Přejít k hlavnímu obsahu

Osobnostní test: Jste stateční nebo lehkovážní? Zvíře, které uvidíte jako první, odhalí vaše skryté vlastnosti

Testy založené na zavádějících optických iluzích jsou v dnešní době extrémně populární. Uživatelé internetu je mají rádi a stejné testy používají i psychologové. Je velmi důležité věnovat pozornost hned prvnímu dojmu z obrázku, který uvidíte, protože po chvíli určitě začnete v obrázcích vidět další a další zvířata nebo věci. První dojem je ten správný!

Svět ženy doporučuje vyzkoušet jeden z těchto testů, ale neberte ho příliš vážně. Neposkytne vám úplný psychologický portrét vaší postavy, ale poskytne vám některé informace o vaší osobnosti, které byste měli vzít v úvahu.

Psychologický test vás může potkat u odborníka, ale i v práci

Absolvování testu osobnosti bylo oblíbeným způsobem, jak nám poskytnout určitý náhled na charakterové vlastnosti jednotlivce. Byl neformálně používán pro zábavu, na pomoc psychologům a terapeutům při řešení potřeb klientů a organizacemi k hodnocení potenciálních zaměstnanců i těch současných, zejména z hlediska vůdčích kvalit.

Co vidíte na obrázku jako první?

Obrázek číslo 1

Info ikona
Kvíz
Mohlo by se vám líbit

Tohle je 10 nejvíc sexy mužů planety: Je mezi nimi také váš favorit?

Každý člověk má jiný vkus, nicméně stále platí, že u některých celebrit se zkrátka velká část veřejnosti shodne na jejich atraktivitě. Vznikají pak různé žebříčky nejkrásnějších či nejvíce atraktivních celberit, na kterých se v různých pořadích opětovně umisťují i následující mužské hvězdy, které si můžete prohlédnout v naší galerii.
svetzeny.cz

Výsledek:

  • Lev. Je velmi pravděpodobné, že vždy přicházíte na jádro věcí a nebojíte se čelit svým nejsilnějším strachům. Jste velmi statečný člověk!
  • Exotický pták. Možná jste někdy trochu lehkovážní a v některých situacích dokonce nezodpovědní. Zároveň máte kreativní osobnost a touhu měnit svět k lepšímu.

Obrázek číslo 2

Info ikona
kvíz

Výsledek:

  • 2 krokodýli. Pravděpodobnější je, že se vždy snažíte udržet situaci pod kontrolou a mít vše na starosti. Nejste však brutální tyran, ale spíše pozorný manažer, šéf nebo vůdce.
  • Pták. Možná vám nevadí být vedeni strmými a namáhavými cestami tohoto života ke hvězdám. Neznamená to, že nemáte vlastní názor, ale ustupujete ostatním a snažíte se o kompromis poměrně často. Proto se řadíte mezi tak upřímné a společenské osoby.

Obrázek číslo tři

Info ikona
test

Výsledek:

  • Psí čenich. Je pravděpodobnější, že jste začali analyzovat obrázek běžným způsobem: zleva doprava. To neznamená, že jste obyčejný člověk, ale zdůrazňuje to váš logický způsob myšlení a přirozené sklony k důsledné analýze reality. A pravděpodobně se vám podařilo vidět druhý obrázek, až když jste se dostali na pravou stranu.
  • Psí noha a ocas. Pokud jste obrázek analyzovali zprava doleva nebo jste si okamžitě všimli jeho nejednoznačnosti, pravděpodobně se vám líbí originálnější rozhodnutí. To neznamená, že nemůžete používat logické myšlení – jen rádi uplatňujete kreativní přístup, když se snažíte vyřešit problém.

Zdroj: Psychological Test for personalities

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon