Přejít k hlavnímu obsahu

Vlasové proměny celebrit v roce 2022: Britney Spears vsadila na módní fialovou, Billie Eilish se vrací k černé

Info ikona
Britney Spears

Rok 2022 sotva začal, ale celebrity už mění svou image. Podívejte se na jejich proměny, komu to sluší nejvíce? Britney Spears vsadila na módní fialovou, Billie Eilish se vrací k černé. Téměř všechny slavné osobnosti následují aktuální trendy.

Britney Spears vsadila na módní fialovou

Barvou tohoto roku je modrofialový odstín s názvem Very Peri. Britney Spears je si moc dobře vědoma aktuálních trendů, a tak neváhala a nechala si vlasy obarvit nafialovo. Ve videu ji můžete vidět v romantických letních šatech, jak dělá pukrle. Studený nafialovělý odstín vlasů jí sluší mnohem více než blond se žlutým podtónem. Pokud jste ovšem tmavovláska toužící po stejném odstínu, musíte mít na paměti, že bude nejprve třeba vaše vlasy odbarvit, a až pak natónovat.

Lea Michele v chic mikádu

Podívejte se, jak to hvězdě seriálu Glee sluší v mikádu na ramena. V předchozích letech nejraději nosila dlouhé rozpuštěné lehce zvlněné, vlasy, ale nyní v mikádu mnohem více vyniknou její krásné rysy v obličeji – velké oči a plné rty. Mikádo je tento rok neskutečně trendy, nosí se ve všech možných podobách. Je to střih, který ubírá roky, pokud chcete působit mladistvým dojmem, rozhodně zvažte, zda se neostříhat.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

72 letá Vera Wang a další celebrity, dokazují, že věk je jenom číslo

svetzeny.cz

Billie Eilish se vrací k černé

Billie Eilish je „vlasovým chameleonem“, každou chvíli má na hlavě jiný účes a ráda střídá barvy vlasů. Asi nejvíce všem utkvěl fosforově zelený odstín, který nosila v roce 2021. Teď se ovšem vrací k přirozenosti. Účes nezměnila, stále nosí postupně sestříhané mikádo s výraznou hustou ofinou, ale nechala se obarvit načerno. Mnohem více nyní vynikne její krásná modrozelená barva očí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Modelka Karlie Kloss vypadá jako brunetka báječně

Modelku Karlie Kloss máme všichni „zafixovanou“ jako blonďatého andílka z přehlídek Victoria´s Secret. Asi není barva, která by této krásce neslušela, ale nutno podotknout, že její proměna v brunetku je skutečnou trefou do černého. Odstín vypadá mnohem přirozeněji než blond a celkově její vlasy nyní působí zdravějším dojmem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Teplý odstín hnědé je to pravé pro zpěvačku Keshu

I další blondýnka se obarvila natmavo, tentokrát jde o zpěvačku Keshu. Ta nejradši v minulosti nosila dlouhé rozpuštěné vlny. V roce 2022 však radikálně změnila image. Dlouhé lokny ostřihala nakrátko. Nyní nosí módní mikádo s prostříhanou ofinou. Platinový blond odstín vystřídala teplá hnědá, která mnohem lépe sedí k jejímu barevnému typu.

Úchvatná Salma Hayek se v 55 letech ukázala v plavkách a bez make-upu: "Jsi bohyně," píší fanoušci

svetzeny.cz

Hilary Duff si nechala prodloužit a zahustit vlasy

I ti největší zastánci přirozené krásy musí uznat, že prodloužené a zahuštěné vlasy Hilary Duff velmi sluší. Od přírody má herečka jemné vlasy, které mohou bez patřičné péče působit zplihle. Hilary Duff nepodstoupila proměnu jen tak z rozmaru, nový účes má i kvůli roli v seriálu How I Met Your Father.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Emily Ratajkowski má nyní módní ofinu

Americká modelka a herečka Emily Ratajkowski je známá svým vytříbeným módním vkusem a následováním módních trendů. Je vždy stylová a ví, co se nosí. V roce 2022 jsou v kurzu ofiny, a tak neváhala a nechala se ostříhat. Zvolila hustou prostříhanou ofinu. Tento typ ofin frčel zejména v devadesátých letech, nyní se opět vrací do módy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Zdroj informací: US Magazine

Jak dnes vypadají herečky z telenovel 90. let: Seriálová Esmeralda je krásná i po padesátce, Milagros jen září

svetzeny.cz