Přejít k hlavnímu obsahu

Znamení zvěrokruhu pomůže rozlušit váš minulý život: Berani byli vůdci, Střelci zase cestovatelé

Info ikona
Horoskop

Co vy a minulé životy? Kým jste byli? Znamení zvěrokruhu dokáže prozradit mnohé, tedy i to, co jste prožili v minulých životech. Najděte své znamení zvěrokruhu a objevte kouzlo minulosti.

BERAN 21. 3. − 20. 4.

Odvahou někdy šokujete ostatní znamení zvěrokruhu. Jenom hlupák se odváží vám vzdorovat. Jste totiž reinkarnovaní „generálové“ a sebemenší rebelii jste trestali. Vůdcům se nesmí odporovat, protože odpověď „ne“ vnímají jako vzpouru. Proto také v nynější inkarnaci děláte vše, abyste dosáhli svého, bez ohledu na to, kolik pomyslných „armád“ se vám postaví do cesty. Vaše vůdčí schopnosti vám mohou ostatní znamení jenom závidět.

BÝK 21. 4. − 20. 5.

Máte „zlaté ruce“, úžasný hlas, sluch a až neuvěřitelně mlsný jazýček. Milujete krásné věci. V dávné inkarnaci jste totiž byli „umělci“, kteří dokázali vytvářet skvělé věci. Nebuďte překvapeni, že víte, jakým kořením proměnit jídlo v gurmánský zážitek, a když se pustíte do manuální práce, vše pod vaším dotykem rozkvete. Kdo ví, možná dnes v luxusních restauracích vaří podle vašich receptů, jež jste vytvořili v minulém životě, nebo jsou vaše díla vystavována v galeriích.

BLÍŽENCI 21. 5. − 21. 6.

Vyprávěním na sebe dokážete soustředit pozornost. Inteligencí a vědomostmi mnohdy zaskočíte vzdělanější jedince. Jste totiž reinkarnovaní „principálové“ či klauni kočovných divadel a cirkusů, kteří procestovali kus světa a na svých toulkách viděli tolik věcí, že se jim cestování stalo školou života. Proto v dnešní inkarnaci máte problém zůstat v klidu, nesnášíte stísněné prostory a při rozhovorech se ostatní často nedostanou ke slovu.

RAK 22. 6. − 22. 7.

Vstupem Slunce do vašeho znamení nastává letní slunovrat, což je dle starověkých hvězdopravců neviditelný most mezi minulostí, současností a budoucností. Pod vládou Slunce v Raku se totiž rodí bývalí šamani, náčelníci a „velké matky“ rodů, jejichž úkolem bylo ochránit své lidi před hladem, válkou, nemocemi a zajistit potomstvo. Proto jste úzkostliví a až příliš pečující o své nejbližší. Pro rodinu jste schopni obětovat koníčky a pracovat do úmoru, abyste své nejbližší zajistili.

LEV 23. 7. − 22. 8.

Ve vašich žilách koluje „modrá krev“. Proto z vás v této inkarnaci vyzařuje noblesa. Ať už se v životě věnujete čemukoli, vždy budete chtít okouzlit. Proto mnozí z vás zasvětí svůj život pódiu či uměleckému řemeslu, protože tam na vás čeká potlesk ve světlech reflektorů. Jste velkorysí vychovatelé, jelikož jste kdysi vyrůstali v prostředí, kde vám bylo všechno dovoleno. Stejně nyní přistupujete k dětem a ony vás obdivují, milují a přitom respektují. Respekt si mimochodem umíte sjednat i u dospělých.

Trend krásy: na podzim budou v kurzu grafické oční linky. Inspirujte se i vy

svetzeny.cz

PANNA 23. 8. − 22. 9.

Precizní práce vymazlená do nejmenších podrobností a přímo nadstandardní, mnohdy až přehnaná péče o zdraví své i ostatních je vaší přirozeností. V minulém životě jste totiž byli „pečovatelé“, stateční zdravotníci uprostřed bitevního pole, kde jste zachraňovali a ošetřovali zraněné a nespali dlouhé noci, abyste potřebným poskytli nejlepší péči. Jste ale také znamení, které analyzuje a přemýšlí o tom, co dělá, což mnohé z vás zavedlo k vědecké práci. V minulém životě jste se možná podíleli na objevení nějakého léku, který dnes zachraňuje životy!

VÁHY 23. 9. − 23. 10.

Působíte jako vyrovnaná osobnost, která raději ustoupí, než by se hádala. Ono to má ale háček! Vy nejste zvyklí dělat špinavou práci, na tu šikovně nastrčíte jiné, a týká se to i sporů. Nakonec oběť vámi organizovaného spiknutí klidně politujete a vzápětí vyřknete tvrdý závěrečný ortel. Jste totiž reinkarnovaní „soudci“, osoby v bílých rukavičkách, pod kterými ale máte ještě jedny rukavice – boxerské. Možnost soudit totiž neznamená, že jste se vy sami nikdy nedopustili chyb a neporušili zákon.

ŠTÍR 24. 10. − 22. 11.

Určitě vám už někdo naznačil, že jste tajemní jako hrad v Karpatech. Jste totiž reinkarnovaní „špioni“, a tak i v aktuální inkarnaci dokážete manipulací získat důvěru lidí, kteří vám řeknou i to, co by nikdy nahlas nevyslovili. Navíc máte úžasný pozorovací talent, takže víte o všem, co se kde děje. Naopak vy jste pro své okolí jedna velká záhada. Být nenápadní vám radí špatná zkušenost. V předchozí inkarnaci jste to totiž udělali a šeredně na to doplatili. Proto s lidmi, kteří strkají nos do vašich věcí, nemáte slitování.

STŘELEC 23. 11. − 21. 12.

Zvědavost vás doslova žene do stále nových dobrodružství. Jste totiž reinkarnovaní cestovatelé, mořeplavci , prostě „dobrodruzi“, kteří se nebáli plout do neznáma. I proto máte velmi neobvyklé koníčky a pro strach uděláno. Patrně se vám v této inkarnaci nejednou stane, že přijedete na nějaké místo poprvé, a přesto budete mít pocit, že ho důvěrně znáte. Jste neklidná povaha, a tak si včas vytvořte pevné rodinné zázemí, jinak se patrně stane vaším jediným nesplněným snem.

KOZOROH 22. 12. − 20. 1.

V odolnosti a schopnosti tvrdě pracovat vám málokteré znamení zodiaku může konkurovat. Za všech okolností dokážete zůstat v klidu, o dalším kroku racionálně uvažujete a hlavně nic nevzdáváte, dokud nedojdete k cíli. Jste totiž reinkarnovaní „horští nosiči“ nebo průvodci karavan. Na vaší spolehlivosti byly závislé celé kmeny a vesnice v těžce dostupném terénu vysoko v horách či uprostřed pouště. Proto také ve své současné inkarnaci dokážete tvrdě pracovat a nekoukat na čas. Jste mnohdy na sebe až příliš tvrdí, odepřete si zábavu, protože podvědomí vás upozorní, že by to bylo plýtvání energii, která by vám mohla chybět při dosahování kariéry – vašeho životního cíle...

VODNÁŘ 21. 1. − 20. 2.

Přímo posvátná je pro vás svoboda, kterou budete hájit do roztrhání těla. V minulých inkarnacích jste totiž zažili éru jako „otrok“ či „nevolník“ nebo jste byli členy etnika, které čelilo utlačování. Vždy jste stáli v čele odporu tam, kde se šlapalo po právech jiných. Stejné hodnoty vyznáváte rovněž nyní. Máte vyvinutý silný pud sebezáchovy, humanity a intuice a víte, že když se někomu děje bezpráví, zítra mu můžete čelit sami. A tak se za všech okolností stavíte za práva utlačovaných. Jste rebely zvěrokruhu, bojovníky proti zlu, dokážete inspirovat druhé, aby změnili svůj život k lepšímu.

RYBY 21. 2. − 20. 3.

V minulých inkarnacích jste filozofovali o tom, kdo vlastně jste a jaký je smysl vašeho života. I proto jste vedli osamělý život jako „poustevníci“ a lidé vás mírně řečeno považovali za podivíny. Nicméně samota v tichu přírody vám umožnila vznášet se v duchu v oblacích a nahlédnout do světa za oponou. V této inkarnaci máte díky tomu jasnovidné schopnosti. Často se i ve snech touláte ve sférách mezi nebem a zemí, což vám splývá s realitou, a proto vám často někdo řekne, že fantazírujete. To ale není pravda! Vy pouze barvitě převyprávíte, co jste viděli ve světech mimo naši realitu, o kterých nemají sebemenší zdání, a proto vás nechápou.

Zdroj: kniha Reinkarnace člověka, kniha Horoskopy 2021