Přejít k hlavnímu obsahu

Elvisovy vnučky: Nejstarší z nich zkouší dobýt Hollywood, dvojčata podobu se slavným dědečkem nezapřou

Kdyby Elvis Presley žil, těšil by se ze tří krásných vnuček, na které by byl jistě náležitě pyšný. Nejstarší z nich se snaží dobýt Hollywood, její vášní je herectví. Dvojčata Harper a Finley jsou svému slavnému dědečkovi velmi podobná.

Nejstarší z nich zkouší dobýt Hollywood

Kdyby Elvis Presley byl v současné době naživu, mohl by se těšit ze svých tří vnuček – nejstarší Riley Keough a dvojčat Harper and Finley Lockwood. Elvisova nejstarší vnučka Riley je dcerou Lisy Marie Presley a hudebníka Dannyho Keougha. Za toho se Lisa Marie Presley provdala v roce 1988, manželství ale nevydrželo. Slavný pár se rozvedl v roce 1994. Riley Keough se rozhodla jít ve stopách svých slavných rodičů. Také se pokusila prosadit se ve světě šoubyznysu. Nejprve to zkoušela na poli modelingu, ale v tomto oboru nakonec nezakotvila.

Mohlo by se vám líbit

Jak by dnes vypadaly celebrity, kdyby nezemřely předčasně? Princezna Diana by byla stále krásná, Marilyn Monroe byste nepoznali

Jak by dnes vypadala princezna Diana, Marilyn Monroe či král rokenrolu Elvis Presley, kdyby tu s námi stále byli? Tuto otázku si položil talentovaný grafik, který si říká Hidreley. Za pomoci techniky slavné osobnosti nechal zestárnout, podívejte se na výsledek.
svetzeny.cz

Záhy však objevila svou pravou vášeň – herectví. Není se čemu divit, že má Riley herecký talent, ačkoliv byl její dědeček Elvis Presley znám především jako geniální zpěvák a král rokenrolu, velmi ho také bavilo účinkovat ve filmech. Na kontě má Riley Keough již celou řadu hollywoodských snímků. Vidět jste ji mohli v romantickém filmu American Honey, mysteriózním thrilleru Záhada Silver Lake, hororu Chata, sci-fi filmu Šílený Max: Zběsilá cesta i v krimi snímku Zola. Riley Keough je velmi všestranná a talentovaná. Hraje rovněž v seriálu, účinkování v Dívce na přání jí dokonce vyneslo nominaci na Zlatý glóbus. Momentálně pracuje na filmové adaptaci knihy Daisy Jones & The Six, kvůli roli se učí hrát na kytaru a trénuje i zpěv. Kdo ví, třeba jednou půjde ve stopách svého dědečka, i co se týče hudební kariérní dráhy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Dvojčata podobu se slavným dědečkem nezapřou

Kromě Riley Keough má Lisa Marie Presley ještě dvojčata Harper a Finley Lockwood. Jejich otcem je kytarista Michael Lockwood. Lisa Marie Presley si ho vzala v roce 2008, ani toto manželství však nevydrželo. V roce 2016 se rozešli. Dvojčatům je v současné době 14 let a jsou velmi podobná svému slavnému dědečkovi. Z dvojčat je nadšená i jejich babička, Priscilla Presley. Ta je označila za „splněný sen“.

Mohlo by se vám líbit

Hvězda seriálu Mentalista se změnila k nepoznání. Z šarmantního muže je zarostlý stařík s vráskami

Představitel seriálového mentalisty, který řeší kriminální případy vždycky po svém, se změnil k nepoznání. Herec Simon Baker (53) vystavil své tělo na pláži a fanoušci jsou v šoku. Podívejte se, jak slavný fešák vypadá.
svetzeny.cz

Co je o dívkách známo? Nedávno šly za družičky na svatbu svého otce, který řekl své ano stylistce hollywoodských hvězd, Stephanii Hobgood. Jejich účast byla poněkud překvapivá, mezi jejich rodiči totiž již léta panují spory o opatrovnictví dívek. Načas byla dvojčata dokonce umístěna do ochranné vazby, Stalo se tak poté, co Lisa Marie Presley tvrdila, že v Lockwoodově počítači našla „znepokojivé fotografie dětí“. Dvojčata po obvinění nějaký čas žila se svou babičkou. Teprve nedávno se shodli na střídavé péči, a dohodli se tak mimosoudně. Lisa Marie Presley se skutečně snaží soukromí dívek chránit, ale občas na svém Instagramu ukáže malý kousek ze společného života. Během pandemie nemoci Covid-19 se dívky staly „adoptivními maminkami“ štěňátek z útulku. Dále je zde také pár snímků ilustrujících společně strávené chvíle, jako je posezení u kávy v hotelu Plaza či návštěva baletu Louskáček.
 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon