Přejít k hlavnímu obsahu

Pět znamení zvěrokruhu, která jsou skvělými partnery podle astroložky: Váhy jsou stvořené pro rodinu, spalující vášeň zažijete se Štírem

Láska je silná magická emoce, kterou každý z nás v nějaké fázi svého života cítil, hledal a přál si ji. Klíčem k prožití opravdové lásky je nalezení partnera, díky kterému bude život nezapomenutelný a vzrušující. Existuje několik znamení zvěrokruhu, se kterými prožijete život jako v pohádce. Kreena Desai, astroložka z Bombaje a konzultantka Vastu hovoří o 5 znameních zvěrokruhu, která jsou skvělými partnery.

RAK - Romantici

3 nejlepší vlastnosti - milý, ochranný, láskyplný

Raci jsou skuteční Romeové, beznadějní romantici, pro které je láska velice důležitá. Rak vás bude ochraňovat, vždy dokáže naslouchat a vcítit se do pocitů partnera. Přestože je pro ně zpočátku těžké vyjádřit, co k partnerovi cítí, jsou vůči němu loajální a ochranitelští. Vědí, jak vybudovat krásný vztah a udělají vše, co je v jejich silách, aby takovým zůstal. Raci jsou skutečnými silnými pilíři celého vztahu.


LEV - Rytíři v zářící zbroji

3 vlastnosti - podpůrný, expresivní, milující rozmazlování

Lev nezapře svou sluneční energii ve své laskavosti a štědrosti. Lev vás naučí milovat život, v jeho společnosti pochopíte, co znamená mít velkorysé srdce. Lev se snadno zamiluje, oddaně a vášnivě. Ve vyznávání lásky se ničeho nebojí a je odvážný. Dokáže snadno přesvědčit o své lásce ty, které miluje. Rád dělá velká gesta, aby se jeho blízcí cítili mimořádně výjimečně. Pokud vás miluje Lev, není ve vašem životě okamžik, kdy byste to nepocítili.

Mohlo by se vám líbit

Zábavný japonský test osobnosti: Vaše 4 odpovědi vypovídají o tom, jak vnímáte minulost

Chtěli byste se dozvědět zajímavé věci o tom, jak vnímáte některé situace z vaší minulosti? Pak vyzkoušejte tento jednoduchý zábavný test osobnosti z Japonska. Prozradí o vás zajímavé věci, stačí si přečíst příběh a odpovědět na 4 otázky.
svetzeny.cz

3. BÝK - Živitelé

Nejlepší 3 vlastnosti - ohleduplný, pozorný, starostlivý

Když vás Býk miluje, vždy vás pečlivě vnímá a naslouchá vám. O Býcích je známo, že se starají o každou potřebu a přání svého partnera s velkou upřímností. Protože jsou zamilovaní do myšlenky být zamilovaní, chtějí, aby to všechno prožívali i jejich partneři. S Býkem nebude nouze o překvapení, romantická gesta a výjimečné, osobní dárky.

ŠTÍR - Zaklínači

Nejlepší 3 vlastnosti - vášnivý, věrný, starostlivý

Pokud chcete být vášnivě milovaní a postaveni na piedestal, modlete se, ať potkáte ve svém životě Štíra. Lásku, emoce i erotiku proživá intenzivně, pro své vášně se dokáže rozhořet tak, že mohou být až spalující. Zpočátku je sice potřeba mít se Štírem více trpělivosti, ale jakmile si vámi bude jistý, bude bojovat do posledního dechu, aby vás udržel ve svém životě a byli jste šťastní. Těch, kteří jsou důležitou součástí jeho života, se Štír snadno nevzdává.

VÁHY - Milenci

Nejlepší 3 vlastnosti - něžné, oddané, naplňující

Váhy jsou narozené k tomu, aby byly zamilované. Právem jsou označované jako znamení partnerství. Chtějí se ve vztahu cítit dobře a tak zkouší neustále způsoby, jak vztah udělat zábavnějším, zdravějším a úplnějším. Udělají maximum, aby jejich partneři byli šťastní. Váhy své blízké bezmezně milují, jsou oddanými partnery vhodnými pro spokojené manželství, protože rodina a domov jsou pro ně na prvním místě.

Zdroj: timesofindia.indiatimes.com

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Test: Odpovězte po pravdě na 6 otázek a zjistíte, zda je váš partnerský vztah šťastný

Odpovězte po pravdě na následující otázky, a hned budete mít jasněji! A pokud by vám vyšlo, že to mezi vámi není nic moc, vraťte se k testu znovu – třeba vám napoví, jak situaci zlepšit.
svetzeny.cz