Přejít k hlavnímu obsahu

Nejkrásnější děti slavných: Jablko nepadlo daleko od stromu. Podívejte se, jak to sluší dceři Johnnyho Deppa, synovi Pamely Anderson a dalším

Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. Podívejte se, které děti celebrit rozhodně zdědili krásu po svých slavných rodičích. Je podle vás nejkrásnější ze všech dcera Johnnyho Deppa, syn Pamely Anderson nebo někdo jiný?

Dcera Johnnyho Deppa má to nejlepší z obou rodičů

Není se co divit, že dcera hollywoodského herce Johnnyho Deppa a francouzské zpěvačky Vanesy Paradis roste do krásy. Oba její rodiče jsou velmi atraktivní. Johnny Depp byl v minulosti zvolen nejvíce sexy mužem světa a Vanessa Paradis patří mezi nějkrásnější Francouzky, příležitostně se kromě zpěvu a herectví věnuje také modelingu. Lily-Rose Depp má to nejlepší z obou rodičů. Po otci zdědila pronikavé tmavé oči a smyslný pohled, po matce pak plné rty a neposedné vlnité vlasy. Už teď má slušně našlápnuto do světa modelingu, má za sebou několik kampaní pro luxusní značky. Vyzkoušela si i dráhu herečky, v roce 2014 si zahrála v hororovém snímku Mroží muž. Uvidíme, jakým kariérním směrem se nakonec vydá.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Vlasové proměny celebrit v roce 2022: Britney Spears vsadila na módní fialovou, Billie Eilish se vrací k černé

Rok 2022 sotva začal, ale celebrity už mění svou image. Podívejte se na jejich proměny, komu to sluší nejvíce? Britney Spears vsadila na módní fialovou, Billie Eilish se vrací k černé. Téměř všechny slavné osobnosti následují aktuální trendy.
svetzeny.cz

Syn Pamely Anderson vypadá jako model

Syn Pamely Anderson a jejího bývalého manžela Tommyho Lee je skutečný krasavec. Není se čemu divit, Pamela Anderson v době své největší slávy byla sexsymbolem své doby. Ačkoliv mu v dětství vadila neustálá přítomnost paparazzi, paradoxně se později stal modelem. Na blesky fotoaparátů je dnes už zvyklý. Na fotografii pózuje na obálce časopisu Grazia. Pokud si myslíte, že jej do světa modelingu „protlačila“ jeho slavná matka, jste na omylu. Náhodou při vycházení z WC vrazil do skauta z modelingové agentury. Nejprve jeho nabídku na vstup do světa modelingu odmítl. Později si to však rozmyslel. Momentálně se zkouší prosadit i jako herec.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Dcera Reese Witherspoon je celá maminka

Ava Phillippe je dokonalou kopií své slavné maminky Reese Witherspoon. Vypadá spíše jako její mladší dvojče než dcera. Momentálně studuje na Univerzitě Berkeley. Velmi ji baví fotografování, což je zřejmé i z jejího Instagramu. Je velmi talentovanou umělkyní, kreslí portréty lidí, zvířata a maluje i abstraktní obrazy. Má za sebou i první zkušenosti jako modelka, tento obor ji velmi láká. Říká se o ní, že nevzdory tomu, že je krásná a velmi talentovaná, zůstává skromná a pokorná.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Svůdná Hana Mašlíková předvedla tělo v plavkách a prozradila, co si daruje ke 40. narozeninám: Soutěž v bikini fitness

Moderátorka Hana Mašlíková (39) je další z celebrit, která bude předvádět své tělo na pódiu a pokusí se zvítězit v kategorii bikiny fitness. Jakou má aktuálně formu?
svetzeny.cz

Děti Cindy Crawford jdou v jejích šlépějích

Bývalá topmodelka Cindy Crawford má dvě děti – dceru jménem Kaia Gerber a syna Presleyho Walkera Gerbera. Jablko nepadlo daleko od stromu, sourozenci zdědili krásu po matce a dobývají svět modelingu. Kaia svou první modelingovou zakázku získala již v 10 letech. V současné době má za sebou několik prestižních kampaní, přehlídek a focení pro známé značky. Lidé, kteří se v modelingu pohybují, jí předpovídají velkou kariéru. Její bratr Presley Walker se také věnuje modelingu. Poprvé se po přehlídkovém mole prošel už v roce 2016. Ve světě modelingu se mu prý líbí více, než očekával. Objevil se na několika obálkách časopisů a má za sebou i úspěšnou kampaň pro známou oděvní značku Calvin Klein, ve které se objevil spolu se svou sestrou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Princ Charles je údajně připraven usmířit se s princem Harrym

Princ Charles sice říká, že je připraven, jeho činy tomu ale úplně neodpovídají...
svetzeny.cz