Přejít k hlavnímu obsahu

Princezna Charlotte slaví 7. narozeniny s novými fotografiemi pořízenými Kate Middleton. Krása se v této rodině dědí

Info ikona
princezna Charlotte

Vévoda a vévodkyně z Cambridge zveřejnili nové fotografie na počest pondělních narozenin Charlotte.

Všechno nejlepší, princezno Charlotte!

Na počest pondělních 7. narozenin Charlotte zveřejnili hrdí rodiče Kate Middleton a princ William nové fotografie princezny — pořízené maminkou Kate. "Vévoda a vévodkyně z Cambridge jsou potěšeni, že mohou sdílet tři nové fotografie princezny Charlotte před jejími zítřejšími sedmými narozeninami," uvedl pár v nedělním prohlášení.

Sladké portréty pořídila tento víkend v Norfolku Kate, která také v pátek oslavila 11. výročí svatby s Williamem.

Charlotte, která je na fotkách celý tatínek William, se usmívá od ucha k uchu, když pózuje na poli zvonků poblíž rodinného venkovského sídla Anmer Hall. Na jedné fotografii objímá nového psa Cambridgeových. William a Kate přijali do své rodiny kokršpaněla z vrhu, který odchoval Katein bratr James Middleton loni na podzim po smrti jejich milovaného psa Lupa.

V královské rodině je opět pořádně dusno! Princ William si myslel, že Meghan Markle není připravena vstoupit do rodiny

svetzeny.cz

Princezna slaví na státní svátek

Vzhledem k tomu, že pondělí je ve Spojeném království státním svátkem, má Charlotte volno ve škole, aby pokračovala v oslavách. Mladá královská rodina a její velký bratr princ George navštěvují soukromou školu Thomas's Battersea v Londýně za 30 000 dolarů ročně.

Charlotte, která se učí balet a začala jezdit na koni v rodinném venkovském sídle v Norfolku, má také ráda „nepořádné ruce“ při výrobě domácí pizzy, prozradila Kate.

Zdroj: Royal Family, Instagram