Přejít k hlavnímu obsahu

Lucie Borhyová konečně ukázala svou lásku. Fotku polibku sdílela s fanoušky

Info ikona
Lucie Borhyová

1. máj je lásky čas a Lucie Borhyová (44) o tom přesvědčila i své fanoušky. Sdílela společnou fotografii se svou láskou pod rozkvetlým stromem. Není divu, že jsou fanoušci u vytržení!

Už je z toho tak trochu tradice. Lucie Borhyová sdílí společné fotografie s partnerem pouze na 1. máje. Ani tentokrát nevynechala!

Koláž a rozkošný polibek

Instagramovou koláž, na níž pod rozkvetlou jabloní pusinkuje svého syna Lucase a dceru Lindu, doplnila o polibek s přítelem Michalem Smečkou, který je na snímku vidět pouze z boku. Pohledný přítel je na fotce záměrně vidět opravdu málo a je známo, že oblíbená moderátorka nesdílí tváře ani svých dětí, natož toho, kdo jí stojí po boku. 

Líbejte se každý den

‚‚První máj, lásky čas... I naše Lolinka dostala hudlánka pod rozkvetlou třešní. Tak se hlavně všichni MILUJTE a LÍBEJTE každý den po celý rok, nejen kvůli tradici…,’’ napsala pod rozkošné fotky, kde fanouškům ukázala i dalšího člena rodiny – fenku Lolinku. 

Nemají potřebu vztah ukazovat

„Rozhodně se před veřejností neskrýváme, ale nechodíme na společenské akce. Je to moje práce a povinnost, tak chodím sama,“ řekla Blesku v roce 2020. S Michalem jsou spolu od roku 2017.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.