Přejít k hlavnímu obsahu

Herečky, které se proslavily v 90.letech: Jak dnes vypadají? Mnohé z nich lépe než kdysi

Info ikona
Kate Winslet

Vzpomenete si ještě na herečky, které jsme všichni v devadesátých letech obdivovali? Komu se tehdy povedlo prosadit a jak dnes slavné ženy této éry vypadají? S myšlenkou spojit jejich stará a nová já si pohrál grafik Ard Gelinck. Jak se vám líbí výsledek?

Angelina Jolie je pořád stejně krásná

Angelina Jolie svou kariéru zahájila v roce 1993, kdy si zahrála ve snímku Cyborg II: Skleněný stín. Netrvalo dlouho a byla obsazena do hlavní role ve filmu Nebezpečná síť. Spolu s ní si tehdy ve filmu zahrál i Jonny Lee Miller, který se později stal jejím manželem, ale vztah se jim časem rozpadl. První velký úspěch přišel v roce 1999, kdy za roli ve filmu Narušení získala sošku Oscara. Mezinárodní sláva přišla až v roce 2001, kdy ztvárnila hrdinku počítačových her Laru Croft. Od té doby platí za jednu z nejžádanějších hollywoodských hereček. Na fotkách můžete vidět, jak se za ty roky proměnila.

Maminka s dcerou trumfly celebrity: Outfity slavných z červeného koberce tvoří z toho, co dům dal

svetzeny.cz

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Kate Winslet dnes vypadá lépe než kdysi

Kate Winslet se poprvé objevila na televizních obrazovkách na počátku devadesátých let, kdy si zahrála v seriálu BBC Dark Season. Od seriálu se v roce 1994 přesunula do filmového světa, její první rolí byla Juliet Holme ve snímku Nebeská stvoření. Zlom přišel v roce 1997, kdy ji režisér obsadil do role Rose DeWitt ve filmu Titanic. Ten ji vynesl mezinárodní slávu, a Kate Winslet se tak už na počátku své kariéry stala jednou z nejvyhledávanějších hereček. Dalším zásadním filmem její kariéry je válečné drama Předčítač, ve kterém ztvárnila hlavní roli, za kterou posléze obdržela Oscara.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Julia Roberts snad nestárne

Julia Roberts začínala jako modelka. V roce 1989 ji však její bratr, který pracoval ve filmovém průmyslu, dohodil první roli ve filmu Červené jako krev. Julii se svět filmu zalíbil, tím pádem se herectví začala věnovat naplno. První úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, už v roce 1989 byla nominována na Oscara za svou roli ve filmu Ocelové magnólie. Nominaci však v sošku tehdy neproměnila. Slavnou se stala až po svém účinkování v legendárním snímku Pretty Woman, kde ztvárnila roli svérázné prostitutky Vivian. V médiích se o ní psalo denně a Julia nemohla vyjít na krok bez svých bodyguardů, jelikož ji neustále byli v patách dotěrní paparazzi. Načas se dokonce stáhla do ústraní, ale nakonec se k herectví vrátila.

Jak na hezký tvar prsou: Povislá prsa vám zachrání vhodně zvolené cviky. Zvládnete je i doma během pár minut

svetzeny.cz

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jennifer Aniston se od dob Přátel moc nezměnila

Jennifer Aniston se nejprve snažila prosadit jako divadelní herečka, ale nedařilo se jí tím uživit, musela si k této práci sehnat ještě přivýdělek. Brzy se proto přesunula do seriálového světa. V roce 1990 ztvárnila hlavní roli v seriálu Molloy. Zlom v její kariéře nastal v roce 1994, kdy ji celý svět poznal jako Rachel ze seriálu Přátelé. Obrovská popularita seriálu Jennifer Aniston otevřela mnohé dveře. Nejenže získala spoustu nabídek na filmové role, ale stala se také módní ikonou. Její účes ženy doslova pobláznil, řada žen toužila po stejném sestřihu. Zajímavostí je, že původně měla hrát v seriálu roli Moniky Geller, dovedete si ji v této roli představit? Dnes platí za nejvyhledávanější herečky Hollywoodu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Zdroj: Osobnosti.cz

Halloween speciál: Všechno (nejen) pro strašidla

elle.cz