Přejít k hlavnímu obsahu

Nejkrásnější svatební šaty pro rok 2023: Na scénu se vrací princezny, novinkou budou barvy a květiny

Nic nemilujeme víc než svatební trendy pro rok 2023. Newyorský svatební týden odhalil to nejkrásnější, co vás jen napadne. Moderní střihy, barvy, ale i návraty okázalých rób, které připomínají spíše princeznu. Rok 2023 přináší mnoho novinek, které si zamilujeme.

Svatební trendy pro rok 2023

1. 3D květiny

Příroda, květiny a společná krása je něco, co vás okouzlí. Sukně v podobě sedmikrásek, nebo vzory připomínající květy. Velikosti se meze také nekladou. Návrháři experimentují již několik sezon a nyní našli to pravé ořechové.

2. Detaily

Ženské detaily nyní kralují svatebnímu průmyslu. Sochařské vlečky jsou populární již několik sezon, na oblibě si ale získají i šerpy v pase a především gázové materiály.

3. Bez ramínek

Nejmodernější výstřih „bez ramínek“ působí moderním dojmem a zároveň velmi přitažlivě. Co může být krásnějšího než pohádková nevinná princezna?

Mohlo by se vám líbit

Móda: Štíhlejší za pár vteřin. Trendy oblečení, které vám ubere pár kilo a nestojí víc než tisícovku

Zima je obdobím, kdy převážná drtina z nás nosí především volnější a tmavé oblečení. Jenže při výběru takových módních kousků je dobré se zaměřit na to, jak v takovém oblečení vypadáme. To znamená, že pokud chcete vypadat štíhlejší a zároveň elegantně bez nutnosti utratit spousta peněz, musíme dávat pozor na styl a tvar módního kousku, který vybereme.
svetzeny.cz

4. Bez ramínek, ale s rukávy

Tento trend je nadčasový a tak trochu pro ty odvážnější z řad nevěst. Celkový vzhled přidá na dramatičnosti a budete po celou dobu v centru pozornosti. Nejoblíbenější jsou samozřejmě objemné nabírané rukávy, díky nimž vypadají ramena a klíční kosti elegantně.

5. Průhlednost

Dost možná se jedná o jeden z nejvšudypřítomnějších trendů této sezony. Šaty působí étericky, občas nám mohou připomínat mraky. Transparentnost se dá promítat i do vztahu, kdy chceme jeden druhého znát se všemi jeho klady i zápory.

6. Barva

Návrháři si již několik sezon hrají s vícebarevnými potisky na bílém pozadí. Šaty působí svěžím dojmem a jsou tak trochu pro rebelky, které nechtějí klasickou bílou.

7. Závoje

Módní nádech na tradičním závoji, poloprůhledný materiál a hlavně, nejde jen o závoj přes hlavu, nýbrž klidně přes celé šaty.

Mohlo by se vám líbit

Hvězda legendárního filmu Flashdance po 39 let: Herečku byste na ulici nepoznali, k mladistvému vzhledu si dopomáhá botoxem

Kdo by neznal ikonický film z roku 1983? A pokud ne film, tak rozhodně píseň, která hraje napříč celým světem dodnes. Herečka a modelka Jennifer Beals (58) vypadá 39 let od premiéry naprosto úchvatně. Elixír mládí ale neobjevila, spíše ví, jak nakládat s botoxem.
svetzeny.cz

8. Minišaty

Velké módní značky nabízejí minišaty jako druhou róbu po obřadu, v oblibě jsou stále více mikrosvatby, ke kterým se nejvíce hodí svatební minišaty.

9. Velká róba

Ještě nevíte, že princeznovské okázalé róby jsou zpět? Naprostý opak skromných minišatů jsou áčkové obrovské sukně v kombinaci s živůtkem.

Svatební šaty 2023
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon