Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězda Pobřežní hlídky šokovala fanoušky: Nejnovější fotky ukazují zestárlou neupravenou ženu, ne modelku

Byla to jedna z nejkrásnějších žen, kterou si muži vylepovali do skříněk a jejíž plakáty si schovávali. Pobřežní hlídka byla legendární seriál, kterému kralovala Pamela Anderson, David Hasselhoff a Yasmine Bleeth (53). Právě nejnovější fotky Yasmine jsou pro fanoušky mírně řečeno překvapivé.

Paparazzi ji načapali po více než dvou letech skrývání

Herečka, ale především modelka a sexsymbol Yasmine Bleeth ukončila svou hereckou kariéru před více než dvaceti lety a hledáčkům fotoaparátu se úspěšně vyhýbala. Po téměř dvou letech ji nyní zachytili fotografové, jak venčí svého psa v Los Angeles, a fanouškům spadla brada.

Mohlo by se vám líbit

Hvězda seriálu Mentalista se změnila k nepoznání. Z šarmantního muže je zarostlý stařík s vráskami

Představitel seriálového mentalisty, který řeší kriminální případy vždycky po svém, se změnil k nepoznání. Herec Simon Baker (53) vystavil své tělo na pláži a fanoušci jsou v šoku. Podívejte se, jak slavný fešák vypadá.
svetzeny.cz

Yasmine Bleeth má drogovou minulost

Kráska svůj půvab ztratila během let. Jakmile ukončila kariéru, nebylo po ní ani vidu, ani slechu. Ovšem bujaré večírky, drogy a pletky se zákonem se jí nevyhýbaly. Situace zašla tak daleko, že musela v roce 2000 na odvykací léčbu. Co tomu předcházelo? Injekční stříkači s kokainem, drogy na hotelovém pokoji a nebezpečná jízda v autě.

Nyní už je údajně „čistá“

Yasmine přiznala, že už navždy bude v jejím životě snaha vědomé vyhýbání se drogám. Rozhovor poskytla v roce 2003 časopisu Glamour. Vědomá snaha vyhýbat se drogám je nyní součástí mého života a vždy bude, prozradila.

S manželem oslavila 20. výročí

Ačkoli se potýkala s mnoha démony ve svém soukromém životě, její ložnicí prošla řada slavných osobností jako hvězda Přátel Matthew Perry, herec Policejní akademie Stevem Guttenberg a její kolega z Pobřežní hlídky David Charvet. Ona ovšem našla štěstí u někoho úplně jiného.

Mohlo by se vám líbit

Elvisovy vnučky: Nejstarší z nich zkouší dobýt Hollywood, dvojčata podobu se slavným dědečkem nezapřou

Kdyby Elvis Presley žil, těšil by se ze tří krásných vnuček, na které by byl jistě náležitě pyšný. Nejstarší z nich se snaží dobýt Hollywood, její vášní je herectví. Dvojčata Harper a Finley jsou svému slavnému dědečkovi velmi podobná.
svetzeny.cz

Láska z léčebny

Právě v léčebně poznala svého nynějšího manžela, majitele striptýzového klubu Paula Cerrita, se kterým oslavila 20. výročí svatby. Bývalá herečka a modelka fanoušky svou vizáží vyděsila a všichni se obávají, že drogy nejsou pro Yasmine pasé ani teď. Podívejte se v galerii, jak slavná kráska vypadala dříve, a jak vypadá nyní.

Yasmine Bleeth byla neuvěřitelná kráska
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku