Přejít k hlavnímu obsahu

Psychologický test: Vyberte si jedny z osmi dveří. Vaše volba odhalí, po čem podvědomě toužíte a jaká budoucnost vás čeká

Chcete nahlédnout do svého nitra, zjistit po čem podvědomě toužíte a jaká vás čeká budoucnost? Pak pro vás máme připravený jednoduchý psychologický test, ze kterého zjistíte zajímavé věci, které se týkají vás a vašeho života. Nebudete věřit, kolik toho o vás prozradí výběr 1 z 8 dveří.

Princip testu

Na obrázku vidíte celkem osm dveří. Vaším úkolem je vybrat si jedny dveře, kterými projdete. Vaše volba odhalí, po čem podvědomě toužíte a jaká vás čeká budoucnost. Vyberte si ty dveře, které se vám zdají nejvíce lákavé, do kterých byste rádi vstoupili a viděli, co je za nimi. Pamatujte, že si můžete zvolit opravdu jen jedny z nabízených dveří, proto vybírejte pečlivě a dejte si čas na rozhodování. Poté se podívejte, jaké číslo dveřím náleží a pokračujte níže na číslovaný výklad.

Info ikona
Psychologický test 8 dveří
Mohlo by se vám líbit

Zákon karmy, který vám pomůže změnit život: Přitáhněte si do života štěstí!

V buddhistickém učení se píše, že karma pracuje pro všechny – bez rozdílu věku, společenského postavení nebo třeba víry. A zatímco jednomu přihrává lásku, jinému nechá pocítit chyby. Pro každého je však spravedlivá a to, jestli nám bude vracet dobro nebo zlo, záleží jen na tom, jaké zrcadlo jí nastavíme.
svetzeny.cz

Dveře číslo 1

Vybrali jste si jednoduché starší dveře, které vypadají tak trochu ošuntěle. Znamená to, že v životě toužíte po úplně základních věcech – aby jste byli spokojení a zdraví. Nejste člověk, který by toužil vlastnit velký majetek a byl přehnaně ambiciózní. Je skvělé, že si dovedete vážit každodenních malých radostí, ke štěstí vám stačí málo. Víte, že v životě nic není jisté a už si sebou nesete určitou životní moudrost. Máte před sebou krásnou šťastnou budoucnost, váš životní optimismus nikdy nevyprchá.

Dveře číslo 2

Vybrali jste si dveře, ke kterým vedou schody, to znamená, že v sobě ukrýváte odvahu čelit všem životním výzvám, které vás potkají. Jste velmi vytrvalý člověk, kterého nic nezastaví na cestě za jeho sny. S tímto přístupem k životu máte potenciál dokázat velké věci. Jste ctižádostiví a nebojíte si dávat velké cíle. Vaše pracovitost je výjimečná, jen pozor na to ať skloubíte osobní i pracovní život. V životě vás čeká ještě mnoho úspěchů.

Dveře číslo 3

Vybrali jste si starožitně vypadající dřevěné dveře. To znamená, že se rádi vydáváte do neznáma a podnikáte dobrodružství. Vaším heslem je: „Cesta je cíl.“ Nejste snílci, kteří by cestovali jen prstem po mapě, ke svému životu potřebujete získávat stále nové zážitky a poznatky. Naplňuje vás život na cestách. Jste odvážní a nebojíte se jít i do rizika. Jen na sebe dávejte pozor, někdy už překračujete hranice toho, co je ještě bezpečné. Máte před sebou velkou budoucnost, protože se na rozdíl od druhých nebojíte riskovat a vše vsadit na jednu kartu. Z minulých chyb se velmi rychle poučíte, vaše zkušenosti vás posilují a ženou dopředu.

Dveře číslo 4

Lákaly vás nejvíce červené dveře? Tato barva symbolizuje sílu a moc. Jste velmi odhodlaný, ambiciózní člověk a silná osobnost, která se vždy umí prosadit. Pozoruhodná je vaše vůle a to, jak tvrdě si jdete za svým. Jste velmi energičtí a překážky zdoláváte rychleji než jiní. Možná byste se měli zamyslet nad svou ohleduplností k druhým, svého cíle dosahujete všemi prostředky i za cenu toho, že to někomu ublíží. Vyhrávat se dá i bez toho, že byste se k někomu zachovali špatně. Čeká vás budoucnost plná finančního úspěchu, v životě vyděláte velké peníze.

Mohlo by se vám líbit

Velká numerologická předpověď na červenec 2021: Čí vztah projde těžkou zkouškou, kdo zažije nejdivočejší měsíc a koho čeká nová láska?

Přinášíme vám velkou numerologickou předpověď na měsíc červenec. Stačí provést jednoduchý výpočet životního čísla a přečíst si, co vás v červenci čeká. Každé životní číslo čekají změny v jiné oblasti. Zjistěte, na co se musíte připravit vy.
svetzeny.cz

Dveře číslo 5

Vybrali jste si klasicky vypadající domovní dveře? V tom případě jste člověk, kterému záleží hlavně na klidu a pohodě. Rádi trávíte chvilky o samotě a v tichu. Nejste konfliktní člověk, z duše nesnášíte hádky a neshody. Rodina je pro vás vším, nemáte ambice dělat velkou kariéru a cestovat, nejšťastnější jste doma se svými blízkými. Vaše budoucnost je pohodová, bez stresu a napětí, plná lásky od vašich nejbližších a spokojenosti. O svou rodinu pečujete, a to se vám v budoucnu i vrátí. Jste věrný spolehlivý člověk se srdcem na pravém místě.

Dveře číslo 6

Pokud jste si vybrali žluté dveře, jste člověk, který stojí nohama na zemi a ví, že život není jen růžový a čekají ho i překážky a výzvy. Tento střízlivý pohled na svět vás činí silnějšími. V životě se snažíte soustředit na pozitivní věci a nenecháte se ovládnout negativními myšlenkami. Z každé své chyby si dokážete vzít ponaučení a nikdy vás nezlomí nepřízeň osudu. Neúspěch vnímáte jako šanci znovu vyrůst. Vysoce si ceníte svobody. Jste cílevědomí a krůček po krůčku se jednou dopracujete k úspěchu. Váš životní optimismus vám druzí mohou závidět. Ať už se vám přihodí cokoliv, postaráte se o to, aby vaše budoucnost byla co nejlepší.

Dveře číslo 7

Toužili jste poodkrýt záclonu a podívat se, co je za dveřmi číslo 7? Pak to znamená, že jste člověk, který je velmi odolný a je schopen dobře fungovat i v nejisté době. Jste velmi zodpovědná osoba, která je vždy dokonale připravena na všechno, co se jí může přihodit. V těžkých časech nasbíráte nejcennější životní zkušenosti. Žijete přítomným okamžikem a dovedete se radovat z každého nového dne. Vaše budoucnost zahrnuje chaos i překážky, ale tak silná osobnost jako vy je snadno překoná.

Dveře číslo 8

Vybrali jste si mysticky vypadající dveře obklopené rostlinami? Pak to značí, že jste velmi zvídavý člověk. Rádi zkoušíte nové věci a objevujete skrytá zákoutí. Jste inteligentní člověk, který se rád dozvídá nové věci. Rádi se o své zážitky a vědomosti podělíte s druhými lidmi, máte jim co předat. Zvažte, zda byste jednou nechtěli být lektorem, učitelem či vychovatelem, předpoklady na to máte. Rovněž byste se dobře uplatnili v psychologii a poradenství.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček