Přejít k hlavnímu obsahu

Trend krásy: na podzim budou v kurzu grafické oční linky. Inspirujte se i vy

Info ikona
oči

Na podzim si můžeme dovolit líčit se trochu odvážněji. Trend grafických očních linek přijde vhod. Inspirujte se a vyrazte si na večírek, drink nebo vycházku s výrazným líčením, které každého ohromí. Jak se Vám tento trend líbí?

Jen proto, že jsou dny kratší a výrazně nám ubývá slunce, nemusíte smutnit nebo nosit ponuré barvy a nevýrazné líčení. Naopak. Rozbijte nudu a stereotyp. Hvězdy jako Doja Cat nosí na červeném koberci výrazné linky a nemůžeme se dočkat, až to vyzkoušíme!

Úzké linky můžete kombinovat s očními stíny nebo je nechat zářit jen s trochou řasenky. Aby vaše umělecké dílo dobře vydrželo, je důležité předem nanést podkladovou bázi pod oční stíny a nějaké pudrové oční stíny ve stejné barvě jako oční linky, aby krásně ladili.

V závislosti na vaší náladě a trpělivosti můžete přizpůsobit trend krásy svému vkusu. Všechno je možné, od minimalistického po nápadné - buďte kreativní!

 

Odvažte se

Hlavní pravidlo zní: Nebojte se a hlavně se nestyďte. Pokud jdete na nějakou speciální událost, buďte si jisti, že oslníte nejen muže, ale i ženy. Podívejte se na galerii dalších, velice inspirativních, linek:

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.