Přejít k hlavnímu obsahu

Tohle je 10 nejvíc sexy mužů planety: Je mezi nimi také váš favorit?

Info ikona
Ryan Reynolds

Každý člověk má jiný vkus, nicméně stále platí, že u některých celebrit se zkrátka velká část veřejnosti shodne na jejich atraktivitě. Vznikají pak různé žebříčky nejkrásnějších či nejvíce atraktivních celberit, na kterých se v různých pořadích opětovně umisťují i následující mužské hvězdy, které si můžete prohlédnout v naší galerii.

Jensen Ackles

Tento 186 cm vysoký americký herec vypadá skvěle i na svůj věk 44 let. Na začátku kariéry se objevil v roce 1997 v seriále Tak jde čas, kde vystupoval celé čtyři roky. Největší úspěch však slavil o několik let později, kdy získal roli v seriálu Lovci Duchů, kde si zahrál jednu z hlavních rolí Deana Winchestra.

Tom Hardy

Než se stal tento 175 cm vysoký čtyřiačtyřicetiletý Angličan populárním hercem, prožil velmi divoké dětství i dospívání, kdy byl dokonce několikrát zatčený, např. za krádež auta, holdoval alkoholu i drogám a rozhodně to nevypadalo, že z něj jednoho dne bude hollywoodská hvězda. V posledních letech jeho popularita ještě vzrostla díky filmům Šílený Max: Zběsilá cesta z roku 2015 a Venom z roku 2018.

Jason Momoa

Herec havajsko-kavkazského původu měří celých 193 cm a letos v srpnu oslaví 43 let. Jeho hvězdná kariéra začala modelingem, kdy v roce 1999 dokonce zvítězil v soutěži Hawaii´s Model Of The Year. Po rolích v menších seriálech se do širšího povědomí dostal vystupováním v kultovním seriálu Hvězdná brána: Atlantida vysílaného od roku 2005. Ještě větší slávu mu pak přinesla role v seriálu Hra o trůny vysílaného od roku 2011. Nakonec získal i hlavní roli ve filmu Aquaman z roku 2018 z dílny DC Entertainment.

Ryan Reynolds

Tento 188 cm vysoký herec rozhodně nevypadá na svých 45 let. Možná je to díky tomu, že má po svém boku o 12 let mladší manželku, překrásnou Blake Lively. Tento herec, který má zálibu v motorkách chopperech, se stal v poslední době ještě více populární díky akční komedii Deadpool z roku 2016, ve které ztvárnil hlavní roli.

Zdroje: Čsfd, IMDb