Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězda Pobřežní hlídky šokovala fanoušky: Nejnovější fotky ukazují zestárlou neupravenou ženu, ne modelku

Info ikona
Yasmine Bleeth

Byla to jedna z nejkrásnějších žen, kterou si muži vylepovali do skříněk a jejíž plakáty si schovávali. Pobřežní hlídka byla legendární seriál, kterému kralovala Pamela Anderson, David Hasselhoff a Yasmine Bleeth (53). Právě nejnovější fotky Yasmine jsou pro fanoušky mírně řečeno překvapivé.

Paparazzi ji načapali po více než dvou letech skrývání

Herečka, ale především modelka a sexsymbol Yasmine Bleeth ukončila svou hereckou kariéru před více než dvaceti lety a hledáčkům fotoaparátu se úspěšně vyhýbala. Po téměř dvou letech ji nyní zachytili fotografové, jak venčí svého psa v Los Angeles, a fanouškům spadla brada.

Hvězda seriálu Mentalista se změnila k nepoznání. Z šarmantního muže je zarostlý stařík s vráskami

svetzeny.cz

Yasmine Bleeth má drogovou minulost

Kráska svůj půvab ztratila během let. Jakmile ukončila kariéru, nebylo po ní ani vidu, ani slechu. Ovšem bujaré večírky, drogy a pletky se zákonem se jí nevyhýbaly. Situace zašla tak daleko, že musela v roce 2000 na odvykací léčbu. Co tomu předcházelo? Injekční stříkači s kokainem, drogy na hotelovém pokoji a nebezpečná jízda v autě.

Nyní už je údajně „čistá“

Yasmine přiznala, že už navždy bude v jejím životě snaha vědomé vyhýbání se drogám. Rozhovor poskytla v roce 2003 časopisu Glamour. Vědomá snaha vyhýbat se drogám je nyní součástí mého života a vždy bude, prozradila.

S manželem oslavila 20. výročí

Ačkoli se potýkala s mnoha démony ve svém soukromém životě, její ložnicí prošla řada slavných osobností jako hvězda Přátel Matthew Perry, herec Policejní akademie Stevem Guttenberg a její kolega z Pobřežní hlídky David Charvet. Ona ovšem našla štěstí u někoho úplně jiného.

Elvisovy vnučky: Nejstarší z nich zkouší dobýt Hollywood, dvojčata podobu se slavným dědečkem nezapřou

svetzeny.cz

Láska z léčebny

Právě v léčebně poznala svého nynějšího manžela, majitele striptýzového klubu Paula Cerrita, se kterým oslavila 20. výročí svatby. Bývalá herečka a modelka fanoušky svou vizáží vyděsila a všichni se obávají, že drogy nejsou pro Yasmine pasé ani teď. Podívejte se v galerii, jak slavná kráska vypadala dříve, a jak vypadá nyní.

Zdroj článku