Přejít k hlavnímu obsahu

Policejní výslech Aleca Baldwina po střelbě: Alec Baldwin se úplně zhroutil a prolomil hradby mlčení: "Mám zlomené srdce"

Info ikona
Baldwin

Alec Baldwin prolomil mlčení poté, co omylem zastřelil kameramanku a zranil režiséra na place. Co pronesl?

Alec Baldwin, 63 let, je zdrcen. Herec stál před kamerou v novém westernovém filmu „Rust“ během posledních několika týdnů. Ve čtvrtek však během natáčení došlo k tragické události: Alec zmáčkl spoušť zbraně, která selhala, což způsobilo zásah kameramanky Halyny Hutchinsové.

Halyna Hutchins, 42, byla zastřelena při práci na scéně jako kameramanka. Do nemocnice ji převezl vrtulník, ale zraněním podlehla.

Muž, 48letý režisér Joel Souza, byl odvezen z místa činu na Bonanza Creek Ranch sanitkou.

Vyšetření probíhají

Policie uvedla, že vyšetřuje a že nebylo vzneseno žádné obvinění. Ta byla poté převezena do nemocnice–ale lékaři zde pouze konstatovat její smrt. Alec byl v tomto ohledu vyslýchán policií a pak vypadal úplně zdrcený!

Snímek, který má mimo jiné k dispozici The Sun, zachycuje 63letého muže při telefonátu před policejní stanicí Santa Fe v americkém státě Nové Mexiko. Ve tváři má smutný výraz. Další záběr ukazuje, jak si Alec položí ruce na kolena a sklíčeně se sehne.

Natáčení filmu bylo od té doby zastaveno. "Na dobu neurčitou jsme zastavili výrobu filmu a plně spolupracujeme s vyšetřováním policejního oddělení Santa Fe," uvedl v prohlášení mluvčí produkční společnosti Deadline.

Prohlášení Aleca Baldwina

Alec Baldwin ve svém prohlášení uvedl: „Neexistují žádná slova, která by vyjádřila můj šok a smutek ohledně tragické nehody, která vzala život Halyně Hutchinsové, naší manželce, matce a hluboce obdivované kolegyni. Plně spolupracuji s policejním vyšetřováním na řešení toho, jak k této tragédii došlo, a jsem v kontaktu s jejím manželem a nabízím svou podporu jemu i jeho rodině," a pokračuje dojemným vzkazem: "Moje srdce je zlomené kvůli manželovi, jejich synovi a všem, kteří Halynu znali a milovali."

Baldwin byl po nehodě vyslýchán policisty a podle zpráv místních médií byl zastižen vzlykající před místní policejní stanicí v Santa Fe v Novém Mexiku.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.