Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězdy prozradily, kdo letos potká svoji spřízněnou duši. Ryby musí mít oči otevřené, Váhy musí změnit svoje postoje

Info ikona
Láska

11. listopadu je ve znamení vesmírné události, která umožňuje znamením zvěrokruhu osvobodit se od emocionální zátěže a nabízí třem z nich šanci konečně najít svou spřízněnou duši. Je ve výčtu zahrnuto i vaše znamení zvěrokruhu?

I když se rok pomalu chýlí ke konci, posledních pár týdnů toho dvanáct znamení zvěrokruhu z astrologického hlediska ještě hodně čeká. Pro tři znamení zvěrokruhu je tu díky asteroidu Ceres možnost najít svou spřízněnou duši od poloviny listopadu.  

Ceres, která znamená péči, plodnost, péči a mateřství, vstoupí 11. listopadu do znamení Blíženců a zajistí, aby všech dvanáct znamení zvěrokruhu pocítilo více empatie a soucitu. Vesmírná událost navíc přináší šťastnou stránku a podporuje znamení zvěrokruhu při zbavení se emocionální zátěže. To je zvláště osvobozující pro následující tři znamení zvěrokruhu a konečně jim to nabízí příležitost najít svou spřízněnou duši:

Váhy

Váhy milují myšlenku spřízněné duše. Pro vyrovnané vzdušné znamení, které potřebuje harmonii, je vztah, ve kterém jsou s jinou osobou na stejné vlně, skutečným snem. Potkat tohoto jedinečného člověka však není snadné, a proto Váhy dosud často pochybovaly, že vůbec někdy najdou svou spřízněnou duši. Díky Ceres se nyní znamení zvěrokruhu může osvobodit od svého předchozího postoje, čímž se mu konečně podaří přiblížit se k spřízněné duši. Kdo ví, pravděpodobně je vaše spřízněná duše blíž, než jste si mysleli.

Větší luxus byste těžko hledali. Kim Kardashian odkoupila od Kanyeho Westa dům. Tahle krása stojí více než miliardu

svetzeny.cz

Štír

Štíři mají tendenci se v emocionálních situacích stáhnout do sebe a v této fázi jen zřídka dovolí komukoli, aby se k nim přiblížil. To je na jednu stranu chrání, ale zároveň i izoluje. Ceres pomáhá vodnímu znamení uvolnit se, odpoutat se od minulosti a otevřít se novému. Zejména v lásce. Štíři díky svému klidnému vystupování a nezvykle otevřenému jednání najednou působí jako magnet lásky a přitahují nejen nové známosti, ale mohou potkat i svou spřízněnou duši.

Ryby

Prostřednictvím Ceres nacházejí citlivé Ryby sílu konečně se osvobodit z toxických míst a jsou inspirovány, aby mezilidské vztahy považovaly za něco výjimečného. Asteroid způsobuje přehodnocení a také otevírá nové dimenze a dává vodoznaku pocítit, že v okruhu jejich přátel je osoba, která není jen přítel, ale mnohem více – spřízněná duše. Nyní je důležité, aby Ryby měly oči a uši otevřené, aby se setkaly s touto výjimečnou osobou.