Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězda legendárního filmu Flashdance po 39 let: Herečku byste na ulici nepoznali, k mladistvému vzhledu si dopomáhá botoxem

Info ikona
Jennifer Beals

Kdo by neznal ikonický film z roku 1983? A pokud ne film, tak rozhodně píseň, která hraje napříč celým světem dodnes. Herečka a modelka Jennifer Beals (58) vypadá 39 let od premiéry naprosto úchvatně. Elixír mládí ale neobjevila, spíše ví, jak nakládat s botoxem.

Škola na prvním místě

Jennifer Beals byla díky roli ve Flashdance jednou z největších hvězd 80. let. Byla to její vůbec první velká role v Hollywoodu, a přestože se tu a tam objevila v malých projektech, Beals se po Flashdance rozhodla opustit Hollywood a věnovat se studiu americké literatury na Yale University. „Je to legrační... protože každý si myslí, že je to něco velmi zvláštního, ale mně to připadá docela normální. Moje myšlenka byla pokračovat ve vzdělávání,“ řekl atraktivní herečka latinskému webu El Salvador.

Hvězda Pobřežní hlídky šokovala fanoušky: Nejnovější fotky ukazují zestárlou neupravenou ženu, ne modelku

svetzeny.cz

Info ikona
Jennifer Beals

Plastiku zásadně odmítá, k botoxu se nevyjadřuje

Předpokládá se, že Jennifer Beals podstoupila plastickou operaci, jako je botox a výplně, aby si udržela svůj mladiství vzhled. Herečka je také podezřelá z plastiky nosu a zvětšení prsou. Jennifer Beals však vždy tvrdila, že nešla pod kudlu, protože by se „okrádala o důkazy zkušeností“ a „plastické operace a kosmetické úpravy nejsou to, co by si sama pro sebe zvolila“.

Není botox jako botox, Jennifer ví přesně, kdy přestat, nebo by možná měla poděkovat svým lékařům za to, že aplikovali správnou dávku. Není tak nepřirozená, nebo znetvořená řadou zákroků, ale s naprostou grácií prezentuje sama sebe a vypadá jednoduše božsky!

 

Hvězda seriálu Mentalista se změnila k nepoznání. Z šarmantního muže je zarostlý stařík s vráskami

svetzeny.cz

Žena mnoha tváří

Těžko byste Jennifer zařadili do škatulky a je jedno, kterou máte máte na mysli. Beals se popsala jako duchovní osoba. Projevila zájem o Bibli katolicismus, stejně jako judaismus, ke kterému kdysi uvažovala o konverzi, a je praktikující buddhistkou.

Ve volném čase se věnuje kung-fu a kickboxu. Miluje fotografování a v roce 1989 fotila na Haiti volby. Věnuje se charitě a její život nebyl pro plátky bulváru moc zajímavý.

Osobní život

Herečka byla dvakrát vdaná, Nyní je nezadaná a své soukromí si chrání. Žádné pikantnosti ze svých vztahů niky nevytahovala a pozornost upoutala svým talentem a krásou, nominací na Zlatý glóbus a vítězstvím pár hereckých cen. Má jednu dceru, která se vyhýbá společenského dění, co to jde a zdá se, že Jennifer dokázala, že jde dělat kariéru bez excesů a pochybných výlev.

Zpěvačka z filmu Flashdance zemřela

O smrti Irene Cara (†63) informovala její mluvčí. Paradoxem je, že dva dny před její skutečnou smrtí vyšla zpráva na internetu, že je mrtvá. Mluvčí musela ujistit fanoušky, že to není pravda. Po dvou dnech se zpráva opakovala a tentokrát tomu tak skutečně je.
 

„S hlubokým zármutkem jménem její rodiny oznamuji, že zemřela Irene Cara. Příčina smrti je v současné době neznámá a bude zveřejněna, jakmile budou dostupné informace,“ stojí v prohlášení.

Zdroj článku