Přejít k hlavnímu obsahu

Svůdná Hana Mašlíková předvedla tělo v plavkách a prozradila, co si daruje ke 40. narozeninám: Soutěž v bikini fitness

Info ikona
Mašlíková

Moderátorka Hana Mašlíková (39) je další z celebrit, která bude předvádět své tělo na pódiu a pokusí se zvítězit v kategorii bikiny fitness. Jakou má aktuálně formu?

Moderátorka Hana Mašlíková prozradila, co si nadělí ke svým 40. narozeninám. "A je to venku.? Ke svým 40.narozeninám, které budu mít 18.5.2022, jsem si místo dárku nadělila výzvu.??Výzvu v podobě soutěže @mr.universe_prague - kategorie bikini fitness, která se koná dva dny po mých narozeninách 20.-22.2022"

O tom, že Mašlíková miluje sport a zdravý životní styl není pochyb. Pravidelně na své sociální sítě přispívá fotkami s dokonalou figurou, která je záviděníhodná. 

Jaká je její příprava na závody?

"Zahájili jsme přípravu, je přede mnou nelehká cesta, ale jsem připravená projít se svým trenérem Martinem Svobodou peklem.? Martin je důvod, proč jsem o tom začala přemýšlet, protože pod jeho skvělým vedením, jsem se dostala do své životní formy. Za rok se mnou dokázal neskutečné věci, posunul moje limity, dokázala jsem díky němu konečně vystoupit z komfortní zóny."

 

Jaký je cíl sexy Mašlíkové?

"Bude to bolet, bude to náročné, ale udělám maximum pro to, abych tam ukázala tu nejlepší formu, které jsem schopná."