Přejít k hlavnímu obsahu

Nejkrásnější holčičky na světě: Půvab je proslavil, ale jejich dětství se od vrstevníků příliš neliší

Info ikona
Nejkrásnější holčičky

Média tato děvčátka často označují za nejkrásnější holčičky na světě. Proslavil je jejich půvab, který jim otevřel dveře do světa modelingu, reklamy a filmu. V dětském věku za sebou mají větší kariéru než leckteré dospělé modelky. Přesto se jejich dětství od vrstevníků tolik neliší.

Anastasiya Knyazeva – nejkrásnější děvčátko na světě

Anastasiya Knyazeva byla v roce 2017 médii pojmenována jako „nejkrásnější děvčátko na světě“. Magazíny jí tehdy předpovídaly velkou modelingovou kariéru a přirovnávaly ji k modelce Irině Shayk, která se stala historicky nejmladší modelkou pózující pro francouzský časopis Vogue. Anastasiya si rychle získala srdce fanoušků po celém světě. Je neuvěřitelně roztomilá, má krásné dlouhé hnědé vlasy a nevinné modré oči. Na Instagramu ji sleduje více než 1,2 milionu lidí. Svou kariéru modelky započala už v necelých třech letech, ve čtyřech letech se již stala slavnou. V současné době má za sebou focení reklamních kampaní pro velké značky, účast v televizní show i ve filmu. Rodiče ji přesto vychovávají jako obyčejnou dívku. Její modelingová kariéra rozhodně nemá přednost před školou.

První dáma Ameriky Jill BIdenová odhalila svoje dietní pravidla, díky kterým má výstavní figuru: mandle jako svačina a žádné zákazy

svetzeny.cz

Jordyn Reinle – dětská hvězda a jedno z nejhezčích dětí v USA

Jordyn Reinle je začínající americká dětská modelka a herečka. Narodila se ve Spojených státech amerických, často je nazývána nejkrásnější americkou dívenkou. První krůčky do světa modelingu udělala již v pěti letech. Dnes již pravidelně pózuje a fotí nejčastěji dětskou módu. Zaujala svým panenkovským vzhledem, trochu připomíná malou Barbie – má velké modré oči, dlouhé řasy, zářivý úsměv a krásné blonďaté lokny. Její andělský vzhled ji předurčuje pro kariéru v modelingu, reklamě i u filmu. Nedávno oslavila desáté narozeniny, kromě modelingu se ještě závodně věnuje tanci. Teprve se uvidí, jakou kariéru si nakonec malá Jordyn zvolí, potenciál má však obrovský.

Anna Pavaga – ruská dívka s milionem fanoušků

Anna Pavaga je ruská dětská modelka, která se těší značné popularitě. Na Instagramu ji sleduje milion fanoušků. Modelingu se věnuje od tří let. Nedávno oslavila dvanácté narozeniny. Objevila se v časopisu Vogue Enfants a fotila pro luxusní značky oblečení. Její panenkovský vzhled a netypické zelené oči ji předurčují k velké modelingové kariéře. Často se o ní v médiích hovoří jako o „nejkrásnější dívce na světě“. Už má za sebou i účinkování v televizi a reklamách, podařilo se jí získat i malé filmové role. Kromě modelingu se věnuje i baletu a gymnastice. Také si šije vlastní panenky a láká ji dráha módní návrhářky.

Skutečná Rose z Titanicu: Neměla štěstí v lásce, na film se odmítla podívat. Závěr jejího života měl smutný konec

svetzeny.cz

Jare Ijalana – nejkrásnější dívka Afriky

Jare Ijalana je dětská modelka původem z Nigérie. Někdy se jí přezdívá „nejkrásnější dívka Afriky“. Fanoušky si získala svým nevinným vzhledem, velkýma očima a objemnými vlasy. Na Instagramu ji sleduje 160 tisíc lidí. Modelingu se věnují i její dvě sestry, se kterými se často objevuje na společných fotografiích. Už má za sebou zkušenosti z módní branže, filmu i reklamy. Momentálně soutěží o titul mezinárodní dětské modelky roku 2021. Soutěže se účastní i její sestry Jomi a Joba.

Sestry Jamisonovy: Jasnovidky, jimž svět naslouchá. Jejich předpovědi pro rok 2022 jsou znepokojivé, čeká nás krize i extrémní počasí

svetzeny.cz