Přejít k hlavnímu obsahu

Vzhled je v dětství proslavil po celém světě: Co dnes dělají a jak vypadají nejkrásnější dvojčata světa a modelky Thylane Blondeau a Kristina Pimenova?

Info ikona
Thylane Blondeau a Kristina Pimenova

Některým z těchto dívek ještě nebylo ani 20 let, přesto za sebou mají zářnou kariéru. Ta totiž započala už v dětství, kdy se těmto výjimečně krásným dívkám podařilo proslavit. Takto dnes žijí a vypadají nejkrásnější dvojčata světa a modelky Thylane Blondeau a Kristina Pimenova.

Thylane Blondeau se dodnes pohybuje ve světě modelingu

Možná vám jméno modelky nic moc neřekne, ale při pohledu na fotografii níže si vzpomenete, že odněkud tvář dívenky znáte. Thylane Blondeau se narodila v roce 2001 ve Francii. Jejím otcem je bývalý profesionální fotbalista a matka pracuje jako moderátorka a herečka. Thylane Blondeau se od malička věnovala modelingu, své první snímky nafotila již ve 4 letech. V té době si jí všiml proslulý návrhář Jean-Paul Gaultier, který jí nabídl, aby se stala tváří jeho kolekce oblečení pro děti. Také se tou dobou poprvé prošla po přehlídkovém mole v Paříži.

Rozbité talíře či házení nábytku: Jak slaví příchod nového roku jinde ve světě?

svetzeny.cz

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Brzy se jí začalo přezdívat „nejkrásnější dívka na světě“. Brzy internetem kolovaly její fotografie a Thylane Blondeau se díky své kráse stala známou i v zahraničí. Dle svých slov se jí ve světě modelingu vždy líbilo a nikdo ji nenutil, aby budovala kariéru v tomto odvětví. Její rodiče přesto v minulosti čelili kritice, že dívenku v 10 letech oblékali jako dospělou, nechali ji výrazně se líčit a experimentovat s oblečením. Poprask způsobily její fotky pro Vogue Paris, kde na sobě měla v 10 letech zlaté šaty, vysoké podpatky a silný make-up. Ve 13 letech ji lidé přirovnávali k takovým hvězdám jako jsou Brigitte Bardot a Kate Moss. V 15 letech uzavřela smlouvu s jednou z předních světových modelingových agentur. Od té doby se věnuje kariéře modelky. Mezi její sny patří natočit film s Johnny Deppem a stát se andílkem Victoria´s Secret.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Kristina Pimenova je hvězdou Instagramu

Další dívkou, která se proslavila už v dětství, je Kristina Pimenova. Narodila se v Rusku, ale v současné době žije v Kalifornii. Dívenka svou kariéru započala v necelých 4 letech. Její matka (bývalá modelka) tehdy poslala fotografie malé Kristiny do modelingové agentury. Kristina se jim velmi zamlouvala, a tak uzavřeli smlouvu, která Kristině otevřela dveře do světa modelingu. V sedmi letech se objevila v módním časopise Vogue. V 8 letech upoutala Kristina Pimenova pozornost předních světových návrhářů a stala se součástí jejich kampaní. Spolupracovala s mnoha světovými značkami, její životopis jí mohou závidět mnohem starší modelky. Navíc se Kristině podařilo prosadit se na sociálních sítích. Na Instagramu má téměř 3 miliony oddaných fanoušků. Ačkoliv je stále neuvěřitelně krásná, jejím mottem je: „Krása vychází zevnitř.“

Jak by slavné ženy vypadaly v mužském těle? Monice z Přátel a Ivance Trump byste neodolali

svetzeny.cz

Trumfnou nejkrásnější dvojčata světa i Olsenky?

Po sestrách Olsenových tu dlouho nebyla tak slavná a úspěšná dvojčata. Dobře našlápnuto do světa šoubyznysu ovšem mají Ava a Leah Clements. Ta svou kariéru zahájila v 7 letech. Brzy jim lidé začali říkat „nejkrásnější dvojčata na světě“. Na Instagramu mají v současné době skoro dva miliony fanoušků z celého světa. Sestry se objevily v módních časopisech a fotily pro přední světové značky. V současné době se zabývají také navrhováním vlastních kolekcí oblečení a doplňků. Stejnou cestou se kdysi vydaly i sestry Olsenovy, což se ukázalo jako skvělá volba, protože jim jejich kolekce vydělaly spoustu peněz. Dívkám je v současné době 11 let a mají skvěle našlápnuto, aby prorazily v modelingovém světě.

Zobrazit příspěvek na Instagramu