Přejít k hlavnímu obsahu

Svatební horoskop pro rok 2021. Na kdy svatbu naplánovat podle hvězd a čemu se vyhnout?

Info ikona
Svatební horoskop

V loňském roce to byla se svatbami opravdová jízda. COVID-19 udeřil v březnu 2020 a svatební průmysl už od té doby není stejný. A co rok 2021?

Nikdo nemůže přesně určit, co nás v příštích dnech čeká, ovšem hvězdy, ty mají jasno. Pojďme se společně podívat na svatební předpověď pro rok 2021. Třeba vám pomůže v rozhodování, na kdy svatbu naplánovat a čemu se vyhnout.

Stručně řečeno, zatímco hvězdy vypadají letos stále stejně, neznamená to, že se nezměnily. Toto období je totiž celé o adaptabilitě – a tu budeme my všichni potřebovat. Je důležité být flexibilní a přizpůsobit se situaci a svým plánům dohromady. Celý svatební průmysl se jednoduše musel a musí přeorientovat.

Naštěstí pro současné snoubence měl svatební průmysl už zhruba rok na to, aby se zdokonalil a vytvořil nové svatební plány a trendy. Díky atrologii zjistíte vše, co potřebujete vědět, než letos projdete uličkou ve svatebních šatech.

Nejkrásnější svatební šaty pro rok 2021: Odhalená ramena, návrat devadesátek i udržitelnost

svetzeny.cz

Chaos bude vládnout světu i svatbám

Profesionální astroložka Jessica Lanyadoo jednoduše radí párům, aby si své „ano“ schovali na příští rok. „Bude na nás celý rok působit spojení sil Saturnu a Uranu a ty mají mají tendenci zvyšovat frustraci a ničí připravené plány. Tato síla zde bude po celý rok, ovšem nejsilnější bude ve dnech 17. února, 14. června a 24. prosince, proto se hlavně v tyto dny svatbám vyhněte obloukem.“

I na rok 2020 předpovídala Jessica krizi ve svatebních odvětví. „Velkou převahu měl Merkur a pokud jsme dělali plány během této chvíle, vznikalo velké riziko neočekávaných překvapení. Vznikalo mnoho nedorozumění nebo chyb, které se nám nepovedlo překonat a čekaly nás vážné následky.“

Lanyadoo radí: „Bohužel rok 2021 není vhodným rokem pro svatby. COVID hraje velkou roli.“

Jak naplánovat svatbu v roce 2021

Pokud jste již svatbu odložili nebo se jednoduše nemůžete dočkat až si vezmete lásku svého života, stále je tu šance. Lanyadoo přináší několik rad, které je dobré následovat.

Buďte flexibilní

Hvězdy říkají, že tématem roku 2021 je přizpůsobivost – a právě to musí páry udělat. „Vytvářejte si pro svou akci plány a strategie,“ radí Jessica.

Vytvořte seznam a zkontrolujte ho minimálně dvakrát

Může přijít více překážek než obvykle, ale není třeba se bát. „Klíčem je jen prozkoumat váš plán. Trojnásobně zkontrolujte vše. Neznamená to, abyste neměli svatbu, prostě to znamená být opravdu adaptabilní, flexibilní a opatrní při plánování.

Těžkosti tvoří hodnotu vztahu

Manželství skutečně definuje to, jak zvládáte těžkosti - a rok 2021 přichází s pořádnou dávkou. Zvažte výzvy, které 2021 přináší každému do cesty, jako příležitost k posílení vašeho vztahu a položení základu dlouhotrvajícího manželství,“ uzavírá Jessica.

Covid svatby změnil. Takto vypadají trendy na rok 2021

svetzeny.cz

5 věcí, kterými začít při plánování svatby

svetzeny.cz