Přejít k hlavnímu obsahu

Princ Charles je údajně připraven usmířit se s princem Harrym

Info ikona
královská rodina

Princ Charles sice říká, že je připraven, jeho činy tomu ale úplně neodpovídají...

Zdroje blízké královské rodině říkají, že dvojice Harry a Charles spolu mají ve skutečnosti dobré vztahy. V rozhovoru pro The Mirror zdroje tvrdí, že spolu mluvili prostřednictvím videohovoru a že rozhovory byly „konstruktivní“.

Velkolepé usmíření otce a syna

Podle zdrojů chce princ Charles trávit čas se svými vnoučaty, Archiem a Lilibet. Hovory jsou „milé a příjemné“ a připravují půdu pro „cestu znovuobjevení“ mezi otcem a synem. Zdá se to jako krok správným směrem, i když prosté zavolání může Charlesovi připadat jen jako to nejmenší, co může udělat, aby se spojil se svým synem.

"Princ z Walesu v posledních měsících často mluvil se svým synem. Velmi ho miluje, stejně jako obě své děti, a těší se, že spolu budou moci v blízké budoucnosti trávit čas," uvedl zdroj.

Ne šaty, ale zuby dělají člověka! Bruce Willis, David Beckham nebo Beyoncé aneb proměny celebrit díky novým zubům

svetzeny.cz

Ještě před touto radostnou zprávou napsal princ Charles článek pro Newsweek, který se zabýval klimatickými změnami, což je věc blízká Harryho srdci. Mnozí tento krok považovali za olivovou ratolest, i když Harry se k tomu ještě nevyjádřil.

"Jako otec jsem hrdý na to, že moji synové tuto hrozbu rozpoznali. Nedávno můj starší syn William zahájil prestižní cenu Earthshot Prize, aby podnítil změnu a pomohl "opravit" naši planetu během příštích deseti let identifikací a investováním do technologií." napsal Charles. "A můj mladší syn, Harry, vášnivě zdůrazňoval dopad změny klimatu, zejména ve vztahu k Africe, a zavázal se, že jeho charita bude čistá."