Přejít k hlavnímu obsahu

Herečka Rebel Wilson zhubla více než 25 kilo tuku. Známe dietu této blonďaté hvězdy

Info ikona
Rebel Wilson

Rebel Wilson je známá pro svůj osobitý smysl pro humor a také pro nesčetně rolí v bláznivých komediích. Všichni si ji pamatujeme jako tu „oplácanou vtipnou holku“. Ona ale zhubla přes 20 kg tuku a prozradila, jak se jí to podařilo.

Rebel Wilson jako 41 letá žena prozradila, že shazovat přebytečná kila nebylo vůbec jednoduché. Tato australská herečka prohlásila rok 2020 za „svůj rok zdraví“ a započala cestu, která všem bere dech. Její cíl bylo dosáhnout váhy 75 kg a to se jí povedlo! Důležité je také zmínit, proč se vlastně Rebel rozhodla zhubnout. Jestli si myslíte, že jí trápily vyhublé modelky na Instagramu, jste na omylu. „Přemýšlela jsem o plodnosti a o tom, že si chci nechat zmrazit vajíčka. Rozhodla jsem se, že musím být zdravá, pokud někdy budu chtít mít dítě,“ prohlásila Wilson loni před svými 40. narozeninami.

Takhle si všichni pamatujeme vždy optimistickou herečku: 

Napsala si dopis

V roce 2020 se Wilson rozhodla začít s hubnutím a napsala sama sobě dopis, kde podpořila své rozhodnutí. „Napsala jsme si dopis a řekla si, že to letos prostě dám. No a pak jsme to udělala,“ prohlásila s humorem sobě vlastním herečka.

Rady Rebel Wilson

1. Omezit cukr a nezdravé jídlo

Omezit neznamená úplně vysadit. Nemusíte se tedy trápit hladovkou nebo jen s okurkou k obědu. Cíl Wilson bylo zhubnout zdravě a navždy. Kvůli slávě trpěla emocionálním přejídáním a denně byla schopná sníst okolo 3 000 kalorií ( zdravá žena by měla sníst něco mezi 1 600 až 2 400 kalorií, ovšem záleží samozřejmě na výšce, životním stylu a dalších okolnostech).

„Se slávou přichází spousta stresu a myslím, že můj způsob, jak to vyřešit, bylo jen jíst koblihy. Po celou dobu jsem tedy pracovala i na své mentální stránce a ptala jsem se sama sebe, proč jsem to dělala a nevážila si sama sebe a svého těla.“

2. Hodně vody

To je rada, kterou slyšel snad každý. Vždy, když má Wilson chuť na sladké, sáhne po vodě. „Sáhla jsem po bonbónech a rozhodla se toto rozhodnutí přehodnotit. Pomyslela jsem si: “hmmmm, raději ne," a místo toho jsem měla láhev vody," prozradila Rebel.

3. Vysoký příjem bílkovin

Dnes Wilson dodržuje dietu s vysokým obsahem bílkovin, která zahrnuje spoustu veganských proteinových smoothies, kuřecích prsou a lososů. Ačkoli Wilson většinou omezuje cukr a nezdravé jídlo, stále vytváří prostor pro rovnováhu.

4. Následuje Mayrovu metodu

Wilson několikrát prohlásila, že následuje Mayrovu metodu, která podporuje hubnutí díky zlepšení zdraví střev. Plán začíná eliminací cukru a kofeinu a učí nás specifickým stravovacím návykům jako například žvýkání jídla nejméně 40 až 60 krát. Mayrova metoda také snižuje neustále „zobání" a výrazně se v ní eliminuje lepek a mléčné výrobky.

5. Vycházky a silové cviky

Kromě kardia miluje Wilson silový trénink. „Dámy, nebojte se závaží. Miluji zvedání činek. Prostě se potom cítíte opravdu silní,“ řekla ve videu na Instagramu a předváděla bicepsy. „Miluji ten pocit, že se cítím silná!"

  • DEN 1: HIIT
  • DEN 2: SILOVÝ TRÉNINK
  • DEN 3: MOBILITA / REGENERACE
  • DEN 4: HIIT
  • DEN 5: HIIT / SILOVÝ TRÉNINK
  • DEN 6: REGENERACE
  • DEN 7: HIIT

6. Trénuje sebelásku

Wilson bojovala s emocionálním přejídáním a tak musela změnit nejen svoje návyky, ale i psychiku. „Zjistila jsem, že to, proč jsem se tak nezdravě chovala, je to, že jsem k sobě nezacházela s láskou a úctou," řekla. „Jen jsem si nevážila sama sebe. To, co jsem se snažila udělat, bylo změnit tyto návyky tak, abych byla více milující a chovala se k sobě s větší úctou," pokračovala. „Pracuji na sebelásce, a je to těžké zvládnout." Aby podpořila sebelásku, praktikuje Wilson deníky, kde si zapisuje všechny své emoce"Ráda končím den vděčností a zapisuji si, za co jsem požehnána, i když je to něco velmi malého. To je úžasné," uzavřela.

VÝZVA SVĚTA ŽENY: Podělte se s námi o vaše proměny

svetzeny.cz

Jennifer Aniston se svlékla, aby oslavila Den Země. Tahle herečka snad nestárne

svetzeny.cz