Přejít k hlavnímu obsahu

Hailey Bieber okouzlila fanoušky novou barvou vlasů. Tmavší hnědá jí sekne více než blond

Manželka Justina Biebera Hailey se nedávno obarvila ze špinavé blond na kaštanově hnědou a fanoušci na ní mohou oči nechat. Nejnovější fotky dokazují, že je právem jedna z nejlépe placených modelek světa. Podívejte se sami.

Podzim je obdobím plných změn a není tomu jinak u světových celebrit. Jako se stromy zbavují listí, lidé si barví vlasy a experimentují. I Hailey Bieber vsadila na změnu a vyzkoušela novou barvu vlasů. 

Ideální pro měsíce, které většina z nás raději stráví v útulném prostředí, je tmavší odstín hnědé barvy vlasů, která je méně náročná na údržbu než její světlejší protějšky. Skvěle vypadá také v kombinaci s tmavšími, teplejšími odstíny podzimu a slavnostní červené zimy.

Hailey Bieber, která se pomalu (a zkušeně) převtělila do brunetky, se chvíli chlubila světlejší balayage v délkách a koncích, a nyní – zdá se – se ponořila do temné stránky s pouhými zlatými špičkami kolem obličeje. Mimořádně lichotivý nový odstín dovádí její hnědé oči a tón pleti k dokonalosti.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Nyní, jak bylo odhaleno v příspěvku na Instagramu z 21. října, Haileyiny vlasy získávají čistý čokoládový tón, který se dokonale hodí k jejímu přirozeně plnému a tmavému obočí. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Policejní výslech Aleca Baldwina po střelbě: Alec Baldwin se úplně zhroutil a prolomil hradby mlčení: "Mám zlomené srdce"

Alec Baldwin prolomil mlčení poté, co omylem zastřelil kameramanku a zranil režiséra na place. Co pronesl?
svetzeny.cz

TOP 10 nejkrásnějších mužů na světě

Říká se, že muži jsou z Marsu a pokud i tihle krasavci, tak je Mars opravdu krásná planeta. Podívejte se na 10 nejkrásnějších mužů, kteří okouzlili milion žen po celém světě.
svetzeny.cz