Přejít k hlavnímu obsahu

Ty nejlepší svatební šaty podle vašeho znamení zvěrokruhu: Který styl se k vám nejvíce hodí?

Info ikona
Svatební šaty, horoskop

Jsou chvíle, kdy se horoskopy nemýlí. Plánujete-li svatbu, mrkněte, jaké šaty vám doporučují hvězdy.

Beran

Pokud patříte mezi Berany, pravděpodobně jste o svatebních šatech do své svatby nesnily. Ženy ve znamení Berana nemají romantické tendence a to se projevuje i v jejich módě. Krajky, příliš mnoho detailů, romantické volánky a další „holčičí“ prvky jsou jim cizí. Preferují chlapecké střihy a jednoduchý styl. Nevěsta v tomto znamení by si měla vybrat minimalistické šaty ostrého střihu, které i tak bude chtít po obřadu vyměnit za nějaké kratší a vhodnější pro večerní party. Ženy ve znamení Berana, které zajímá móda, rády experimentují se sportovními kousky, a to i u serióznějších outfitů.

Býk

Ženy ve znamení Býka milují nakupování svatebních šatů, protože jsou ovládány planetou Venuší, patronkou umění a krásy. Ocení různé látky, textury, vrstvy, výšivky, materiály a barvy. Zejména měkké hedvábí, které je hezké stejně jako příjemné na dotek, je nadchne. Hledá-li nevěsta ve znamení Býka atypické svatební šaty, ty s květinovým vzorem jsou pro ni ty pravé. Nemusí se bát odhalit trochu kůže, pokud zvolí kvalitní materiál, nebudou šaty vypadat lacině.

Blíženci

Blíženci se chtějí bavit. Jelikož se jedná o „znamení vzduchu“, jejich oblečení musí být lehké, jemné, vzdušné a, jedná-li se o šaty či sukně, vlající. Klíčem ke spokojenosti nevěst ve znamení Blíženců je materiál šatů. Může jich být víc, ale žádný z nich nesmí být těžký a silný. Mají rovněž rády jednoduchý styl, střih by mohl mít nějaký vtip nebo atypický detail. Pokud si vyberou minimalistické šaty, chtějí je doplnit zajímavými šperky nebo jinými (a barevnými!) doplňky. Blížence baví módní procházky do předchozích let, například 60. léta jsou přesně pro ně.

Rak

Jedním slovem vintage. Móda, která nadchne Raky, se musí nést v duchu starých časů. Raci jsou totiž vodní znamení, které ovládá měsíc, a tak přirozeně milují všechno, co postupuju, to znamená i dědictví a věci historického vzhledu. Pro takové nevěsty nebude hezčí dar než prsten od babičky nebo vějíř, který vlastnily už tři generace žen v rodině. Ve znamení minulé éry se nesou i její šaty. Měly by mít krajku, vysoké výstřihy, které byly populární v 18. století, nebo cokoli retro. Ženám ve znamení Raka sluší sukně do tvaru A, které zužují pas.

Lev

Vášnivé znamení Lva se řídí svými pocity. Rádo bývá ve středu pozornosti, a proto je baví vyzývavé, výstřední nebo výrazné oblečení. Nevěsty v tomto znamení preferují velké róby a působivé šperky. Chtějí, aby si jejich outfit nepamatovaly jen fotky, ale i hosté. Bavit je bude i samotné nakupování a zkoušení různých šatů, závojů, korunek a dalších nezbytností pro budoucí nevěsty. Ženy ve znamení Lva nelpějí na tradicích, a tak jediné tradiční, co mají na sobě, bývá závoj. Tyto ženy milují třpytky a dramatické účesy. Pokud mají husté a dlouhé vlasy, nelámou si hlavu s účesem. Nechají si jen natočit vlny.

Panna

Panna je znamení Země – je přirozeně ženská, elegantní a rázná. Miluje detaily, a proto ji nejvíce potěší nějaká maličkost, jako je zajímavý zip, starodávné knoflíky, skryté kapsy a další méně viditelné věci, které ale z šatů dělají unikátní kousek. Ženy ve znamení Panny si potrpí na kvalitní materiály a dobrou práci švadlenek, zejména proto, že hledají šaty, které budou buďto na památku, pro další generace, nebo se přešijí a budou dál nosit. Minimalizmus je důležitý hlavně ve střizích, materiál a další dispozice šatů nemusí jednoduchost splňovat.

Váhy

Stejně jako Býky, i toto znamení ovládá Venuše, a tak je ve spojení s obecnou krásou. Váhy jsou jemné ženy, které působí citlivě, křehce, žensky a jsou okouzlující. Satén jim dodává sexuální přitažlivost. Když se Váhy vdávají, chtějí vypadat jako bohyně. Nebojí se krajky, tylu, ani barevných detailů. Nebojí se svým outfitem překročit mez jednoduchosti, dávají si pozor hlavně na to, aby jejich vzhled ladil s ostatními prvky svatby a nastávajícím

Štír

Coby vodní znamení jsou známí svou hloubkou (nejde rozhodně o povrchní osoby) a postojem „buď všecho, nebo nic“. Co se týče oblečení, nebojí se odklonit od normálu a být tak trochu „punk“. Nevěsta v tomto znamení hledá pro své šaty akcent něčeho odvážnějšího – ať už je to rokenrol, asijský vliv, nebo inspirace folklorem. Pokud má jednoduché šaty, rozhodne se provokovat svými doplňky, třeba chokerem, vysokými lodičkami nebo boty na klínku.

Střelec

Protože Střelce ovládá Jupiter, největší planeta, chtějí dělat všechno velkým způsobem. Svatba se plánuje jako nezapomenutelná party a pozve se každý z rodiny i přátel. Nevěsta v tomto znamení chce nadýchané šaty, které jsou hned vidět. Nesnaží se být sexy, nezáleží jí ani na tom, jestli bude po obřadu moct tančit, chce mít prostě ty „pravé princeznovské“. Její šaty musí vyvolávat dojem velkolepé slavnosti. Podobné smýšlení souvisí i s výdaji. Pokud má „Střelkyně“ dostatečný příjem, nebojí se utrácet za hostinu ani doplňky, dokonce by se chtěla vdávat i v zahraničí – třeba na pláži v Bali…

Kozoroh

Coby zemské znamení musí mít celou svatbu jako dobrou investici. Šaty musejí být z kvalitního materiálu a zajímavé značky. U žen tohoto znamení získávají plusové body začínající návrháři nebo tuzemské designové značky. Vyhovují jim úzké šaty, overaly a nebojí se ani slavnostního kalhotového kostýmu. Nad formou převládá obsah, tedy co šaty znamenají nebo koho prezentují. Milují čistotu a minimalizmus, a tak neplýtvají materiály nebo vzory. Ze všech znamení mají nejvíce rády eleganci, která musí být za každou cenu zachována.

Vodnář

Vodnář je ovládán planetou Uran, která se otáčí opačným směrem než ostatní planety, a tak je Vodnář známý tím, že vždy dělá věci atypickým způsobem. Nevěsta tohoto znamení chce bořit bariéry a normy. Pokud jde o módu, nebojí se riskovat. Ctí asymetrii, originalitu a změnu. A proto tato nevěsta rozhodně nezůstane v jedněch šatech po celý den. Na večer zvolí jiné šaty, které se ponesou ve znamení avantgardy a jiskření. Nevěsty ve znamení Vodnáře se rády inspirují různými kulturami, styly, tvary, historickými érami a jejich outfity vždycky fungují

Ryby

Ryby jsou pohádková stvoření, ne tedy doslova. Pokud existuje nějaké znamení, které je romantické a plné fantazie, pak je to právě tohle. Zároveň jsou velmi kreativní, empatické a milující. Nebojí se hippie stylu, ale stejně tak jim „padne“ i bohémský styl. Rády kombinují materiály, vrství různé látky a experimentují se vzory. Ať se děje cokoli, jejich svatební šaty musí znamenat romanci.

 

 
 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.