Přejít k hlavnímu obsahu

Nejhorší účesy celebrit všech dob: Scarlett Johansson „na Jágra“, příšerná ofina Penny z Teorie velkého třesku a další

Info ikona
Nejhorší účesy

Ačkoliv mají celebrity k dispozici ty nejlepší stylisty, kadeřníky a vizážisty, i přesto se někdy vloudí chybička. Pojďme si zavzpomínat na nehorší účesy, které celebrity kdy měly. Podívejte se na Scarlett Johansson „na Jágra“, příšernou ofinu Penny z Teorie velkého třesku a další.

Scarlett Johansson „na Jágra“

Tzv. mullet je jeden z nejkontroverznějších účesů všech dob. V českých končinách se mu také někdy přezdívá „na Jágra“, protože jej roky nosil hvězdný hokejista. Účes byl populární zejména v 80. a 90. letech. Původně se jednalo o mužský účes, ale nebylo výjimkou, že v tomto stylu byly ostříhané i dívky, mullet zkrátka „frčel“. Mezi jeho průkopníky patřili herci i muzikanti (například David Bowie či Paul McCartney). V Čechách pro tento ikonický účes vznikla celá řada přezdívek, nejslavnější je asi „vpředu byznys, vzadu party“. Traduje se, že se takto nejprve nechávali stříhat řidiči kamionu, kterým by dlouhé vlasy jinak padaly do čela, a znemožňovaly výhled. Řešením bylo nechat vzadu vlasy dlouhé a zkrátit je pouze vepředu.

Lela Ceterová v podvazcích jako blondýna, s bujným dekoltem jako černovláska. Nejen její proměny jsou jako na horské dráze, ale i život s Vémolou

svetzeny.cz

Kdysi se takto nechala ostříhat i jedna z nejkrásnějších hollywoodských hereček, která opakovaně boduje v žebříčcích ženské atraktivity – Scarlett Johansson. Tehdy jí bylo 19 let a zhlédla se v účesu hudebníka jménem David Bowie. Nedávno zavzpomínala na staré časy i tento účes: „Když se ohlédnu zpátky, měla jsem pocit, jako bych předběhla dobu, byl to pravděpodobně extrém, ale teď je to opět v módě a stále si myslím, že to byl opravdu roztomilý účes.“ Mullety se relativně nedávno vrátily zpět do módy, mezi jejich hrdé nositelky patří například zpěvačka Miley Cyrus.

Příšerná ofina Penny z Teorie velkého třesku

Pokud se něco opravdu nepovedlo, byla to naprosto příšerná ofina představitelky Penny ze seriálu Teorie velkého třesku, herečky Kaley Cuoco. Zatímco obvykle herečka na červeném koberci září, v když na něj vstoupila v roce 2013, všem údivem spadla brada. Měla totiž hustou rovnou ofinu a vlasy si odbarvila na jednolitou platinovou blond. Zmíněný účes jí přidal pár kilo i let navíc a neuvěřitelně zakulatil její obličej. Pravá ukázka toho, že opravdu platí, že „vlasy jsou korunou krásy“, i sebehezčí herečka může ve špatném střihu vypadat prapodivně. Zpětně vyšlo najevo, že se naštěstí jednalo pouze o clip-in připínací ofinu, která se snadno odepnout. Kaley Cuoco ji zvolila z důvodu, že chtěla zakrýt modřinu a pár stehů. Úraz jí nechtěně způsobil kolega, který se až příliš vžil do své filmové role.

Lásky z archivu: Johnny Depp a Winona Ryder kdysi byli zasnoubení, neustáli však mediální tlak. Herečku to málem stálo život

svetzeny.cz

Tyra Banks a její prazvláštní účes

Za zmínku stojí ještě prazvláštní účes, který ukázala modelka Tyra Banks na předávání cen Vibe Awards v roce 2004. Zahraniční média jej tehdy označila za „mimozemský“. Objemné vlasy natočené krepovačkou opravdu působily jako z jiného světa. Nutno dodat, že na přelomu tisíciletí experimenty s krepovačkou frčely, dnes se spíše snažíme dosáhnout uhlazeného looku a krepatých vlasů se zbavit. Nutno dodat, že v budoucnu už tuto chybu neopakovala, nejčastěji si vlasy natáčí a její objemné vlny jsou zkrátka perfektní.

Ženy po nich marně touží: Tito fešáci se řadí mezi nepřitažlivější muže planety, dávají však přednost mužům

svetzeny.cz