Přejít k hlavnímu obsahu

Maminka s dcerou trumfly celebrity: Outfity slavných z červeného koberce tvoří z toho, co dům dal

Maminka Alya Byurkland Chaglar s dcerou Stefani trumfly celebrity. Jejich luxusní outfity z přehlídkových mol si zvládnou vytvořit doma svépomocí. Využívají jen toho, co dům dal. Podívejte se, jak úžasně jejich modely vypadají.

Jejich Instagram je plný inspirace

Někdo by si možná mohl myslet, že outfity celebrit jsou pro běžné lidi naprosto nedostupné. Šijí je návrháři věhlasných značek a stojí ranec. Alya Byurkland Chaglar s dcerou Stefani se však rozhodla světu ukázat, že tyto krásné modely lze vytvořit i z toho, co dům dal. Na Instagramu ji najdete jako @alyachaglar. Společně s dcerou se baví tím, že kopírují outfity slavných hvězd z červeného koberce. A jde jim to náramně, sami na fotkách níže posuďte, jak jsou šikovné. Na Instagramu je sleduje již téměř 16 tisíc fanoušků. Alya Byurkland Chaglar popsala, jak se takové oblečení vytváří: „Trvá to deset až třicet minut vytvořit podobný look jako má celebrita. Nepoužíváme nic jiného než plast, papír, alobal a další materiály, které najdeme doma. Jednotlivé kusy dáváme dohromady sešívačkou,“ říká šikovná maminka. Stefani je prý naprosto pohlcená světem celebrit a neví, který outfit by vytvořila dřív. Je to mladá talentovaná slečna, která hovoří plynule rusky, turecky a anglicky. Jejím snem je stát se jednou módní návrhářkou. Našlápnuto má skutečně dobře.

Mohlo by se vám líbit

Jak by celebrity vypadaly bez plastik: Grafik si s touto myšlenkou pohrál a změnil slavné k nepoznání

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak by celebrity asi tak vypadaly, kdyby neexistovala plastická chirurgie? Talentovaný grafik, který si říká Hidreley tuto myšlenku uvedl do praxe. Podívejte se na výsledky, nevypadaly by tyto slavné ženy bez plastik dnes lépe?
svetzeny.cz

Prohlédněte si ikonické outfity celebrit v jejich podání

Na následujících devíti snímcích můžete sami zhodnotit, jak se mamince s dcerou jejich práce daří. Na prvním outfitu je Stefani oděna ve stejném modelu jako Meghan Markle v šatech od světoznámého návrháře Oscara De La Renty, který si oblékla ku příležitosti předávání cen Australia Geographic Society Awards. Na společenskou událost dorazila v doprovodu prince Harryho a její róba sklidila pozitivní ohlasy. Na druhé fotografii je zpěvačka Cardi B v kostýmku, který je považován za jeden z jejích nejpovedenějších outfitů vůbec. Na třetí fotografii se Stefani oblékla do podobných svatebních šatů jako měla princezna Eugenie. Princezniny šaty stály 200 000 liber, maminka s dcerou je dokázaly vyrobit podomácku. Na čtvrté fotce je romantická róba, kterou vynesla britská herečka Millie Bobby Brown.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Krása stranou! Herečky, které se nebály pro svoji roli obětovat svou krásu a být leckdy pořádně ošklivé

Ne každá žena je připravena obětovat svoji krásu, i kdyby to mělo být jen na chvíli v rámci natáčení. Možná se i vy automaticky upravujete, i když jdete jen k popelnici vynést odpadky. Některé herečky jsou však profesionálky každým coulem a nebojí se přijmout i takové role, ve kterých jde veškerý jejich půvab pryč. Podívejte se na některé z nich.
svetzeny.cz

Podobné modely maminka s dcerou tvoří moc rády, baví je stylizovat se do rolí princezen. Na páté fotografii je outfit zpěvačky Katy Perry, který po svém předělaly za pomoci papíru a alobalu. Na další fotografii se Stefani stylizovala jako zpěvačka Rihanna. Stačilo přitom trochu kartonu, alobal a maminčiny sandálky. Na sedmé fotce můžete vidět, jak z tylu vytvořily přehlídkový look – šaty s balónovou sukní, které oblékla modelka Gigi Hadid. Na předposlední fotografii malá Stefani opět napodobuje Rihannu, tentokrát má na sobě fuchsiové šaty z kartonu. Poslední outfit vynesla Selena Gomez. Maminka s dcerou jej vytvořily z novin. V současné době šijí a fotí hlavně stejné modely pro maminku i dceru, úžasně spolu ladí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Jennifer Aniston vyzvala fanoušky, aby vybrali její nejlepší sestřih. Slavné krásce slušelo ikonické mikádo, hnědé vlasy i dlouhá hříva

Existuje oblíbenější herečka než Jennifer Aniston (52)? Ačkoli není herečka příliš aktivní na sociálních sítích, nyní sdílela sérii fotek, kde ukazuje svoje účesy během let a fanoušky vyzvala, aby vybrali ten nejlepší. Který je vaším favoritem?
svetzeny.cz