Přejít k hlavnímu obsahu

Paris Hilton se vdala: Takto jí to slušelo ve svatebním, celkem plánovala obléknout 11 šatů

Info ikona
Paris Hilton

Dědička hotelového impéria Paris Hilton se včera provdala. Vzala si amerického podnikatele Cartera Millikena Reuma. V Den D prý oblékla celkem jedenáct šatů. Podívejte se, jak to Paris Hilton slušelo ve svatebním.

Paris Hilton si pro svůj svatební den vybrala magické datum

Dědička hotelového impéria Paris Hilton se včera provdala. Jejím manželem se stal americký podnikatel Carter Milliken Reum. Dvojice si pro svůj Den D vybrala magické datum – 11.11.2021. Toto datum je z hlediska numerologie skutečnou výhrou. Je to jeden z nejšťastnějších dnů tohoto roku. Uspořádat v tento den tak důležitou událost jako je svatba, se mimořádně hodí. Dvě jedenáctky vedle sebe jsou v numerologii symbolem víry, naděje a splněných snů. Je to jedno z andělských čísel. V tento datum se hodí začít cokoliv nového, včetně společného života jako manželé.

Dvojice si své „ano“ řekla na statku Bel-Air patřícím Hiltonovým. Svatebním dnem to vše ale jen začalo, oslavovat se bude celkem tři dny. Paris Hilton se nechala slyšet, že během svého svatebního dne několikrát změní outfit. Na první malou ukázku se již teď můžete podívat, takto to Paris slušelo ve svatebním. Není však jistá, zda v těchto šatech stála u oltáře, nebo zda je využila na jinou příležitost. Jejímu manželovi prý postačí jeden styl, protože prý není „tak náročný na údržbu“ jako ona. Paris Hilton sdílela první příspěvek, kde o svém velkém dni píše. „Mé navždy začíná dnes, 11/11napsala Paris Hilton k fotografii. Přidala i hashtagy #provdaná a #navždyHiltonReum. Paris si totiž ponechá své dívčí příjmení, ale zároveň připojí i jméno svého manžela.

Co vše víme o její velkolepé svatbě?

  • Svatebních šatů by Paris měla obléci celkem 11. Hádáte správně, pokud si myslíte, že se počet šatů odvíjí od magického data svatby. Uličkou měla údajně projít ve svatebních šatech od značky Valentino. Stejnou značku šatů měla na sobě mít i její sestra Nicky. Kdysi se Paris Hilton nechala slyšet, že je velkou fanynkou Grace Kelly a Elizabeth Taylor. Miluje jejich nadčasový vhled, krásu a styl oblékání. Kdysi se vyjadřovala v tom smyslu, že její svatební šaty by se měly nést v podobném duchu. Její matka v jednom z rozhovorů prozradila, že jí nechá do šatů zašít něco speciálního, prý to bude velké překvapení.

  • Jak se dalo čekat, svatba Paris Hilton proběhla ve velkolepém stylu. Dnes ještě následuje karneval a zítra soirée. Na svatbu byly namíchány speciální koktejly v růžové barvě, kterou Paris Hilton miluje. Přesný počet hostů není známý, ale jen maminka Paris trvala na tom, že na svatbu přijde 75 jejích přátel. Dá se tedy očekávat, že se o malou svatbu jednat nebude. Z řad celebrit byla pozvána Kim Kardashian či Emma Roberts.

  • Snoubenci si pro hosty připravili seznam svatebních darů, které by si přáli obdržet. Jedná se o dary v celkové hodnotě 60 000 dolarů, převážně jsou na seznamu keramické výrobky, sklo a věci do domácnosti.


 

Zdroj: Page Six, Town and Country Mag, TMZ, Bustle