Přejít k hlavnímu obsahu

Chcete postavu jakou má krásná herečka Blake Lively? Stačí dodržovat jednoduché stravovací pravidlo

Pokud se podíváte na herečku Blake Lively zjistíte, že má tělo jako jedno dokonalou křivku. Nemá to ovšem zadarmo a matka dvou dětí přiznává, že není jednoduché odolat a dodržovat striktní dietu. Nicméně se nedávno podělila o pravidlo, které dodržuje, ať se děje cokoliv.

Hvězdy jako Blake Lively mají samozřejmě armádu fitness trenérů a poradců, aby vypadaly stále úžasně. Přesto si herečka musí zachovat rovnováhu i v jídle, má-li si udržet dokonalou postavu snů. Jaký je její trik?

Žádné zpracované potraviny

Když pracuje, Blake se obejde bez zpracovaných potravin, jak sama řekla v rozhovoru pro časopis People. Mezi takové vysoce zpracované potraviny patří hotová jídla, čokoláda, hranolky, dezerty, klobásy a hamburgery, ale i vařená zelenina nebo mléčné a ovocné nápoje. Také nejí lepek a sóju. Bílkoviny, sacharidy a syrová zelenina musí být v rovnováze,“ vysvětluje Lively. Na oplátku přiznává, že by se cukru nikdy úplně nevzdala.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Budete ohromeni její postavou

Na Instagramu po svém druhém těhotenství Blake připustila, že dostat se zpět ke své ideální váze po dvou dětech je opravdu tvrdá práce: „Zjistila jsem, že nemůžete zhubnout 27 kg, které jsem nabrala během těhotenství tím, že budete scrollovat Instagramem a budete udiveni, jakto že nevypadáte jako modelky v bikinách, “ napsala a zveřejnila fotografii, na které je vidět ve sportovní podprsence a cvičebních legínách vedle svého osobního trenéra Dona Saladina.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Cvik pro dokonalé tělo odhalen

Trenér Blake Lively nyní prozradil, jak herečce pomohl k její skvělé formě. Pro Saladina je tento cvik skutečně dokonalým receptem na dobře tvarované tělo! Co tedy Blake nejvíce pomohlo? Cvičení s kettlebellem! Přesněji mrtvé tahy s kettlebellem.

Nohy rozkročíte na větší šířku, než jsou vaše boky. Špičky míří do stran. Kettlebell houpete – když je mezi nohama, jste v podřepu, když je kettlebell na úrovni vašich ramen, stojíte vzpřímeně. Díky tomu posilujete v podstatě celé tělo. Pro začátečníky radíme začít s opravdu nízkou váhou kettlebellu.

Don Saladino však dodává, že samotné cvičení není zázračným lékem. Zdravá a vyvážená strava je také důležitá.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Jennifer Aniston: Přerušovaný půst je její rada na dokonalou postavu

Herečka Jennifer Aniston spoléhá na velmi specifický typ půstu. Nejen, že má díky němu dokonalou postavu, ale i dobrý pocit. Vyzkoušíte ho také?
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Herečka Rebel Wilson zhubla více než 25 kilo tuku. Známe dietu této blonďaté hvězdy

Rebel Wilson je známá pro svůj osobitý smysl pro humor a také pro nesčetně rolí v bláznivých komediích. Všichni si ji pamatujeme jako tu „oplácanou vtipnou holku“. Ona ale zhubla přes 20 kg tuku a prozradila, jak se jí to podařilo.
svetzeny.cz