Přejít k hlavnímu obsahu

Salma Hayek se prošla při premiéře po červeném koberci s nadupaným dekoltem a krásnou dcerou Valentinou po boku

Info ikona
Salma Hayek

Zapojit svou dceru do svého pracovního dne může být zábava, obzvláště pokud je vaše matka Salma Hayek. Jak to dceři s matkou slušelo na premiéře další "marvelovky"? To se podívejte sami!

Uznávaná herečka se v pondělí večer objevila na premiéře svého marvelovského filmu Eternals a to zcela výjimečně se svou čtrnáctiletou dcerou Valentinou Pinault, která jí dělala doprovod na červeném koberci. Matka a dcera přirozeně koordinovaly svůj vzhled, oba se rozhodli pro neutrální vzhled a žádné výstřednosti. Valentina na sobě měla puntíkované minišaty Saint Laurent a černé botičky, zatímco máma pózovala po jejím boku v šatech Gucci s dramatickým rozparkem, který odhalil zlatou podšívku šatů (a pár metalických lodiček na platformě), a ještě dramatičtějším výstřihem.

 

Hayek hraje Ajak ve filmu Marvel, který vstoupí do kin 5. listopadu v USA. Na základě fiktivního závodu nadlidí z Marvel Comics, Eternals režíruje oscarový režisér Chloé Zhao a zahrají si zde hvězdy jako Angelina Jolie, Kit Harington, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Barry Keoghan, Brian Tyree Henry, Ma Dong-seok, Lauren Ridloff a Lia McHugh. Novináři se jí samozřejmě nezappomněli zeptat, jaké to je převzít roli po superhrdinovi? „Pro mě je to v mnoha ohledech šok. Kdybych věděla, že v 50 letech budu hrdinou, akčním hrdinou v rodině Marvelů,“ začala Hayek. „A navíc to býval muž, z kterého se právě stala žena. Chci říct, kdyby mi to někdo řekl před pěti lety, tak bych se smála... tak moc. A jsme tady! Cokoli je možné." Valentina poté dodala, že její matka je „skvělá“, když zvládla převzít tuto roli superhrdiny.

Září ve znamení narozenin

Hayek nedávno zveřejnila fotografii na oslavu Valentininých narozenin v září. „Moje drahá holčičko, jsi pro mě vším,“ popisovala Hayek společnou fotku s dcerou. „Požehnaný den, kdy jsi přišla do mého života, abys zazářila svým zářivým světlem Všechno nejlepší k narozeninám ?? Valentino !!!!! Děkuji, že jsi TY.“

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.