Přejít k hlavnímu obsahu

Zabijte nudu v karanténě: Tipy na nové skvělé seriály, které se vám dostanou do hlavy

Info ikona
Příležitostní detektivové z Baker Street

Pandemie dočasně zastavila natáčení některých seriálů a filmů. Po menší pauze to ale vypadá, že přelom března a dubna 2021 bude na nové seriály opravdu bohatý a seriáloví maniaci budou mít žně. Těšit se můžeme na dokumenty ze života, zfilmované hororové příběhy a záplavu krimi a akčních thrillerů.

Obnošené příběhy

Seriál, který vypráví o příbězích jednotlivých kousků oblečení, byl natočen podle knižního bestselleru Emily Spivack. Ta ve své knize shromáždila 60 zajímavých příběhů jednotlivých kusů oblečení. Těšit se můžete na inspirativní příběhy od umělců, dojemné lidské osudy a vtipné historky. Některé kousky mají i velmi smutný příběh, takže si připravte zásobu kapesníčků. Zatím je natočeno jen 8 epizod, protože tvorbu seriálu narušila pandemie. Dokumentární sérii budete moci zhlédnout už 1. dubna na platformě Netflix.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příležitostní detektivové z Baker Street

Pokud jsou mysteriózní seriály a tajemno váš šálek čaje, tak určitě za zkoušku stojí nový seriál Příležitostní detektivové z Baker Street. Jak už název napovídá, vše se bude odehrávat za viktoriánské éry a na scéně se objeví proslulý detektiv Sherlock Holmes se svým pomocníkem doktorem Watsonem. Tentokrát však nebude na objasnění zločinů sám, pomáhat mu bude parta místních vyvrhelů, kteří si povšimnou napřirozených jevů odehrávajících se v Londýně. Těšit se můžete na prvních 8 dílů, a to už tento pátek na Netflixu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Kdo zabil Saru?

Pokud vás baví seriály typu Elita, kde se řeší jednak společenské postavení a vztahy, ale také se na pozadí vyšetřuje zločin, určitě se podívejte i na tento seriál. Seriál z mexické produkce vypráví příběh Álexe, který po 18 letech vyšel z vězení, kde si odpykával trest za to, že měl údajně zavraždit svou sestru. Álex je odhodlán dokázat, že byl odsouzen neprávem a také se chce pomstít skutečnému vrahovi své sestry. Premiéra seriálu je stanovena na 24.3.2021, k vidění bude na Netflixu.

Info ikona
Kdo zabil Sáru?

 

Až do nebes

Chybí vám kultovní seriál Money Heist? Pak pro vás máme skvělou zprávu, v podobném duchu se nese seriál Až do nebes. Hlavní roli v něm hraje Miguel Herrán, který se proslavil rolí Ría v seriálu Money Heist. V tomto seriálu ztvární mechanika Ángela, který žije na předměstí Madridu a zamiluje se do Estrelly a společně spáchají sérii loupeží. V patách je jim však neúnavný detektiv, kterého v jeho snaze dostat gang do vězení jen tak něco nezastaví. Na seriál se můžete podívat už 2. dubna na Netflixu.

Info ikona
Až do nebe

 

Had

Máte rádi thrillery podle skutečné události? Potom by vám neměl uniknout seriál Had. Ten vypráví příběh skutečného sériového vraha Charlese Sobhraje, který v 70. letech 20. století „řádil“ v jihovýchodní Asii. Zaměřoval se na západní turisty, kteří projížděli populární „stezkou hipíků“. Přezdívku Had si vysloužil díky tomu, že se mu několikrát podařilo uprchnout z přísně střežených věznic. V osmidílném dokumentárním seriálu se o jeho děsivých zločinech dozvíte více, sledovat seriál je možné od 2. dubna na Netflixu.

 

Haunted: Latinská Amerika

Bojíte se rádi? Pro příznivce hororů je určený náš poslední seriálový tip. Haunted: Latinská Amerika je dokumentární série natočená dle skutečných událostí, která vypráví o paranormálních zážitcích běžných lidí z celé Latinské Ameriky. Premiéru má seriál 31.3.2021 na Netflixu.

Info ikona
Haunted: Latin America

Lásky z archivu: Jude Law a Sienna Miller: Vztah ukončila rána, která Siennu dostala na kolena

svetzeny.cz

Podivné chování celebrit: Kdo otevírá dveře lokty a komu plavou ve vaně pijavice?

svetzeny.cz