Přejít k hlavnímu obsahu

Herečka Kristýna Kociánová čelí drsným útokům na sociálních sítích. Kvůli rozpadu manželství Tomicové si fanoušci neberou servítky

Konec manželství Pavly Tomicové a Ondřeje Malého zaskočil naprosto všechny. Jeden z nejstabilnějších párů hlásí po 19 letech svůj konec. Pořádné halo ale nastalo až ve chvíli, kdy vyšlo najevo, že herec čeká dítě s hereckou kolegyní Kristýnou Kociánovou.

Fanoušci mluví o zklamání

Herečka je mladší o 19 let a fanoušci na ní nechali nit suchou. „A co svědomí?“ naváží se do herečky, kterou znáte z mnoha českých seriálů, fanoušek. Další si neberou servítky a pro ostrá slova nejdou daleko. Hrozně jste mě zklamala, vypadáte jak šedá myška a ejhle,“ píše se v komentářích. „Já nevím že vás vzrušuje jedna špatná herečka. O holku nikdo dlouho nezakopl až na starého pána před důchodem. Dik to je spíš k lítosti než vzteku. No a to malé za nic nemůže, rodiče si nevybereme. A paní Tomicová je žena na správném místě, bude jí líp bez starého malého mužíka, napsala další sledující.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Hvězdná Demi Moore bez retuše. Paparazzi fotografie ukázaly nejen celulitidu

Královnou léta 2022 je Demi Moore, která nosí svůdné růžové bikiny, zatímco „nasává léto“ na lodi. Kdo ve svých 59 letech ví, jak ohromit své 3 miliony sledujících na Instagramu a předvádět v bikinách dokonalé tělo? právě ona. Ovšem paparazzi fotky odhalily i trochu víc, než by slavná kráska chtěla.
svetzeny.cz

Nutno podotknou, že se v komentářích najdou i tací, kteří Kristýně Kociánové přejí štěstí a doufají, že konečně našla štěstí. Nikdo neví, jak to bylo. Všichni tu ze sebe dělají moralisty a přitom jim nevadí sprostě urážet ženu ve vysokém stupni těhotenství. Kristýnko, vypněte si tady komentáře, tohle číst zdraví nepřidá...Hodně sil a zdravé miminko přeju.

Do vztahu nikdo nevidí

Fanoušci se shodují, že do vztahu Malého, Tomicové a Kociánové nikdo nevidí a je dobré si uvědomit, že stavět se na něčí stranu je zcela zcestné. Trojice zcela mlčí a odmítají jakékoli vyjádření. Jasné je jenom to, že Ondřej Malý se brzy stane tatínkem.

Zdroj: Instagram, Blesk