Přejít k hlavnímu obsahu

Odpočinkové novoluní v Panně: Je třeba dokončit vše, co bylo započato a začít něco nového, nezralého. Budete se cítit plni energie víc, než dřív

Pokud cítíte únavu z každodenních činností nebo máte práci, kterou se vám stále nedaří zdárně dokončit, můžete se těšit na uvolněné novoluní dne 7.9.2021, které vám umožní popadnout dech. Po intenzivním srpnu, který s sebou přinesl několik výzev, se vesmír konečně uvolnil a mocné Slunce je v Panně, klidnějším znamení zvěrokruhu, jehož energie se zaměřuje na pohodu a dolaďování vašich životů.

Září podle alchymistky Alice Cross

Podle alchymistky Alice Cross se nese datum 7.9.2021 ve znamení čísla 21. Tento den je třeba dokončit vše, co je započato a není třeba v tom pokračovat. Novoluní vám umožní začít něco nového, mladého, nezralého a panenského, jelikož je ve znamení Panny - dívky, která je symbolem počátku všeho, co ještě není zralé. Můžete se pustit do něčeho odvážného, stačí s tím však pouze začít a ostatní se bude vyvíjet přirozeně. Co se týče zdraví, pocítíte vitalitu a sílu. Je také ideální čas na detoxikaci organismu, mladé tělo se bude čistit samo. Panna má ráda úklid, je načase začít pomalu uklízet a připravovat se na období odpočinku.

Mohlo by se vám líbit

Cukající oko: Jeho magický význam se dle některých kultur odvíjí i od času, přinést může štěstí i smůlu

Stává se vám, že vám zničehonic začne cukat v oku? Dle některých kultur to má magický význam. Vše se odvíjí od toho, ve kterém oku vám cuká, kde přesně a také v jaký čas. Zjistěte, co tyto záškuby v oku znamenají.
svetzeny.cz

Září podle planet

Září začínáme se čtyřmi planetami (Saturnem, Uranem, Neptunem a Plutem)  a dvěma asteroidy (Pallas a Chiron) v retrográdním pohybu, což naznačuje pomalejší tempo života. Pokud jste chtěli udělat velké změny ve svém životním stylu nebo rutině, je to jeden z nejlepších měsíců v roce, kdy můžete těchto cílů dosáhnout! Novoluní dne 7.9.2021 je ideální k prolomení starých návyků a zahájení nových. Během toho bude Venuše, planeta lásky a všeho potěšení, vysílat jiskřivé paprsky k mocnému Jupiteru. To znamená, že všechny závazky týkající se vztahů uzavřených v této době nám mají pomoci růst a transformovat se.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Znamení zvěrokruhu, která jsou ze všech nejneoblíbenější: Lev, Blíženci a Štír

Jestli hledáte příjemnou společnost, měli byste se této trojici vyhnout. Tedy tak to alespoň říká astrologie. Lev, Blíženci a Štír nepatří mezi nejlepší společníky a my vám prozradíme proč.
svetzeny.cz

Tři nejvíce ovlivněná znamení zvěrokruhu

Pokud patříte mezi následující znamení zvěrokruhu, můžete se během tohoto novoluní ve znamení Panny cítit plnější energie, než kdy dřív. 

Blíženci

Jste připraveni popustit uzdu kreativnímu myšlení? S novoluním ve znamení Panny můžete očekávat, že největší změny pocítíte v oblasti rodiny a domova. Přestavba vašeho domova může být kreativním počinem, kterým splynete s proudem neustále měnícího se života a zároveň se u toho můžete dobře bavit. Sdílíte s Pannou stejnou vládnoucí planetu Merkur, planetu technických věcí, mysli a komunikace, takže vyjádření sebe sama teď pro vás bude snazší než kdykoliv dřív! Využijte této příležitosti a udělejte si pořádek, protože přeplněný prostor kolem vás vám může bránit v těch nejlepších nápadech.

Panna

Je čas zazářit! Energeticky vášnivý Mars vás zasype proudem energie, kterou musíte využít. Novoluní je pro vás ideálním časem pro sebereflexi, abyste zjistili, co pro vás funguje a jakým směrem se ubíráte. Pokud se budete snažit být svojí lepší verzí, bude to odměněno smysluplnými změnami, které vám pomohou dosáhnout vašeho cíle. Během tohoto novoluní si založte deník, abyste se do sebereflexe mohli naplno ponořit.

Střelec

Pokud vás čeká další kapitola života, snažte se připravit, abyste lépe porozuměli, jak se s ní vypořádat. Novoluní v Panně vám pomůže zodpovědět nejobávanější otázky týkající se vašeho povolání. Poslední dobou jste mohli mít pocit, že nevíte, jakým směrem se ubíráte. Toto novoluní by vám konečně mělo poskytnout jasnou odpověď, kterou jste hledali. Poskytne vám energii ke stanovení plánů a detailů vašich cílů, které byste si měli na další tři měsíce až rok stanovit dopředu, abyste lépe porozuměli, co chcete a jak toho chcete dosáhnout.

Mohlo by se vám líbit

Tarotová věštba lásky na září: Vyberte si jednu ze 3 karet a nahlédněte do své budoucnosti

Co vás v září čeká a nemine v milostném životě? Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte to. Tarotový výklad pro vás připravila kartářka Alice Cross, známá také jako Alchymistka. Pojednává o těch, kteří jsou ve vztahu, ale i o nezadaných. Budete mít štěstí v lásce, nebo vám karty věští smůlu?
svetzeny.cz

Zdroje: Alice Cross, Alchymistka, Athena Antares