Přejít k hlavnímu obsahu

Podzimní rovnodennost: Slunce vstoupí do Vah v magický čas, který nám přinese andělské poselství a ztracenou rovnováhu

Info ikona
Podzimní rovnodennost

Už dnes nastane podzimní rovnodennost. V magický čas 21:21 vstoupí Slunce do Vah. Čekají nás změny k lepšímu, mělo by dojít k navrácení ztracené rovnováhy. Jaký vliv to bude mít na oblast vztahů, kariéry a financí a která znamení to ovlivní nejvíce?

Co přinese podzimní rovnodennost?

Podzimní rovnodennost nastane 22. září a v magický čas – 21:21, vstoupí Slunce do znamení Vah. Ti, kdo četli naše články o poselství andělů, už vědí, že je to jeden z andělských vzkazů. Andělé nám takto dávají vědět, že je vše na dobré cestě, nemusíme se ničeho obávat a měli bychom si více důvěřovat. Je to také znamení, že nadchází harmonické období bez stresu a obav. Tato čísla přináší do našich životů pozitivní energii, lze očekávat, že tato podzimní rovnodennost bude nesmírně magická. Jelikož se odehraje pod nadvládou Vah, lze očekávat, že by se do našich životů měla navrátit ztracená rovnováha. Pokud jste v poslední době museli překonat určité výzvy, teď by se měla situace uklidnit. Astroložka Stephanie Powell říká, že bychom měli být připraveni uvolnit prostor novým věcem, které budou do našeho života přicházet a nechat minulost za námi.

Muž ve znamení Panny: Úzkostlivý puntičkář, kterého odrazuje, když se žena příliš snaží

svetzeny.cz

Dana Kratochvílová, která se dlouhodobě zabývá ezoterikou, dodává: „Naučíme se vnímat vše jako celek, dostáváme šanci začít znovu. Konečně můžeme dořešit staré, hluboko ukryté záležitosti. Váhy touží po harmonii a klidu. A právě proto nás dotlačí k dořešení starých bolestí a navedou ke zhojení traumat, která si možná ani nepamatujeme.“ Nebude však stačit jen pasivně čekat, až se vše vyřeší, dle astroložky Emily Ridout je třeba konat: „Mars nás žene vpřed. V této rovnodennosti budou činy žádané více než kdy předtím, konkrétně přijetí opatření směřujících k rovnováze.“ Říká také, že celý rok se odehrává pod nadvládou Saturnu a Uranu, což je energie vytvářející napětí a možné konflikty idejí. Čas rovnodennosti by nám prý mohl pomoci naučit se žít v harmonii a lépe tyto střety řešit.  Astroložka Renée Watt tvrdí, že to bude mimořádně dobré období pro vztahy, čeká nás prý romantický čas, kdy budou stávající vztahy vzkvétat a nezadaní mají šanci potkat někoho nového. Je to také ten správný čas, kdy měnit práci či kariérní zaměření, pokud jste dlouho uvažovali o změně, teď by bylo vhodné ji udělat. Dařit se nám prý bude i v oblasti financí.

Info ikona
Podzim

Strážný anděl v lidské podobě: Víte, kdo z vašich blízkých vás ochraňuje? 8 známek, podle kterých ho poznáte!

svetzeny.cz

Které znamení zvěrokruhu ovlivní podzimní rovnodennost nejvíce?

Budu to vzdušná znamení, zejména Blíženci a Vodnáři pocítí dopad začínajícího období Vah,“ říká astroložka Liz Simmons.

Berani využijí energie Vah k tomu, aby prohloubili vztah se svým partnerem. Nemusí to být jen partner v romantickém slova smyslu, ale také to může být obchodní společník či člen rodiny.

Býci budou řešit hlavně rovnováhu mezi osobním a pracovním životem. Je dost možné, že udělají významné změny ve svém denním rozvrhu.

Blíženci pocítí silný příval energie Vah, která jim dost pomůže. Toto znamení má tendenci „poletovat“ a nemít pevný řád. Váhy mu dopomohou lépe organizovat čas a inspirují Blížence k tomu, aby se zapojili do nových aktivit.

Jezevčík, nebo kokršpaněl? Zjistěte, jaké plemeno pejska vám je souzeno hvězdným horoskopem

svetzeny.cz

Rakům pomůže energie Vah stabilizovat některý z aspektů jejich života. Raci mají tendenci hodně obětovat pro druhé, v tento čas si mohou uvědomit, že při tom ztratili sami sebe.

Pro Lvy to bude šance zapojit se do nových aktivit a rozšířit si obzory.

Pannám se povede v kariérním životě a ještě zlepší svou schopnost probouzet v druhých důvěru.

Váhy se v poslední době ptaly samy sebe, zda kráčí správným směrem. Ujasní si, co v životě chtějí a nebudou se bát vehementně prosazovat svůj názor.

Štíři dají volný průchod svým emocím, které v sobě dlouho dusili. Je to skvělý čas pro hojení starých ran, pokud jste například měli problém překlenout se přes vztah, který skončil, nyní se vám to podaří.

Střelci se budou lépe soustředit a stejně jako Blíženci pokročí v organizaci.

Kozorozi se utvrdí v tom, že kráčí správným směrem, co se týče kariéry.

Vodnáře energie Vah zcela pohltí. Poslední dobou se cítili, jako by ustrnuli na místě. Možná se rozhodnou vydat se novým směrem, v tom je energie Vah podpoří.

Ryby si v tomto čase uvědomí, že zcela nenaplnily cíle, které si předsevzaly. Rozhodnou se s tím pohnout. Také budou řešit vztahy, čeká je výměna názorů s partnerem.

Zdroje: Angels Number Meaning, My Imperfect Life, Dana Kratochvílová, Reader´s Digest

Andělská čísla: Jaký mají význam a proč se vám stejné číslice zjevují stále dokola?

svetzeny.cz