Přejít k hlavnímu obsahu

Celebrity a jejich děti ve stejném věku: Dcera Kate Winslet zdědila maminčiny rysy, Jude Law se synem jsou k nerozeznání

Info ikona
Celeb

Podívejte se, jak vypadají celebrity a jejich děti ve stejném věku. Kdo si je podobný se svým potomkem snad až k nerozeznání a které děti se naopak svým slavným rodičům moc nepodobají? Ve videu jsou k vidění Kate Winslet s dcerou, Jude Law se synem a další celebrity.

Dcera Kate Winslet zdědila maminčiny rysy

Populární hollywoodská herečka Kate Winslet má celkem tři děti – syny jménem Bear Blaze a Joe a dceru Miu Honey. Ta jí je neuvěřitelně podobná, a dokonce jde v jejích šlépějích. Je jí 21 let a touží se stát slavnou herečkou. Vzor má ve svých rodičích, ve filmovém průmyslu se pohybuje i její otec, živí se jako režisér. Jako malá nikde nahrála, protože s rodiče snažili střežit její soukromí. Ani nebyla tlačena do toho, aby si vybrala stejnou kariérní dráhu, sama se pro svět filmu nadchla. Dívka používá příjmení otce – Threapleton, neparazituje na slavném jméně své matky. Jejím prvním snímkem je thriller Shadows, natočený v roce 2020. Hraje v něm mladou dívku, která společně se svou sestrou přežije katastrofu.

Před svatbou ne! Které celebrity dodržely dobrovolný celibát?

svetzeny.cz

Jude Law se synem jsou k nerozeznání

Jude Law se svým synem jsou na fotce ve stejném věku k nerozeznání. Vypadají jako dvojčata, Rafferty Law je svému otci neskutečně podobný. Stejně jako jeho otec, i on se snaží prosadit v šoubyznysu. Jeho kariéra odstartovala v roce 2014, kdy se snažil prosadit v Londýně jako model. To se mu povedlo, má za sebou chůzi po mole i focení pro světoznámé značky. Kromě toho se také věnuje hudbě. Baví ho hra na kytaru a zpěv. Hraje v bluesové kapele, je jejím zpěvákem a kytaristou zároveň. Rodiče jej v tomto kariérním směru plně podporují. Stejně jako jeho slavný otec, i on nyní hraje ve filmech. Jeho nedávným počinem je film Twist z roku 2019, kde si zahrál umělce tvořícího graffiti.

Dcera Johnnyho Deppa má to nejlepší z obou rodičů

Dcera hollywoodského herce Johnnyho Deppa a krásní francouzské zpěvačky a modelky Vanessy Paradis své rodiče nezapře. Je stejně pohledná jako oni. Po matce zdědila lesklé vlnité vlasyhluboký pohled a modelkovskou výšku. Po otci má výrazné rysy v obličeji, zejména vyniknou její pronikavé čokoládově hnědé oči. Co se týče její kariérní dráhy, není ještě jasné, kudy přesně se mladá dávka vydá. Vyzkoušela si již práci modelky i herečky. Zahrála si například v historickém snímku Král či ve sci-fi filmu Voyagers: Vesmírná mise.

Slavní rodiče, kteří vychovávají své děti bezpohlavně: Pink a další slavné osobnosti mění genderové stereotypy

svetzeny.cz

Syn Mela Gibsona je fešák po otci

Milo Gibson je synem slavného hollywoodského herce Mela Gibsona. Je mu 31 let a je to neuvěřitelný fešák, který své charisma a pronikavé modré oči zdědil po otci. V minulosti se živil například jako elektrikář, ale pak se rozhodl, že půjde v otcových šlépějích. Mezi jeho nejslavnější filmy patří válečný snímek Hacksaw Ridge, pokračování bláznivé komedie Borat či horor Final Destination 6. Ve videu výše naleznete další slavné dvojice rodič – dítě ve stejném věku. Ve většině případů platí, že jablko nepadlo daleko od stromu.

Zdroje: Biography Mask, The Guardian, HITC, Wikipedia

Monica Bellucci a tajemství její krásy: Nepomáhá si plastikou ani dietami, být štíhlá a atraktivní jako ona skoro nic nestojí

svetzeny.cz