Přejít k hlavnímu obsahu

Paris Hilton svědčí u soudu kvůli zneužívání na internátní škole

Info ikona
Paris Hilton

Kdo by neznal Paris Hilton? Dědička hotelového impéria a mediální hvězda byla vypovídat u soudu kvůli zneužívání, které zažila na internátní škole v Utahu.

Paris Hilton vypovídala o zneužívání, které zažila před lety na internátní škole v Utahu. Sama Paris nyní lobuje za návrh zákona usilující o zpřísnění kontroly dospívajících v internátních zařízeních.

Hilton byla v internátní škole Provo Canyon School necelý rok, přesněji 11 měsíců, když jí bylo 17 let. Paris tvrdí, že byla psychicky i fyzicky týrána. Netají se tím, že ji zaměstnanci školy bili, přinutili ji sníst neznámé pilulky, sledovali ji, jak se sprchuje nebo ji poslali bez oblečení na samotku. S zneužívá promluvila Hilton už dříve v dokumentu s názvem „To je Paris“, který vyšel v loňském roce na podzim.

Hilton své trauma znovu vytáhla na světlo světa, když dorazila svědčit na slyšení před senátním výborem v Utahu ve prospěch zákona, který by vyžadoval větší vládní dozor nad ústavními ústavy pro mladé a vyžadoval od nich dokumentaci, když používají tresty nebo nějaké výchovné metody. Opatření prošlo jednomyslně po emocionálním svědectví Paris Hilton a několika dalších svědků.

Hvězda Sexu ve městě Sarah Jessica Parker má nové povolání. Neuvěříte, kde prodává!

svetzeny.cz

Paris Hilton vypověděla, že její pobyt byl tak traumatizující, že už roky trpí nočními můrami a nespavostí. Internátní škola, kam chodila Paris, je v rukou nových majitelů od roku 2000 a ti odmítají komentovat události minulých vlastníků.

Od doby, kdy byl vydán dokument „To je Paris“, začali hovořit o svých zkušenostech i jiné osobnosti, včetně dcery Michaela Jacksona Paris Jacksonová nebo tetovací umělkyně Kat Von D.

„Je to jen první krok,“ řekla Paris novinářům. „Tento zákon určitě pomůže mnoha dětem, ale je před námi ještě více práce a já se nezastavím, dokud nedojde ke změně.“

Narozeninový kvíz Jennifer Aniston: Jak dobře znáte hvězdu Přátel?

svetzeny.cz

Děti prince Williama a Kate Middleton mají ideální místo na hraní ve sněhu

svetzeny.cz