Přejít k hlavnímu obsahu

Celebrity a jejich děti ve stejném věku: Dcera Kate Winslet zdědila maminčiny rysy, Jude Law se synem jsou k nerozeznání

Podívejte se, jak vypadají celebrity a jejich děti ve stejném věku. Kdo si je podobný se svým potomkem snad až k nerozeznání a které děti se naopak svým slavným rodičům moc nepodobají? Ve videu jsou k vidění Kate Winslet s dcerou, Jude Law se synem a další celebrity.

Dcera Kate Winslet zdědila maminčiny rysy

Populární hollywoodská herečka Kate Winslet má celkem tři děti – syny jménem Bear Blaze a Joe a dceru Miu Honey. Ta jí je neuvěřitelně podobná, a dokonce jde v jejích šlépějích. Je jí 21 let a touží se stát slavnou herečkou. Vzor má ve svých rodičích, ve filmovém průmyslu se pohybuje i její otec, živí se jako režisér. Jako malá nikde nahrála, protože s rodiče snažili střežit její soukromí. Ani nebyla tlačena do toho, aby si vybrala stejnou kariérní dráhu, sama se pro svět filmu nadchla. Dívka používá příjmení otce – Threapleton, neparazituje na slavném jméně své matky. Jejím prvním snímkem je thriller Shadows, natočený v roce 2020. Hraje v něm mladou dívku, která společně se svou sestrou přežije katastrofu.

Mohlo by se vám líbit

Před svatbou ne! Které celebrity dodržely dobrovolný celibát?

Celibát už je dnes pro mnoho párů přežitek, který je ze starých dob a do moderní společnosti nepatří. I když jde doba hodně kupředu, stále je dost párů, které se domluví, že dodrží slib čistoty až do svatby. A mnoho z nich to i vydrží.
svetzeny.cz

Jude Law se synem jsou k nerozeznání

Jude Law se svým synem jsou na fotce ve stejném věku k nerozeznání. Vypadají jako dvojčata, Rafferty Law je svému otci neskutečně podobný. Stejně jako jeho otec, i on se snaží prosadit v šoubyznysu. Jeho kariéra odstartovala v roce 2014, kdy se snažil prosadit v Londýně jako model. To se mu povedlo, má za sebou chůzi po mole i focení pro světoznámé značky. Kromě toho se také věnuje hudbě. Baví ho hra na kytaru a zpěv. Hraje v bluesové kapele, je jejím zpěvákem a kytaristou zároveň. Rodiče jej v tomto kariérním směru plně podporují. Stejně jako jeho slavný otec, i on nyní hraje ve filmech. Jeho nedávným počinem je film Twist z roku 2019, kde si zahrál umělce tvořícího graffiti.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Dcera Johnnyho Deppa má to nejlepší z obou rodičů

Dcera hollywoodského herce Johnnyho Deppa a krásní francouzské zpěvačky a modelky Vanessy Paradis své rodiče nezapře. Je stejně pohledná jako oni. Po matce zdědila lesklé vlnité vlasyhluboký pohled a modelkovskou výšku. Po otci má výrazné rysy v obličeji, zejména vyniknou její pronikavé čokoládově hnědé oči. Co se týče její kariérní dráhy, není ještě jasné, kudy přesně se mladá dávka vydá. Vyzkoušela si již práci modelky i herečky. Zahrála si například v historickém snímku Král či ve sci-fi filmu Voyagers: Vesmírná mise.

Mohlo by se vám líbit

Slavní rodiče, kteří vychovávají své děti bezpohlavně: Pink a další slavné osobnosti mění genderové stereotypy

Dotazy na pohlaví dítěte bývají mezi prvními hned po narození miminka. Co když se ale najdou lidé, kteří pro někoho přirozené rozlišování pohlaví nevnímají jako důležité? A co když naopak, chtějí, aby si jejich potomci mohli zvolit sami, zda chtějí být chlapeček nebo holčička? Ačkoliv někomu to může přijít šokující, rodičů, kteří své potomky vychovávají bezpohlavně, je celá řada i mezi známými osobnostmi.
svetzeny.cz

Syn Mela Gibsona je fešák po otci

Milo Gibson je synem slavného hollywoodského herce Mela Gibsona. Je mu 31 let a je to neuvěřitelný fešák, který své charisma a pronikavé modré oči zdědil po otci. V minulosti se živil například jako elektrikář, ale pak se rozhodl, že půjde v otcových šlépějích. Mezi jeho nejslavnější filmy patří válečný snímek Hacksaw Ridge, pokračování bláznivé komedie Borat či horor Final Destination 6. Ve videu výše naleznete další slavné dvojice rodič – dítě ve stejném věku. Ve většině případů platí, že jablko nepadlo daleko od stromu.

Zdroje: Biography Mask, The Guardian, HITC, Wikipedia

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška
Mohlo by se vám líbit

Monica Bellucci a tajemství její krásy: Nepomáhá si plastikou ani dietami, být štíhlá a atraktivní jako ona skoro nic nestojí

Monica Bellucci platí za jednu z nejkrásnějších hereček všech dob. Italská „femme fatale“ si přitom svůj mladistvý vzhled a štíhlou postavu dokáže udržet skoro zadarmo. Zjistěte, jaké triky využívá k tomu, aby i ve svých 57 letech byla stále neskonale atraktivní.
svetzeny.cz