik krásných věcí? Soustřeďte se na ně. Ulevíte tak své psychické i duševní stránce. Seberte veškerou sílu, zhluboka se nadechněte a udělejte ten nejlepší krok pro samu sebe.

Info ikona
Zlost
Mohlo by se vám líbit

Šestý smysl: Objevte a rozvíjejte tuto magickou schopnost. Dokáže to opravdu každý

Stalo se vám někdy, že jste zažili něco, co se dá označit jako zvláštní? Na něco jste mysleli a v další vteřině se to skutečně stalo. Cítili jste, že vás něco zrazovalo od nějaké akce nebo třeba schůzky? A nakonec se potvrdilo, že to pro vás nebylo správné? Tomu se říká intuice.
svetzeny.cz

Všechno zlé je pro něco dobré

Zní to jako klišé, ale je to opravdu tak. To, že vám někdo ublížil neznamená, že se v tom musíte utápět a zoufat. Naopak, vytěžte z toho co nejvíce. Silné osobnosti se nerodí přirozeně, stanou se jimi díky překážkám a nástrahám, které je v životě potkaly a museli se s nimi vypořádat. Víme, každá rána bolí a je těžké se s nimi srovnat. Ale právě tyto životní rány z vás udělají silnějšího člověka. Zamyslete se nad jednoduchou věcí – jestliže vám někdo úmyslně ublížil, co pro něj bude to největší překvapení? Jednoduše to, když uvidí, že jste z dané situace byla schopna vytěžit co nejvíc, vzít si z ní ponaučení a stavět na ní.

Zdroj článku