Přejít k hlavnímu obsahu

Svatební speciál: Nejkrásnější české svatby, ze kterých se tají dech. Dokonalou svatbu můžete mít i vy!

Přinášíme vám fotogalerii plnou těch nejkrásnějších fotek z českých svateb. Každá nevěsta touží po tom, aby byl její den D dokonalý. Inspirujte se těmito krásnými snímky, které zachycují jeden z nejdůležitějších okamžiků v životě.

Inspirujte se nejkrásnějšími fotkami z českých svateb

Možná ještě nemáte jasnou představu o tom, jak by váš velký den měl vypadat. Inspiraci naleznete v naší fotogalerii. Podívejte se, jak naaranžovat květiny a dekorace.

Svatební výzdoba

Svatební výzdoba umí pozvednout váš den D na novou úroveň. Svatební dekorace by měly dotvořit celkovou atmosféru daného místa. Podívejte se, jak krásně lze vyzdobit svatební stůl, místo obřadu i venkovní prostory

Svatební výzdoba

Nejkrásnější svatební šaty a doplňky

Svatba je výjimečný den, proto i vaše šaty by měly být nezapomenutelné. Jejich výběr je pro řadu nevěst oříšek, mnohdy musejí projít několik salónů, aby našly ty pravé, ve kterých se budou cítit jako princezny. Pak už jen stačí vybrat vhodné svatební doplňky, které k nim budou ladit. Inspirujte se v naší fotogalerii.

Svatební šaty a doplňky

Jaké budou svatby v roce 2021?

Přesnou podobu svateb v roce 2021 je těžké odhadovat, protože se odvíjí od aktuální epidemiologické situace. Dá se však předpokládat, že nejspíš minimálně do konce května se uskuteční spíše menší svatby soukromého charakteru. Někteří snoubenci si je zvolí i z důvodu, že se kvůli koronaviru dostali do finanční tísně a velkou svatbu jim rozpočet neumožní. Menší svatba nemusí být na škodu, mnohokrát tyto svatby bývají velice emotivní. Také se může ženich s nevěstou plně věnovat všem hostům, to je na velké svatbě prakticky nemožné.

Povolení většího počtu osob bychom se mohli dočkat pravděpodobně až v létě. Na toto období také již sezdané páry přesouvají svatební oslavu, kterou si nemohli plně užít v minulosti. Kvůli přesunu termínů mají svatební dodavatelé plné ruce práce, zřejmě se tuto sezónu vůbec nezastaví. Proto je třeba vše rezervovat včas, některá svatební místa i dodavatelé mají plno už i na rok 2022. Výjimkou v tomto roce nebudou ani svatby ve všední den, pátky a soboty jsou totiž beznadějně plné. Z barev je módní blankytně modrá a levandulová, stále je trendy sladit celou svatbu do jedné barvy.

Nádhernou výzdobu vytvořil známý florista Ivan Šablatúra. Nejkrásnější okamžiky ze svatby zachytil fotograf Matěj Třasák.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Svatební koordinátorka promluvila: Nevěsty, nejčastěji děláte těchto 5 zásadních chyb, které pokazí celou svatbu!

Svatební sezóna se blíží, a tak většina nevěst už dokončuje přípravy na svůj velký den. Každá nevěsta chce, aby její svatební den byl výjimečný a pokud možno dokonalý. Zkušená svatební koordinátorka Jen Glantz popsala, jaké nejčastější chyby nevěsty dělají. Poučte se z nich a mějte svatbu, na kterou budete rádi vzpomínat.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Covid svatby změnil. Takto vypadají trendy na rok 2021

Nový rok, nové trendy. Svatební průmysl je neutichající a nevěsty netrpělivě očekávají, co s sebou nový rok přinese. Pandemie změnila pohled nejen na svět, ale i na svatby. Střídmější, klidnější a především méně početná svatba se odrazila i v trendech letošního roku.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Nejkrásnější svatební šaty pro rok 2021: Odhalená ramena, návrat devadesátek i udržitelnost

Od odvážných ramen po hravé výtisky – to jsou trendy, které se budou týkat nevěst v roce 2021. Co dalšího si připravili módní návrháři? Svět ženy bude vaším průvodcem.
svetzeny.cz