Přejít k hlavnímu obsahu

Ženy po nich marně touží: Tito fešáci se řadí mezi nepřitažlivější muže planety, dávají však přednost mužům

Info ikona
Gay herci

Jsou idoly mnohých žen, ale přesto žádnou z nich nechtějí. Dávají po svém boku totiž přednost mužům. Podívejte se na výběr tří nejpřitažlivějších herců, kteří se otevřeně hlásí k homosexuální orientaci a ženy je tak mohou jen dál s povzdechem obdivovat.

Cheyenne Jackson

Ostré rysy, strniště a pronikavé ledově modré oči. Tento přitažlivý americký herec a zpěvák se narodil 12. července roku 1975. Vystupuje v divadle na Brodwayi, kde debutoval v roce 2002 ve hře Thoroughly Modern Millie. Za roli v muzikálu All Shook Up si odnesl ocenění Theatre World Award a na další ocenění byl nominován. Filmovým divákům je známý především svojí rolí Marka Binghama ve filmu Let číslo 93 z roku 2006. Ačkoliv je se svým jedinečným vzhledem a charismatem snem nejedné ženy, všechny mají smůlu. Jackson se totiž netají svojí homosexuální orientací a je také zastáncem práv LGBT. Jeho manželem se roku 2014 stal Jason Landau, se kterým adoptovali dvojčata.

Matt Bomer

V roce 2011 ho BuddyTV zvolila Nejvíce sexy mužem roku. Tento krasavec se symetrickým obličejem, zářivým úsměvem a modrýma očima se narodil 11. října roku 1977. Hercem se toužil stát už od malička. Chodil na střední školu Klein High School s hercem Lee Pacem (Řekni, kdo tě zabil z roku 2007). Oba pak hráli v neziskové divadelní organizaci Houston’s Alley Theatre. Bomer odpromoval na vysoké škole Carnegie Mellon University v Pitshbughu v Pensylvánii a získal bakalářský titul v oboru výtvarného umění. Po absolvování školy se přestěhoval do New Yorku a hrál v divadle a několika menších seriálech. Jeho velká role přišla v seriálu Chuck z roku 2007, kde ztvárnil postavu Bryce Larkina. Bomer se objevil i v několika filmech, například v komedii Správní chlapi z roku 2016. Matt Bomer je díky svému vzhledu považován za sexuální symbol, dámy však mají smůlu. Herec si vzal roku 2011 za manžela Simona Hallse, se kterým má adoptované tři děti. 

Wentworth Miller

Tento pohledný herec s přimhouřenýma očima se narodil 2. června roku 1972. Nejvíce ho proslavila role Michaela Scofielda v seriálu Útěk z vězení, který byl poprvé vysílán v roce 2005. Za tuto roli byl dokonce nominovaný na cenu Zlatého glóbu za Nejlepší herecký výkon v televizním seriálu. Přestože se Miller narodil ve Velké Británii, vyrůstal v Brooklynu v New Yorku. Má africké, jamajské, anglické a německé předky ze strany svého otce a ze strany matky má pro změnu ruské, francouzské, holandské, syrské a libanonské předky. Ke své homosexualitě se veřejně přihlásil v roce 2013, když odmítl svou účast na filmovém festivalu v Rusku kvůli tamním přísným zákonům zaměřeným proti homosexuálům. Miller je velice citlivý na své soukromí, proto není o jeho vztazích příliš známo. Jeho posledním zjištěným přítelem byl však Luke Macfarlane. Stejně jako oba předchozí herci, i Miller je bojovníkem za práva lidí z komunity LGBT.