Přejít k hlavnímu obsahu

Syn Mela Gibsona je neuvěřitelný fešák. Po otci má nejen krásu, ale i talent

Herec Mel Gibson se během svého života činil. Je otcem devíti dětí, přičemž prvních sedm mu porodila manželka Robyn Moore s níž byl Gibson ženatý, v letech 1980 až 2009. Jedním z dětí je dnes dvaatřicetiletý Milo Gibson, který zdědil po svém otci nejen herecké vlohy, ale také šarm a charisma, kterému ženy podlehnou.

Táta Mel, který zazářil ve filmech jako Statečné srdce, Po čem ženy touží dobře ví, jak se prosadit v hereckém světě. Milo se potatil a stejně jako slavný otec i on se rozhodl svou kariéru zasvětit herectví. Nebylo tomu tak ovšem hned a mladý Milo si cestu k herectví teprve dlouho hledal. Jako syn slavného herce věděl o herectví prakticky vše - to dobré i to špatné.

Masér i elektrikář

Vystudoval vysokou školu a poté se živil jako masér a masážní terapeut, chvíli pracoval také jako elektrikář. Jeho srdce však tlouklo pro herectví a on si později uvědomil, že právě herectví je to pravé. Debutoval ve filmu Všichni ďáblovi muži a dočkal se pozitivní kritiky. Zahrál si také ve filmu svého otce Hacksaw Ridge:Zrození hrdiny. Objevil se dále také ve filmu Hurricane, kde ztvárnil poručíka Johnnyho Kenta. nebo ve filmu The Outpost, Breaking & Exiting a dalších.

Info ikona
Gibson
Mohlo by se vám líbit

Claudia Cardinale a její těžký osud: Kvůli slávě se nechala zotročit a zřekla se syna

Claudia Cardinale patří mezi nejatraktivnější a nejznámější herečky světa. Za slávu však zaplatila krutou daň. Vzdala se kvůli ní svobody i možnosti vychovávat svého syna. Zjistěte, jak kdysi herečka osudově chybovala a zda se jí nakonec podařilo najít pravou lásku.
svetzeny.cz

Nechce být srovnáván s otcem

Otevřeně přiznává, že je to někdy těžké, když lidé srovnávají jeho herecké schopnosti s otcovými. Jako herec je sám za sebe. Zároveň přiznává, že se učí od svého otce a poslouchá jeho rady. “Když pracuješ, musíš být ke své postavě pravdivý a co nejvíce se své postavě připodobnit. Kamera je tvůj nejlepší přítel, ale považuji za nejužitečnější zapomenout na ni” prozradil jednu z rad, kterou mu otec dal.

Narodil se v Austrálii a žije v Malibu. je vysoký 175 centimetrů a jeho modré oči nenechají chladnou žádnou ženu. Nápadná podoba s otcem Melem je víc než zřejmá a tak se není čemu divit, že je Milo obsazovaný herec. Dámy však mají smůlu, podle dostupných informací je pohledný herec zadaný.

Zdroj: Fabiosa.com