Přejít k hlavnímu obsahu

Trendy účesy pro rok 2022, které vás omladí: V kurzu budou objemné vlasy i mikádo ze Hry na oliheň

Trendy účesy pro rok 2022 jsou hravé a dozajista vás omladí. Kadeřník hollywoodských hvězd Ricky Walters prozradil, jaké účesy budou v módě příští rok. Oblibě se budou těšit objemné vlasy v hollywoodském stylu i nedbalé mikádo, které proslavil seriál Hra na oliheň.

Vlasové trendy pro rok 2022 dle známého kadeřníka ovlivnil lockdown

Slavný kadeřník Ricky Walters se vyjádřil k tomu, jaké trendy v účesech můžeme očekávat v roce 2022. Ricky Walters je vlasovým stylistou hvězd, mezi jeho klienty patří například Ronan Keating, Sandra Bullock či Margot Robbie. Dle něj bude mít na trendy roku 2022 vliv i lockdown z tohoto roku. Ten podle něj způsobil, že klienti jsou odvážnější a po tak dlouhé uzávěře touží opět zářit a být vidět. „Poté, co byli lidé po většinu roku zavření doma s účesy nenáročnými na údržbu, jsou opravdu připraveni být odvážní,“ říká slavný kadeřník.

Mohlo by se vám líbit

Very Peri: Unikátní barva, která ovládne svatební sezónu roku 2022. Inspirujte se tímto trendem i vy

Barvou roku 2022 zvolil vyhlášený Pantone Color Institute unikátní odstín, který pojmenoval Pantone 17-3938 Very Peri. Co si pod tímto pojmem můžete představit za barvu? Jisté je, že volba institutu pravděpodobně ovlivní všechna obchodní odvětví. Už brzy ji začneme hojně vídat i na svatbách.
svetzeny.cz

Podle něj budou vlasové trendy pro rok 2022 hodně ovlivněny i seriály. Statistika mu dává za pravdu, například ve Velké Británii strávili lidé během lockdownu 40 % svého volného času sledováním televize. „Velkou část účesů popularizovaly hity Netflixu, jako je Hra na oliheň, která inspirovala elegantní mikádo, které krásně rámuje obličej. Úchvatné show jako jsou Makléři z Hollywoodu či Emily in Paris zase vydláždily cestu pro návrat objemných hollywoodských a francouzských účesů,“ tvrdí Ricky Walters.

Info ikona
Placeholder image

Mikádo inspirované seriálem Hra na oliheň

Hra na oliheň je mimořádně úspěšný seriál vysílaný na Netflixu. Stal se nejúspěšnějším seriálem všech dob, který na této platformě byl kdy odvysílán. Herci ze seriálu se takřka přes noc stali celebritami. Výjimkou není ani představitelka nejvýraznější ženské postavy seriálu Sae-byeok. Tou je Jung HoYeon, která již dříve proslula jako jihokorejská modelka, ale světové popularity se dočkala až s odvysíláním seriálu. Nedbale elegantní mikádo s prostříhanou ofinou se díky seriálu stalo ikonickým účesem. Ricky Walters věří že bude velkým trendem roku 2022. Jedná se o hravý účes, který dovede omladit. Slavný kadeřník předpokládá, že obecně budou v kurzu asijské účesy. Podle něj lze očekávat, že trendy bude i účes ve stylu japonské gejši. Z tmavých lesklých rovných vlasů se podle něj stane hit.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Nedbalá francouzská elegance bude bodovat

Ricky Walters předpokládá, že se do módy vrátí i nedbalá francouzská elegance. To je dobrá zpráva pro všechny ženy, pro které by byly snad i nemožné dosáhnout vlasů rovných jako hřebíky. Přestaňte si ničit vlasy žehličkou, raději podtrhněte jejich přirozenou krásu. Pokud se vám vlasy lehce vlní, spleťte je na noc do copů a ráno je jen rozpusťte a rozčešte. Neposedné prameny zkrotí stylingový sprej.

Info ikona
Vlnité vlasy
Mohlo by se vám líbit

Máte plnou skříň nepadnoucího oblečení? Na vině mohou být chyby při zkoušení. Pozor na světlo, volbu spodního prádla i pohyb v kabince

Máte plnou skříň nepadnoucího oblečení a každé ráno usilovně přemýšlíte, co si vezmete na sebe? Na vině mohou být i chyby při zkoušení. Vyvarujte se jim jednou pro vždy. Pozor na světlo, volbu spodního prádla i pohyb v kabince.
svetzeny.cz

Velké objemné vlasy se vrací do módy

Dle slavného kadeřníka Rickyho Walterse stále více žen touží po objemných vlasech, které zaujmou na první pohled. Dost už bylo nenáročných účesů bez tvaru, chce to změnu. Velkým hitem budou extra objemné vyfoukané vlasy a velké lokny ve stylu hollywoodských hvězd, které si podobné účesy nechávají vytvořit pro pózování na červeném koberci. Bude platit, že čím větší, tím lepší. Rovněž budou v kurzu i objemné kudrnaté vlasy, které působí hravým dojmem a celkově vás omladí.

Info ikona
Objemné vlasy
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček