Promotion
Promotion
Promotion

Vládnoucí planeta vašeho znamení zvěrokruhu: Jakou superschopnost vám propůjčuje, je to síla, charisma či čtení myšlenek?

Promotion
Promotion

Beranům vládne Mars

Rozžhavená planeta Mars vládne prvnímu znamení zvěrokruhu. Díky ní jsou Berani nejsilnějším znamením zvěrokruhu, které je odhodlané dostat vše, co si zamane. Mars vám propůjčuje nekonečnou energii, ambice a vůdčí schopnosti.

Býkům vládne Venuše

Venuše je planetou lásky a krásy. Proto si Býci více než jiná znamení potrpí na svůj domov, luxus a od partnera vyžadují naprosto oddanost. Sami jsou díky Venuši těmi nejlepšími partnery, které můžete mít po svém boku. Rovněž v sobě mají vytrvalost, pracují do úmoru, aby své rodině mohli dopřát maximum.

Blížencům vládne Merkur

Merkur souvisí s komunikací, myšlením a rychlostí. Blíženci se díky jeho vlivu velmi snadno a rychle učí, v tom jim nemůže konkurovat žádné jiné znamení zvěrokruhu. Také jsou velmi komunikativní a zvládnou „ukecat“ každého.

Rakům vládne Měsíc

Měsíc je spojován s emocemi, niterními pocity a prožíváním. Raci jsou nejvíce empatickými lidmi ze všech. Dovedou se perfektně vcítit i do lidí, které vůbec neznají. Díky tomu si snadno získají sympatie ostatních.

Lvům vládne Slunce

Lvi touží zazářit, nikoho nepřekvapí, že jejich vládnoucí planetou je právě Slunce. To mu dodává charisma. Lva zkrátka nemůžete přehlédnout, je kolem něj aura pozitivity. Rovněž mu tato planeta propůjčuje kreativitu a vitalitu.

Pannám vládne Merkur

Merkur vládne hned dvěma znamením – Blížencům a Pannám. Zatímco u Blíženců je jeho vliv soustředěn zejména na komunikaci a rychlost, u Panny je tomu jinak. Té dává schopnost dopodrobna analyzovat detaily a všimnout si i maličkostí, které ostatní přehlédnou. Také jí do vínku dává schopnost skvěle věci organizovat a řídit.

Vahám vládne Venuše

Venuše je další z planet, která vládne dvěma znamením zvěrokruhu. Vahám propůjčuje výjimečné diplomatické schopnosti. Toto znamení bylo stvořeno, aby kolem sebe šířilo harmonii, klid, lásku a nastolovalo rovnováhu. Rovněž mají Váhy díky vlivu Venuše cit pro krásno a výborný módní vkus.

Štírům vládne Pluto

Štírům vládne temná a záhadná planeta Pluto, která byla pojmenována po bohu podsvětí. Je to malá a nenápadná planeta, ale Štírům dává velkou moc. Díky ní Štíři umí dobře číst v ostatních lidech (občas se může zdát, že umějí snad číst i myšlenky), ale přitom je samotné obklopuje neproniknutelná rouška tajemna. Pluto symbolizuje i intenzitu, Štíři jsou znamením, které dává volný průchod svým emocím.

Střelcům vládne Jupiter

Střelci se narodili pod šťastnou hvězdou. Jejich planetou je Jupiter, který jim do vínku dal notnou dávku štěstí. Díky tomu se Střelci nebojí v životě riskovat, jako by podvědomě tušili, že štěstí je na jejich straně. Také je Jupiter vede ke zkoušení nových věcí, objevování a cestování.

Kozorohům vládne Saturn

Kozorohům vládne přísná planeta Saturn, díky jejímuž vlivu jsou Kozorozi velmi cílevědomí a pilní. Vysoké nároky mají nejen na sebe, ale i na své blízké. Jsou disciplinovaní a pracovití. Saturnův vliv umožní Kozorohům v životě vykonat velké věci, ne náhodou je nejvíce olympijských vítězů právě mezi Kozorohy.

Vodnářům vládne Uran

Vodnářům vládne Uran, který je činí excentrickými osobnostmi. Vodnář nikdy nesplyne s davem, vždy bude vyčnívat. Uran jim dává schopnost přemýšlet jinak než většina světové populace. Vodnáři se prosadí v odvětví, ve kterém probíhají inovace, protože mívají skvělé nápady na zlepšení stávajícího stavu. Jsou to futuristé a vizionáři.

Rybám vládne Neptun

Neptun je planeta iluzí a snů. Právě její vliv může za to, že Ryby mohou působit jako snílci odtržení od reality. Vlivem této planety jsou Ryby nesmírně kreativní, empatické a mají většinou umělecký talent.

Zdroje informací: Bustle, Wellandgood

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion