Přejít k hlavnímu obsahu

Hailey Bieber okouzlila fanoušky novou barvou vlasů. Tmavší hnědá jí sekne více než blond

Info ikona
Bieber

Manželka Justina Biebera Hailey se nedávno obarvila ze špinavé blond na kaštanově hnědou a fanoušci na ní mohou oči nechat. Nejnovější fotky dokazují, že je právem jedna z nejlépe placených modelek světa. Podívejte se sami.

Podzim je obdobím plných změn a není tomu jinak u světových celebrit. Jako se stromy zbavují listí, lidé si barví vlasy a experimentují. I Hailey Bieber vsadila na změnu a vyzkoušela novou barvu vlasů. 

Ideální pro měsíce, které většina z nás raději stráví v útulném prostředí, je tmavší odstín hnědé barvy vlasů, která je méně náročná na údržbu než její světlejší protějšky. Skvěle vypadá také v kombinaci s tmavšími, teplejšími odstíny podzimu a slavnostní červené zimy.

Hailey Bieber, která se pomalu (a zkušeně) převtělila do brunetky, se chvíli chlubila světlejší balayage v délkách a koncích, a nyní – zdá se – se ponořila do temné stránky s pouhými zlatými špičkami kolem obličeje. Mimořádně lichotivý nový odstín dovádí její hnědé oči a tón pleti k dokonalosti.

Nyní, jak bylo odhaleno v příspěvku na Instagramu z 21. října, Haileyiny vlasy získávají čistý čokoládový tón, který se dokonale hodí k jejímu přirozeně plnému a tmavému obočí.