Přejít k hlavnímu obsahu

Nejsilnější osobnosti podle čínského horoskopu: Jaká znamení vládnou neobyčejnou vnitřní silou?

Lidé jsou různí a každý má svou specifickou osobnost. Někdo je vůdčí typ, jiný zase nekonfliktní, který vše odkývá, jen aby měl klid. Každá osobnost má svá pozitiva i negativa. Čínský horoskop se zaměřil na ty silné osobnosti.

Člověka se silnou osobností patrně zpozorujete na první dobrou, obvykle má okolo sebe určitou auru, neváhá jít do střetu a jeho názory a argumenty ostatní přijímají za své. Lze však silnou osobnost určit podle horoskopu? Čínský horoskop prozradil několik znamení, které podle něj mají silnou osobnost a také to, jak se projevuje.

 

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Nejšťastnější den v měsíci pro všechna znamení zvěrokruhu. Rakům a Lvům patří 11. srpen

Jeden den v srpnu byste měli mít na paměti. Díky konstelaci hvězd se všechna znamení zvěrokruhu mohou těšit na kosmickou dávku štěstí - zde se dozvíte, kdy přijde čas.
svetzeny.cz

Silná osobnost podle Tygra

Rok narození: 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022

Tygr je v čínské kultuře brán jako král všech zvířat. Lidé narození v jeho znamení jsou velmi duševně silní jedinci a mají schopnost směrovat a pomáhat ostatním lidem ve vývoji i kariéře. Díky nim lidé mohou plnit své sny, jsou silnými osobnostmi i díky tomu, že vědí, kam směřovat, odhadnou silné stránky druhých. Někdy se mohou stát velmi autoritářskými, což z nich dělá neoblíbené vedoucí pracovníky. V práci však velmi rychle pokoří kariérní žebříček a vyšvihnou se do popředí firmy. Uspějí v jakékoliv práci, když je jim svěřen projekt, znamená to jasnou výhru.

Silná osobnost podle Koně

Rok narození: 1942, 1954, 1966, 1978, 1990,2002, 2014

Lidé narození ve znamení Koně jsou velmi stateční a nebojácní. Právě statečnost jim pomáhá i v těch nejhorších chvílích. Umí se vzchopit, vstát a dostat se zase zpátky na výsluní. Lidé ve znamení Koně se učí ze svých chyb a příště už budou poučeni a vyvarují se špatného jednání. Mají svůj plán a toho chtějí dosáhnout, ať to stojí, co to stojí. Velmi lehce překonají i tu nejsložitější bariéru, která je před ně nastražena, nevzdávají se a to jim pomáhá v mnoha rozhodnutích.

 

Info ikona
skupina lidí
Mohlo by se vám líbit

Stárnutí podle horoskopu: Váhy stárnou s elegancí, pro Blížence je věk jenom číslo. Jak je na tom právě vaše znamení?

Stárnutí je jev, který dříve či později dostihne snad každého z nás. Někdo umí stárnout s elegancí, jiný se zase urputně snaží zmírnit procesy a známky stárnutí. Víte, že stárnout se dá i podle vašeho znamení horoskopu?
svetzeny.cz

Silná osobnost ve znamení Draka

Rok narození: 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012

Lidé narození ve znamení Draka jsou jedním z nejreprezentativnějších zvířat čínské kultury. Jejich nedílnou součástí je moudrost, kterou oplývají a rozdávají ji dál a galantnost, která možná již vymřela. Jde o hlavní vlastnosti, které jako silné osobnosti mají. K tomu se jen tak něčeho nezaleknou, strach do jejich slovníku nepatří a proto umí čelit jakékoliv výzvě. Velmi rádi uplatňují své vedení, bývají ve vedoucích pozicích a odvaha jim pomáhá při praxi a vymýšlení nekonvenčních řešení. Jsou velmi důvěryhodní, spousta lidí neváhá svěřit svou důvěru těmto lidem, dobře vědí, že je Draci nezklamou.

Silná osobnost ve znamení Králíka

Rok narození: 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023

Lidé narození ve znamení Králíka umí překvapit své okolí a často i sami sebe. Nemají o nich velmi dobré mínění, takže Králíci jsou velkým překvapením. Jsou velmi výkonní a v práci jsou dobrými pracovníky. Mohou se na to konto stát dominantními, vědí dobře, jak prokázat a vynutit si své postavení. Jsou ti, kteří si umí zjednat respekt při práci s jednotlivcem či se skupinou. Okolí obdivuje jejich sílu, kterou jsou proslulí.

 

Zdroj článku