Přejít k hlavnímu obsahu

Pravá blondýnka, Reese Witherspoon, se pochlubila fotkou ze svatebního dne. Její vzkaz vás dojme!

Info ikona
Reese Witherspoon

Reese Witherspoon je vdaná za talentovaného a úspěšného agenta Jima Totha už deset let a na oslavu jejich výročí sdílela herečka neuvěřitelně romantickou fotografii z jejich velkého dne. Popisek, který herečka napsala, vás dojme!

Reese Witherspoon na fotce září nejkrásnějším úsměvem v dokonalých svatebních šatech, zatímco její v té době novomanžel jí dává polibek. Pod rozkošným obrázkem zanechala hvězda Pravé blonýnky nejsrdečnější zprávu pro svého manžela. 

"Oslavuji deset let manželství s mým sladkým manžílkem," napsala. "Takový zvláštní den strávený se všemi drahými přáteli. Když se ohlédnu zpět, nemůžu uvěřit, že to uběhlo tak rychle! Myslím, že tak to chodí se třemi dětmi, velkou LÁSKOU, spoustou smíchu, nepřetržitého cestování, s mnoha psy a zábavným dobrodružstvím...objevování tohoto šíleného světs spolu."

Svou zprávu ukončila slovy: "Tak ještě mnoho dalších dní na slunci!"

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Také nahrála sérii příběhů na Instagram, které mapují milostný příběh páru. Fanouškům představila fotky, kdy se setkali, jejich svatební den a jejich úžasné chvíle na pláži. 

Pár oslavil desáté výročí

Fanoušcise rozplývali pod příspěvkem a šťastnému páru vzdali poctu. "Šťastným den nejkrásnějším láskám," napsal jeden, zatímco další fanoušek dodal: "Šťastné výročí! Miluji vás dva!"

Reese a Jim spolu mají jedno společné dítě, syna Tennessee Jamese Totha, ve věku osmi let. Blonďatá hvězda má také další dvě děti z předchozího manželství, dceru Avu Elizabeth a syna Deacona. Reese s radostí oznamuje svým fanouškům, že nemiluje víc nci jiného než to, že je matkou, a že své děti má stále v hlavě.

"Nemyslím si, že narození Avy uběhla hodinu mého života, ve které nemyslím na děti. Je to jako páska. Je Ava v pořádku? Ano. Je Deacon v pořádku? Ano. Je Tennessee v pořádku? Ano. Zpátky na Avu," směje se herečka. 

My přejeme minimálně dalších deset krásných společných let!