Přejít k hlavnímu obsahu

Jennifer Aniston vyzvala fanoušky, aby vybrali její nejlepší sestřih. Slavné krásce slušelo ikonické mikádo, hnědé vlasy i dlouhá hříva

Info ikona
Jennifer Aniston

Existuje oblíbenější herečka než Jennifer Aniston (52)? Ačkoli není herečka příliš aktivní na sociálních sítích, nyní sdílela sérii fotek, kde ukazuje svoje účesy během let a fanoušky vyzvala, aby vybrali ten nejlepší. Který je vaším favoritem?

Herečka Jennifer Aniston opět jednou pobavila fanoušky, když sdílela sérii fotografií, kde má různé účesy a napsala: "Vyber si svého hráče, vlasová edice," a fanoušci z celého světa nelenili. Fotky zasypali více než 5 miliony "srdíček" a komentovali jako o závod. Nejčastěji se v komentářích objevoval názor, že nejlepším účesem všech dob je její ikonické mikády, která si nechala ostříhat během natáčení seriálu Přátelé. 

Nejde o náhodu

Aniston sice inspiruje ženy po celém světě, ať už tím, jak žije, stravuje se nebo co nosí na hlavě, ovšem její příspěvky se neobjevují na jejím Instagramu náhodou. Je totiž majitelkou značky LolaVie, což je nová značka péče o vlasy. Žádný její příspěvek není pouze fotkou, která nemá hlubší význam. Její Instagram je jednoduše výborně marketinkově zpracovaná platforma. Stejně jako se vyfotí se svým psem, ale nechybí zde nálepka, že se účastnila voleb. 

Aniston není "jen" herečka

I když je Jennifer Aniston známá spíše jako herečka, producentka a podnikatelka, možná nevíte, že je posedlá lékařskými časopisy, technologickým pokrokem a nejnovějšími inovacemi v oblasti krásy a zdraví. Její vizí pro LolaVie je spojit to nejlepší z vědy a přírody. Touto značkou chce dokázat, že nemusíte obětovat jedno pro druhého. 

Samozřejmostí jsou obnovitelné zdroje, recyklované obaly a možnost šetřit vodu. Jennifer tedy není pouze tváří nějaké značky, ale aktivně se podílí na něčem, co si získalo velký obdiv i ekologických kritiků.

Vlasová inspirace Jennifer Aniston

Hailey Bieber okouzlila fanoušky novou barvou vlasů. Tmavší hnědá jí sekne více než blond

svetzeny.cz

Halloween speciál: Všechno (nejen) pro strašidla

elle.cz