Přejít k hlavnímu obsahu

Nejkrásnější svatby celebrit: Načerpejte inspiraci pro váš velký den

Každá nevěsta chce mít svůj svatební den co nejkrásnější. Načerpejte inspiraci od celebrit i pro váš velký den a učiňte ho opravdu speciálním. Přinášíme vám fotky ze třech naprosto dokonalých svateb. Každá z nich je přitom jiná, jedna tajná v kruhu rodinném, druhá se konala v exotickém ráji a třetí je jako z pohádky.

Dwayne Johnson a jeho tajná svatba na Havaji

Dwayne Johnson (48) všechny své fanoušky překvapil, když prozradil, že si tajně vzal svou životní partnerku Lauren Hashian (36) 18.8.2019 na Havaji. Páru se svatbu totiž podařilo udržet naprosto v tajnosti. Ve svém příspěvku napsal: „Naše havajská svatba byla krásná a rád bych poděkoval našim skvělým zaměstnancům za vynikající práci. Abych si splnil můj cíl číslo 1 – úplné soukromí, nebyli najati žádní koordinátoři svateb, ani externí firmy. Všechno, co vidíte, jsme si dělali sami, pouze se zaměstnanci a rodinou. Konečné výsledky byly velkolepé a já a @laurenhashianofficial budeme navždy vděční za pomoc, která nás v tento den tolik zahřála u srdce.“

 

David Limberský si svatbu užil hned dvakrát

David Limberský a Lenka Limberská si své „ano“ řekli hned dvakrát. Poprvé při obřadu na pláži na exotickém ostrově Mauricius. „Bylo to nevšední a hlavně to bylo jen o nás dvou.. My si náš den D opravdu užili.. a byl přesně takový jaký jsme chtěli,“ napsala Lenka Limberská ke svému svatebnímu dni na Instagram. Šťastní novomanželé se o svou radost chtěli podělit i se svým okolím, a tak uspořádali ještě velkolepou oslavu v areálu Kalikovského Mlýna v Plzni. Na obřad dorazila asi stovka hostů a nechyběly ani celebrity, například právník Daniel Volopich spolu se svou manželkou Andreou Verešovou. Manželé si zopakovali svůj slib a své druhé „ano“ si řekli před knězem.

 

Serena Williams měla pohádkovou svatbu

Od „drsňačky“ Sereny Williams, která své soupeřky doslova drtí na kurtu, by málokdo čekal, že vystrojí přímo pohádkovou svatbu. Jejím nastávajícím byl Alexis Ohanian, spoluzakladatel populární internetové stránky Reddit. Na pomoc se svatbou si Serena Williams najala vyhlášenou svatební koordinátorku Jennifer Zabinski. Velkolepý ceremoniál s oslavou se konal v New Orleans 16.11.2017. Datum nebylo zvoleno náhodně. Pár se pro něj rozhodl proto, aby uctil památku Alexisovy matky, která se bohužel svatby nedožila a 16.11. bylo datem jejího narození.

Svatby se účastnily i celebrity, například Kim Kardashian a Beyoncé. Veškerou pozornost však poutala hlavně nevěsta, oblékla okázalou princeznovskou róbu s velkou sukní, jako z filmu Moderní Popelka. Přitom předtím byla Serena Williams přesvědčena, že si vybere úplně jiný model šatů: „Nakonec jsem se zamilovala do střihu princeznovských šatů, což je pravý opak toho, co jsem si myslela, že si sama vyberu. Zalíbila se mi myšlenka nechat ušít opravdu velkolepé plesové šaty a nakonec se ukázalo, jak moc jsou jedinečné,“ řekla Serena Williams pro Vogue. Během svatby vystřídala celkem troje šaty, ještě měla dlouhé bohatě zdobené šaty s korálky, peřím a perlami a krátké bílé šaty vhodné na tancování. Alexis Ohanian, měl na sobě perfektně padnoucí oblek a vypadal jako skutečný gentleman, zkrátka pár snů.

Pár se snažil o to, aby jejich svatba byla výjimečná, navzdory tomu, že nevěsta zvolila tradiční velkou róbu, zbytek svatby měl být nekonvenční. Zvolila i netradiční styl výzdoby. Celý prostor byl designován v duchu moderního pohádkového plesu. Nechyběla stylová pohodlná křesílka, lustry zasazené do zlatých ptačích klecí a spousta květinových dekorací. Pořadatelé kouzlili s prostorem, pro after-party odhrnuli závěsy a v místě, kde se konal velkolepý obřad, se nacházelo taneční pódium stylizované do retro party. V půl 2 ráno Alexis Ohanian odhalil překvapení pro svou ženu, byl to bílý pouťový kolotoč s poníky, na kterém si následně hosté užili spoustu legrace. To byl dokonalý závěr jejich úžasného svatebního dne.

Mohlo by se vám líbit

Nejkrásnější svatební šaty pro rok 2021: Odhalená ramena, návrat devadesátek i udržitelnost

Od odvážných ramen po hravé výtisky – to jsou trendy, které se budou týkat nevěst v roce 2021. Co dalšího si připravili módní návrháři? Svět ženy bude vaším průvodcem.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

5 věcí, kterými začít při plánování svatby

Vaše drahá polovička poklekla a vy jste naplněna štěstím, že nastane den D. Možná ale jen do té chvíle, než zjistíte, co vše je třeba zařídit a naplánovat. Proto pro vás máme seznam 5 věcí, kterými začít. Nebojte, až je budete mít zařízené, budete si moci hooodně oddechnout.
svetzeny.cz